تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

پاسخ سؤالات مُتداول (رایج) مخاطبان- صفحه پنجم چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 26 خرداد 1397 ، 20:44

 

 

پرسش 245:

باسلام استاد گرامی. خداقوت. وقت بخیر ‌...فرمودید در مورد کارهایی که می خواهید (در آینده نزدیک) انجام دهید، تا زمان اتمام آن، ...به اطرافیان حرف نزنید، چون ممکن است امواج فکری و یا حتی حسادت و بخل در کار ما گره بیندازد.....اگر کارهایمان روی کاغذ نوشته شوند چطور؟...من عادت دارم برنامه هایم را بنویسم ...‌اگر ننویسم سردر گم میشوم

ممنونم از راهنمایی تان. (نیلوفر از سمنان - شاگرد استاد)

پاسخ 245:

باسلام. خداقوت.

هیچ ایرادی ندارد که کارهایتان را داخل دفترچه یادداشت کنید.

و بعد از اینکه انجامش دادید، با ذکر تاریخ و ساعت و نوع انجامش، خط بزنید تا مشخص شود که به انجام رسیده است.

اتفاقا، این یکی از بهترین کارهایی است که باید برای برنامه ریزی کارهایتان انجام دهید.

زیرا، در کارهای ما، هیچگونه بهانه ای برای جمله ،،فراموش کردم،، وجود ندارد.

تمامی کارهای ما روی اصول و زمان بندی شده است.

من خودم به شخصه، تمامی کارهایی را که باید به انجام برسانم را یادداشت می کنم. و برای آینده دور و نزدیک، برنامه ریزیهای بلند مدت و کوتاه مدت دارم. تمام کارهایمان روی حساب و کتاب است.

فقط یادتان باشد که در مورد کارهایتان، به هر کسی توضیح ندهید. زیرا باعث می شود که در کارتان سنگینی و گره بیافتد.

فقط باید به افرادی که در آن کار باتجربه هستند و از لحاظ اخلاقی، انسان خوب و انسان دوست هستند، بگویید، آنهم برای مشاوره، و لا غیر.

لزومی ندارد که قبل از انجام کارهایتان، همه از انجام کارهایتان باخبر شوند.

تا کارتان را به سرانجام نرساندید، با کسی در رابطه با آن صحبت نکنید تا کاملا قدرت بگیرد و به بالندگی برسد. زمانی که کارتان به انجام رسید، خودبه‌خود، کسانی که باید بفهمند، خواهند فهمید و از برکات نتیجه کار شما، همگان استفاده می کنند.

و بعد از اینکه کارتان به اتمام رسید، کنار نوشته دفترچه یادداشت را خط بزنید (اتمام ماموریت کاری). و برای این کار، از خداوند تشکر کنید که به شما فرصت و توانایی انجامش را داده.

این کار باعث میشود که از درون احساس خوشایندی داشته باشید و برای کارهای بعدی خودتان، آماده و سرحال تر از قبل باشید.

سپاسگذاری از خداوند متعال، باعث نورانی تر شدن راهتان می گردد و خیر و برکت را به همراه دارد.

خداوند، از کسانی که با دستان پر به درگاهش وارد می شوند و از او تشکر می کنند، بسیار خوشش می آید و به حرفهایشان بیشتر گوش می کند.

همیشه سعی کنید، با دستانی پر به درگاه احدیت، وارد شوید و از نعمتهایی که به شما داده، شکرگذار باشید. این کار باعث می شود که نعمت هایتان افزونتر شود.

یا حق

(پاسخ از استاد . 1397.03.11)

…………………………………..

پرسش 246:

درود خدمت استاد بزرگ. خداقوت. بی‌زحمت برایم یه استخاره لطف میکنید بگیرید. ممنون می‌شوم. ایام به کام. (صادق از سمنان)

پاسخ 246:

با سلام

خدا قوت

من حتی برای خودم هم استخاره نمی گیرم

و اعتقادی به استخاره ندارم

برای انجام دادن و یا حتی انجام ندادن کاری، چند شرط لازم و ضروری است:

1- نسبت به آن کار دانا و توانا باشید.

