تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

کتاب گفتاری پیرامون کتاب عالم اوراسینا چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1398 ، 18:09

گفتاری پیرامون کتاب عالم اورا سینا

چاپ نخست کتاب «گفتاری پیرامون کتاب عالم اوراسینا»، اثری مشترک از استاد محمّدرضا یحیایی و خانم دکتر فاطمه جمشیدی (یکی از شاگردان ایشان)، در سیزده فصل در دست مجوز بوده و به امیدخدا در ماههای آینده منتشر خواهدشد.

این کتاب، می‌تواند راهنمای شما برای درک بهتر کتاب «عالَم اورا سینا» باشد. در واقع این کتاب، کلید باارزشی است‌که می‌تواند علاقمندان به سیر و سلوک طریقت دانایی جامع را خیلی زودتر به مقصد برساند، انشاءِالله.

این کتاب، چکیده و نتیجه‌گیری عرفانی و فراروانشناسی و جملات قصار از کتاب عالم اوراسینا (واپسین گفتار) است و نویسنده (خانم دکتر جمشیدی) پس از بارها مطالعه آن و راهنمایی و درسهای استاد یحیایی و نُت‌برداری؛ اقدام به نگارش کرده است.

کتاب «عالَم اورا سینا» کتابی دیگر از جناب آقای «اسپالدینگ» است که هم‌راستا با کتاب قبلی‌شان «معبد سکوت» می‌باشد. در این کتاب سعی شده توضیح بیشتری درباره علوم روحی، خود شناسی و خدا شناسی داده شود، و سئوالاتی را که خوانندگان کتاب «معبد سکوت» داشتند، بصورت پرسش و پاسخ، به رشته تحریر درآمده است.

کتاب «عالَم اورا سینا» اگرچه در ظاهر با کتاب قبلی «بِرد.تامِس اسپالدینگ» ، «معبد سکوت» متفاوت است، اما در عمق و معنا، در همان راستای معرفی خدای یکتا و راه‌های رسیدن به او می‌باشد. این کتاب مجموعه‌ای از دروس خداپرستی با زبانی بسیار ساده و روان است که به مانند کتاب «معبد سکوت» مطالب برگرفته از هیچ مذهب و نگرش خاصی نیست. لذا هر کس، با هر آیین و مذهبی، می‌تواند از مطالب کتاب، نهایت استفاده را ببرد.

این کتاب برای کسانی‌که «معبد‌‌ سکوت» را خوانده‌اند و با آقای اسپالدینگ آشنایی دارند، جذابیت بیشتری دارد.

در ارتباط با قدرت ذهن و برابری انسانها در قدرتهای درونی بالقوه، در این کتاب نیز بارها سخن می‌گوید. اما چیزی‌که متفاوت از کتاب قبلی او می‌باشد، بیان پُر احساس او از عشق الهی است‌که به‌خصوص، در فصول پایانی کتاب، نمایان می‌شود. او خواننده را قدم به قدم، با شیوه‌های یکتاپرستی آشنا می‌کند. او دریچه‌های معرفتی عمیقی را به روی ما باز می‌کند. همۀ تلاشش جهت آشنایی انسان با قدرت درون و قرار گرفتن در مسیر الهی است.

موضوعات مطالب کتاب عبارتند از:

[شامل: ۱- دوربین ثبت وقایع زمان گذشته ۲- ماهیت الهی هر عملی در کل عالَم هستی ۳- کشف استاد درون ۴- تأثیر بکاربردن واژه خدا ۵- حضور الهی در وجود هر موجود ۶- خداشناسی ۷- مخزن عظیم انرژی کره زمین ۸- عبادت متفکرانه خداوند ۹- خودشناسی ۱۰- کانالی برای نیروهای الهی بودن ۱۱- تأثیر ارتعاشات افکار و سخن منفی ۱۲- تبادل انرژیها ۱۳- زندگی جاودانه و اَبدی ۱۴- شِفای بیماران در اماکن مذهبی ۱۵- تکثیر سلول اولیه هستی ۱۶- اصلاح ساختار ذهنی ۱۷- زمان حال را دریابید ۱۸- بازماندگان تمدن قدیمی ۱۹- انرژی‌درمانی (ریکی) ۲۰- قدرت ذهن ۲۱- عکسبرداری از خروج کالبد اَثیری بدن انسان ۲۲- سالم‌ماندن اجساد مردگان بعد از سالها ۲۳- انسانهایی با طول‌عمر زیاد ۲۴- نعمتهای الهی ۲۵- عظمت پرستشگاه درون انسان ۲۶- فعال‌کردن انرژی الهی و... غیره.]

09011051499

قیمت: ۲۷هزار ت. ۹۲صفحه.(هنوز چاپ نشده)

 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home امکانات معرفی کتابهای جدید استاد کتاب گفتاری پیرامون کتاب عالم اوراسینا

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net