2- به آن کار مسلط باشید.

3- اگر در انجام کاری مردد و شک دارید، باید از افراد خبره و آگاه و خوش طینت در آن کار بخصوص کمک بگیرید.

4- هیچگاه با افراد ضعیف و نادان و ترسو و حسود، برای کارهایتان مشورت نگیرید.

5- قبل از اینکه کار مهم خودتان را آغاز کنید، به هیچ وجه، به هیچکس از کار خودتان و نحوه اجرای آن خبر ندهید. زیرا نگاه دیگران، روی کار شما تاثیر شدیدی خواهد گذاشت.

6- تمامی کارهایتان را براساس عقل و منطق و آگاهی و تجربه به انجام برسانید.

7- هر کاری را، هر چند کوچک، با نام و یاد خدا و توکل بر او، آغاز کنید و در نهایت به اتمام برسانید.

تبصره، استثناء: اگر در انجام کاری، نتوانستید تصمیم جدی بگیرید و به شک افتادید، به افراد آگاه و باتجربه نسبت به آن علم مراجعه کنید. و اگر این اشخاص را هم نتوانستید پیدا کنید، آنوقت بهترین گزینه های مورد نظر خودتان را روی کاغذ یادداشت کنید و در گوشه ای بگذارید.

حالا موقع راهنمایی گرفتن از خداوند دانا و توانا رسیده است. وضو بگیرید و 2 رکعت نماز به نیت راهنمایی از خداوند متعال بخوانید.

بعد از اینکه نمازتان به اتمام رسید، بلافاصله به سجده بروید و با چشمان بسته، خدا را با تمام وجودتان صدا کنید. ابتدا از نعمتهایی که به شما داده، تشکر کنید. و در نهایت، از خداوند بخواهید که راه درست را سر راه شما به بهترین شکل ممکن قرار دهد.

در واقع، بعد از خواندن نماز گشایش و راهنمایی، باید منتظر راه درست و مناسب خودتان از طریق خداوند باشید و به او اعتماد کنید.

مهم: فقط صبور باشید و چشمان خودتان را خوب باز کنید و آماده و هوشیار باشید و با تمام وجودتان به خداوند متعال اعتماد کنید.

توجه: لازمه خوب تصمیم گرفتن در کارها، داشتن علم و دانش و تجربه می باشد. به همین خاطر، شما عزیزانم را به کسب علم و دانش کتابهای زیر معطوف می کنم:

1- بصیرتهای 9 گانه. 2- داستانهای حکمت آموز جامع. 3- قدرتهای ذهنی. 4- انرژی معجزه گر گیاهان. 5- یوگا در هفت مرحله، از مبتدی تا عالی. 6- خواب درمانی جامع. 7- رخنه در اسرار. 8- آیین رزم جامع. 9- حجامت جامع. 10- یی چینگ جامع.

سلامت و موفق و سربلند باشید. دست حق نگهدارتان.

(پاسخ از استاد . 1397.03.26)

..................................................

پرسش 247:

باسلام و احترام خدمت استاد عزیز. خداقوت. من احساس میکنم در کارهایم مشکلاتی پیش آمده و نیاز به یکنفر که در کار جن‌گیری و جادوگری تبحر داشته باشد، دارم. بلکه مشکلاتم حل شود. عذر می‌خواهم، آیا جنابعالی برایم انجام می‌دهید؟ و اگر انجام نمیدهید، جسارتاً کسی دیگر را سراغ دارید؟ بی‌زحمت معرفی بفرمایید؟ و اینکه اگر ما روی کسی یا کسی روی ما سحر و جادو انجام داده باشد، چقدر اثر و نتیجه آن ادامه دارد؟ و آیا پایدار و دایمی است یا موقت؟ ممنون از پاسخگویی‌تان.

تقی از مشهد.

پاسخ 247:

با سلام و خدا قوت. در رابطه با سئوالی که فرموده بودید باید به عرضتان برسانم که:

من هیچگاه پایم را در حیطه جادوگری و جن‌گیری نمی‌گذارم. در واقع، از پایه به این چیزها اعتقادی ندارم و دنبالش هم نمی‌روم.

البته، نه اینکه قبولشان نداشته باشم و یا اینکه بگویم وجود ندارند. بلکه برعکس، می‌گویم: وجود دارند. ولی من خودم را در این وادی نمی‌برم. زیرا وادی خطرناک و گمراه.کننده‌ای است. و هر کسی وارد این وادی شود، خیلی سخت است که سالم بیرون بیاید.

(اشخاصی را از نزدیک دیده‌ام که سراغ افراد جادوگر رفتند و مشکلاتشان چندین برابر و پیچیده‌تر شده است).

همچنین، من کسی را نمی‌شناسم که در این حیطه صاحب نظر و باتجربه و قدرتمند باشد. تا به شما معرفی نمایم.

من تا آنجایی که بتوانم، مشکلاتم را توسط کسب علم و دانش و آگاهی و تجربه و معرفت الهی، پشت سر می‌گذارم. و معتقدم که برای هر مشکلی، یک راه چاره وجود دارد.

در مورد سوال دوم، معمولا طول مدت ماندگاری سحر و جادو، حداکثر دو سال است، و بعد از آن باطل شده و حتی نتیجه آن برعکس می‌شود و به‌سوی نفر اول که این اقدام ناپسند را کرده ‌است، باز می‌گردد و او را گرفتار و غرق می‌کند. طبق قانون کارما: هر عملی، عکس‌العملی دارد، مساوی با آن، و در خلاف جهت آن. در اینجا، عمل نادرست (سحر و جادو) به سمت خود شخص خلافکار هدایت می‌شود و او را به بدترین شکل ممکن، تنبیه می کند. طوری که برای دیگران، درس عبرت شوند.

اگر انسانها، به خداوند متعال با تمام وجودشان اعتقاد و ایمان خالصانه داشته باشند، هیچگاه به سمت حربه‌های شیاطین جن و انس (سحر و جادوگری) نخواهند رفت. انسانهای وارسته، هر کاری را که بخواهند انجام دهند، رضایت خداوند متعال را در آن جستجو خواهند کرد. اگر خداوند از آن کار راضی باشد، آنرا انجام خواهند داد. و اگر خداوند متعال از آن کار ناراضی باشند، آن کار را رها می‌کنند و سمتش نمی‌روند. این است آیین مردان و زنان خداپرست جامع.

برایتان بهترینها را از خداوند متعال خواستارم

یا حق

 

(پاسخ از استاد . 1397.04.01)

...................

پرسش 248:

بادرود و ادب خدمت استاد بزرگ. خداقوت.

سلام استاد خدا قوت

در کتاب انرژی معجزه گر گیاهان فرموده اید......با انرژی چی خود دوست شویدو آنرا با تمام وجود درک کنید .....لطفا در این زمینه بیشترتوضیح دهید....ممنون از پاسخگویی‌تان. (نیلوفر از سمنان)

انرژی معجزه گر گیاهان. روش انرژی گرفتن از گیاهان. خوددرمانی بوسیله انرژی گیاهان. استاد محمدرضا یحیایی

پاسخ 248:

درود بر شما و خدا قوت

انرژی چی، همان نیروی درون است که فقط و فقط در درون ما وجود دارد.

این انرژی، زمانی فعال می شود که بتوانید با آن دوست و همراه شوید.

خیلی از انسانها هستند که چه خواسته و چه ناخواسته، با نیروی چی خودشان، نه تنها همراهی نمی کنند، بلکه در بیشتر مواقع هم، دشمنی می کنند.

دقیقا مثل این است که، بر خلاف جهت جریان آب رودخانه، بخواهید شنا کنید.

اگر انسانها از قدرت درونی که دارند، باخبر می بودند، هیچگاه به این شکلی که در حال حاضر زندگی می کنند، زندگی نمی کردند.

علم مربوط به شناخت و تقویت و تحت کنترل گرفتن نیروهای درونی، علم بسیار پیچیده و خطرناکی است که فقط در حیطه اساتید حق مربوط به این رشته می باشد که بیشتر آن بصورت اسرار است. البته، تازه گی ها، یک مقداری از آنرا بصورت جزوه و کتاب و مقاله و فیلم و سخنرانی، تحت اختیار انسانهای عادی جامعه قرار داده اند.

یا حق

 

(پاسخ از استاد 1397.04.03)

.....................

پرسش 249:

با درود و ادب. از محضرتان چند سوال داشتم. پیدایش کتاب یی‌چینگ توسط چه کسانی بوده؟ فرق یی‌چینگ قدیمی با کتاب جدید "یی‌چینگ جامع" استاد یحیایی چیست؟ فواید و کاربردهای "یی‌چینگ جامع" چیست؟ با سپاس فراوان. احسان از استرالیا.

پیدایش کتاب یی چینگ. فرق کتاب یی‌چینگ قدیمی با یی‌چینگ جامع استاد یحیایی. فواید و کاربردها

پاسخ 249:

با درود و احترام.

یی چینگ یا «کتاب تقدیرات »کهن ترین متن بجا مانده از چین باستان است که بیش از چهار هزار سال قدمت دارد ،اساتید هنر های رزمی در آن زمان تنها بر روی تقویت سیستم های جسمی و فیزیکی خود متمرکز نبودند بلکه وارد دنیای فرا روانشناسی یا «متافیزیک» هم میشدند لذا این کتاب بدست آنها نوشته شد ...در طول قرنها اساتیدصاحب نظر دیگری ؛بنا بر مقتضیات زمان خود تغییراتی در محتوای آن بوجود آوردند ..

استاد یحیایی کتاب خود را با رویکردی جامع نگرانه و بر اساس کتاب یی چینگ قدیمی  نوشته اند. اما دو مساله را لحاظ کرده اند،که موجب شده کتاب ایشان مدل جدید و مدرن یی چینگ محسوب شود ..مساله اول این که در کتاب یی چینگ قدیمی ،اشکالات ،بی نظمی ها و ایراداتی وجود داشت و استاد که مسلط به علوم متافیزیک هستند،توانسته اند آن ایرادات را دریافته و بر طرف نمایند و مساله دوم این است که ایشان بر اساس علم الکترونیک،

چیدمان یی چینگ را یکبار دیگر مرتب کرده اند،که باعث شده هم یادگیری آن آسان تر شود و هم بتوان آن را در سیستم های نرم افزاری بکار برد .

یی چینگ علمی چند هزار ساله است که نیازی به معرفی ندارد ..اما بهتر است بدانیم ..۱-تفال به آن موجب می شود تا هر فرد بتواند نوری در جاده تاریک سر نوشت خود بیاندازد ۲-افراد با خواندن این کتاب احتیاجی به افراد سود جو و شیاد، تحت عنوان رمال و فال گیر نخواهند داشت ۳-وقتی قدرت انسان در یی چینگ بالا برود ،فرد به درجاتی از روشن بینی میرسد ۴-یی چینگ برای افراد اندیشمند و متفکر راهی به سوی خودشناسی است ....

یونگ روانشناس معروف در این زمینه می گوید :«در داخل سیستم یی چینگ یک نوع شفاعت روحانی وجود دارد ..این حالت خاص ،روح زنده کتاب تقدیرات می باشد .به همین خاطر ،هر کس می تواند از یی چینگ سوال کند ،و انتظار دریافت جوابهای خرد مندانه داشته باشد».

و کلام آخر این که ارتباط با این کتاب و استفاده موثر تر از آن  ،به پالایش درونی نیاز داردو کلید اصلی برای استفاده درست از آن پاکی،صداقت،صبر،استقامت و تواضع است .

)پاسخ از مدیرسایت. ویرایش و اضافات: یکی از شاگردان استاد (نیلوفر((.

1397.05.22

………………………………..

پرسش 250:

درود بر شما. خداقوت.

چجوری میتونم در تحصیل و یادگیری علم جدیدی که سخت هست برایم، بتوانم موفق بشوم؟ بخصوص درحال یادگیری زبان انگلیسی برای مکالمه و حتی استفاده از منابع علمی هستم. با سپاس فراوان. آناهیتا از قشم.

پاسخ 250:

درود خدا بر شما.

اگر در زندگی تان هدف داشته باشید, حتما پیروز خواهید شد.

شک نداشته باشید.

با تمام قدرت و نیرو و علم و تجربه، پیش بروید.

و همیشه و در همه حالت، خدا را در کنار خودتان ببینید و با او زندگی کنید.

هر موفقیتی با زحمت و تلاش میسر خواهد شد.

درباره مطالعه کتابها، میتوانید از کتاب قدرتهای ذهنی (مطالعه با نویسنده کتاب) استفاده کنید.

ولی یادگیری یک زبان جدید، علاوه بر موارد بالا، نیاز به زندگی کردن در آن، و کاربرد همه جانبه آن دارد. تحقیقات دانشمندان نشان داده انسان تا سن ۹سالگی ۳زبان مختلف را میتواند براحتی مسلط شود، و بعد از آن مشکل میشود. ولی با این حال میبینیم امثال جناب پروفسور حسابی به چند زبان مسلط بودند. باید هرکس ببیند هدف او چیست و اگر یادگیری زبان خارجی به اهداف او کمک میکند, حتما یادبگیرد و خیلی خوب است. بنده هم بخاطر اینکه باید سبکهای زیادی را در رشته های مختلف طریقت هنرهای رزمی، یوگا، پزشکی، طب سنتی، علوم خفیه، متافیزیک، فنی مهندسی، طب سوزنی، ادیان، علوم روحی و غیره پژوهش و تحقیق کنم، لذا باید روی زبانهای فارسی، عربی، انگلیسی، ژاپنی، چینی، سانسکریت و غیره هم تا اندازه ای که کارم را پیش ببرد، کار کنم.

اگر هدف و ایمان به کارتان داشته باشید و سختکوش و صبور و بااراده باشید، و مخصوصا نظم و دیسیبلین داشته باشید، حتما در تمامی کارهایتان موفق و پیروز و سربلند خواهید شد.

به امید روزی که زبان فارسی، زبان اول جهانیان شود. و این امر محقق خواهد شد، به شرط اینکه علم و دانش و معرفت و فرهنگ و توانایی های ما به مانند پیشینیانمان، که در اوج قدرت بودند، بشود.

به همین خاطر، وظیفه ما در این برهه از زمان بسیار سنگین است.

تمام ایرانیان باغیرت و اصیل و وطن دوست، باید به تمام علوم و تکنولوژی روز دنیا مسلط شوند و این علوم را به زبان ساده و قابل فهم و اجرا، به زبان فارسی ترجمه کنند و در کشور عزیزمان به چاپ برسانند. فقط در این صورت است که می توانیم به علوم روز دنیا مسلط شویم و حتی از آنها پیشی بگیریم. زیرا ما باید ابتدا دانا شویم و بعد از کوشش در آن علوم، به توانایی برسیم.

به نام خداوند دانا و توانا و بخشنده و مهربان

دست حق نگهدارتان باشد

یا حق

(پاسخ از استاد). 1397.06.05

…………………………..

پرسش 251:

سلام جناب نعمتی، شبتون بخیر

من مدتیه یه سوال مهم ذهنم رو درگیر کرده و اون چگونگی آداب سوال کردن از ئی چینگ هست! ؟اگر امکانش هست این سوال رو با استاد یحیایی مطرح کنید و بمن و بقیه اطلاع بدید. انشالله خداوند سلامتی و برکت بینهایت به ایشون و شما عطا کنن، همیشه جوابهای عالی بمن و بقیه دادید. باسپاس. الهام از فرانسه.

کتاب یی چینگ جامع ، کتاب تقدیرات ، فالنامه و حکمت چینی. با تز جدید و جامع ایرانی

پاسخ 251:

سلام. وقت شما بخیر.

در سایت و کانال بصورت فایل صوتی و نوشتاری توضیحاتی درباره آن داده شده است که دو روش سوال وجود دارد، نوع اول: سوالات با جواب بله/خیر ؛ و نوع دوم: سوالات چرا/چگونه که جواب تشریحی دارد و باید به تفسیر جوابها در انتهای کتاب " #یی_چینگ_جامع " از صفحه ۲۵۶ به بعد، مراجعه بفرمایید.

با خواندن ۲۵۵صفحه ی ابتدایی کتاب، که بصورت ساده، و فارسی روان و فهمیدنی نوشته شده کاملا میتوانید این دو روش سوال را متوجه بشوید.

مابقی کتاب که تفاسیر پاسخها هست، نیاز به مطالعه ندارد و فقط هنگام سوال پرسیدن و جواب‌گرفتن، رجوع می‌شود.

در همان قسمتهایی ابتدایی کتاب در صفحات ۲۱۰ تا ۲۱۹ درباره یادگیری دسترسی به سوالات با جوابهای بله/خیر توضیح داده شده است. و صفحات ۱۰۵ تا ۱۰۷ نیز مطالعه شود.

برای یادگیری قسمت سوالات چرا/چگونه (تفاسیر و پاسخ تشریحی)، صفحات ۵۴ تا۹۵، ۱۰۵ تا۱۰۷، ۱۱۰تا۱۴۱، ۱۴۸ تا ۱۵۳، ۱۶۶ تا ۱۸۶، و ۲۲۴تا۲۵۵ را بخوانید.

درضمن، برای آگاهی کامل و تسلط به هر دو نوع سوالات، تمام قسمتهای کتاب تا صفحه ۲۵۵ را خوب مطالعه کنید تا به فلسفه یی‌چینگ آگاه شوید؛ و درباره فلسفه علم اعداد در همان صفحات بخوانید. همچنین، به مقاله، موکلان حروف، در کانال تلگرام یا سایت، مراجعه کنید.

توضیح اینکه، در کتاب چندین وسیله برای کار یی‌چینگ معرفی شده، مانند، سه‌سکه، چوبهای بومادران، کارت بازی، وسیله اختراعی یی‌چینگ جامع استاد یحیایی (صفحه ۱۶۴تا۱۶۵)، و... که فعلا راحتترین وسیله، سه سکه نو و تمیز (معمولی و هر مدلی باشد فرقی نمیکند)، است. و وسیله اختراعی استاد، هنوز تولید نشده است.

برای تسلط بیشتر، ممکن است استاد یحیایی کلاسهای خصوصی یی‌چینگ جامع، در سمنان یا تهران برگزار کنند که با پرکردن فرم اولیه ثبت‌نام، میتوانید اعلام آمادگی کنید.

 

(پاسخ از مدیر سایت). 1397.06.07

................................................

پرسش 252:

با عرض سلام و احترام خدمت استاد بزرگ. من احساس می کنم در طول روز وقت کم میاورم و خیلی زود روز تمام میشود و به کارهایم و بخصوص مطالعه کتابهایم کامل نمی رسم. چیکار باید کنم؟ سپاس بابت توجه و پاسخگویی تان. در پناه خدا. امید از گچساران.

پاسخ 252:

با سلام

«اگر بتوانید در وادی امواج آلفا و تتا و متافیزیک (خلسه و جذبه و مکاشفه) قرار بگیرید،

می توانید روی ساعات شبانه روز دخل و تصرف نمایید و زمان را برای خودتان طولانی تر کنید.

کلید ورود به حیطه طی الزمان، لذت بردن از کاری که انجام میدهید و عاشق کارتان بودن می باشد که با تمام وجودتان انجام می دهید.

هر چقدر خالص تر و عاشق تر و خاضع تر و متواضعانه تر و .... صادق تر باشید، زودتر به نتیجه خواهید رسید.

به امید خداوند قادر مطلق».

(پاسخ از استاد). 1397.09.04

اطلاعات بیشتر کتاب:

قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی). بخش امواج مغزی.

و

مقاله طی الطریق جامع (بخش طی الزمان).

نوشته: استاد یحیایی

........................

پرسش 253:

با درود و ادب. وقت بخیر. درباره تتا هیلینگ سوال داشتم. میخواستم بدانم آیا حقیقت دارد؟ ممنون برای جواب. لطف می کنید. با تشکر. سمیه از شاهرود.

پاسخ 253:

درود بر شما. قبل از سئوال شما عزیز گرامی، من وارد این علم نشده بودم. بعد از سئوال شما عزیز گرامی، وارد این روش درمانی شدم و از روند کاری آن آگاه شدم. و اما بعد.

چند سالی است که افراد زیادی در سطح جهانی پیدا شدند و مشغول جدا کردن علم و دانش و معرفت و تکنیکهای بسیار زیاد یوگا می باشند.

آنقدر علم یوگا بسیار غنی و پربار است که در طی این سالها، هرچقدر از آنرا استخراج می کنند، هنوز چیزی از آن کم نشده است. بلکه، بر آن افزوده می گردد.

زیرا، همگان، پی به توانایی های آن می برند.

اگر شخصی بتواند به علم و دانش و معرفت و تکنیکهای درونی و بیرونی «یوگای جامع» پی ببرد، مطمئنا تمامی این علوم جدید التاسیس را به راحتی طی خواهد کرد.

زیرا این علوم جدید، تکه هایی از یوگای جامع می باشند که از اصل خود جدا شده اند.

این روند، هم خوب است و هم بد.

اگر توسط یک انسان خالص و آگاه (استاد دانا و توانا و بامعرفت و باایمان)، این جدا سازی صورت بگیرد، مطمئنا برای جهانیان خیر و برکت را به همراه خواهد داشت و باعث پیشرفت یوگای جامع خواهد شد. زیرا یوگای جامع  همیشه در حال پیشرفت و ترقی می باشد و فعال است.

ولی اگر توسط یک انسان خودخواه و جاهل، این جدا سازی صورت بگیرد، مطمئنا برای دیگران بجز بدبختی و نابودی، چیزی دیگر نخواهد داشت.

پس، تمام علوم فرا روانشناسی مدرن و امروزی، مستقیما از روی علوم بسیار قدیمی برداشت شده و وامدار این علوم بسیار غنی می باشند. از قبیل:

یوگا- طب سوزنی- چی کنگ- و .... .

در هرصورت، تکنیک درمانی «تتا هیلینگ» از روی روند درمانی و علمی و معرفتی «یوگای جامع» برداشت شده است. دلیل پربار بودن و کاربردی بودن این روش درمانی، همین موضوع مهم است.

به همین خاطر، شما عزیزان را علاوه بر خواندن کتابهای مربوط به روش درمانی «تتا هیلینگ»، به کتابهای یوگا و مخصوصا بخش های مربوط به «انرژی درمانی - کارما - کندالینی و ...» تشویق می نمایم.

آدم عاقل، همیشه از سرچشمه تناول می کند تا خالصترین موهبت الهی را بدون واسطه دریافت نماید.

یا جامع

(پاسخ از استاد). 1397.09.04

اطلاعات بیشتر کتابهای:

یوگا در هفت مرحله از مبتدی تا عالی (چاپ 1375، 1376، 1379)

یوگای جامع (در حال نوشتن- هنوز چاپ نشده)

.........................

پرسش 254:

باسلام خدمت استاد بزرگ. خداقوت میگم بابت کتابهای خیلی خوبتون. یه سوال داشتم خدمتتون.

در توضیحات و معرفی کتاب درمان جامع بیماریهای کلیه مثانه پروستات، نوشته بودین مغناطیس درمانی. ولی داخل کتاب تیتر مغناطیس درمانی را پیدا نکردم. منظور کدام قسمت کتاب بوده است؟ با سپاس. سلامت و در پناه خدا باشید، منتظر کتابهای جدیدتر هستیم. بدرود. دکتر اکبری از همدان.

پاسخ 254:

باسلام. خداقوت. ممنون. امیدوارم از کتابها نهایت استفاده را در زندگی ببرید.

منظور از مغناطیس درمانی

1. خواب عارفانه که مغناطیس زمین باعث می شود بیماریها و ناراحتی هایمان را جذب خودش کند.

2. انرژی درمانی که مغناطیس انسانی باعث می شود بیماریهایمان معالجه شود.

یا حق.

(پاسخ از استاد). 1397.09.24

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 24 اسفند 1398 ، 17:50
 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home امکانات پاسخ پرسشهای رایج-صفحۀپنجم

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net