تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

معرفی کتاب با شما تا ابدیت: بحث و استدلال رویت ارواح چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 29 اسفند 1398 ، 21:59

کتاب با شما تا ابدیت: بحث و استدلال رویت ارواح اثر لوبسانگ رامپا با ترجمه فریده مهدوی دامغانی است.

کتاب با شما تا ابدیت: بحث و استدلال رویت ارواح اثر لوبسانگ رامپا

در این کتاب خواننده به راحتی می تواندبر طبق دستورات رامپا، و بنا بر تکرار تاکید آموزش: با تمرین زیادو داشتن یک زندگی سالم جسمانی و روحی و بدون دنبال کردن هیچ یک از راه های سخت و دشوا رارائه شده در کتب های موجود در بازار، قوه های مافوق روحی خود را تقویت کند.

اين كتاب در مورد قدرت‌هاي موجود در هر انسان بوده و شامل يكسري دستورات براي پرورش اين قدرت‌ها و استعدادهاي روحي است . این کتاب با زبانی ساده و روشن، نحوه ی آموختن یک سری مهارتهای متافیزیکی و کارهایی که در راه دستیابی به هدف باید انجام شوند و آنهایی که نباید انجام گیرند را توضیح می دهد. سفر روح، تله پاتی, روشن بینی، هاله ی تابان و

کتاب حاضر کتابی است در باره ی ماوراءالطبیعه (متافیزیک)، که برای روشن کردن یکسری مسائل مبهم و شگفت انگیزی که برای ما سؤال برانگیز است، مفید می باشد.
لوبسانگ رامپا یک لامای تبتی است که از قدرت تله پاتی و روشن بینی و دیدن هاله تابان و سفر سماوی و خودهیپنوتیزم و... برخوردار است و در این کتاب سعی کرده با روش های عملی و راحتی این توانایی ها را آموزش دهد.
البته در این کتاب علاوه بر خواسته های ماوراءالطبیعه به خواسته های عادی ما هم توجه شده و راهنمایی هایی برای رسیدن به این خواسته ها دارد . این قسمت کتاب خیلی شبیه بحث کتاب "راز، راندا براون" می باشد :

برای به تحقق درآوردن خواسته خود چه کاری میخواهید انجام دهید؟ اگر قصد خرید یک ماشین را دارید ، درخواست آن بدون اینکه رانندگی بلد باشید یک آرزوی بیمورد است. ابتدا باید آموزش ببینید سپس پشت فرمان قرار گیرید. اگر در جستجوی یافتن همسر هستید دقت کنید که خود را برای اشخاصی که مانند شما به دنبال همسر ایده آل میباشند مناسب و آماده کنید.

به عنوان مرحله بعد باید گفت همیشه سخن کتبی محکمتر و نیرومندتر از سخن بیان شده و شفاهی میباشد. هر آنچه خواهانش هستید روی صفحه کاغذ بیاورید و آنرا در کمال سادگی و با وضوح بنویسید. آیا دوست دارید یک شخص روحانی با خصوصیات والای معنوی باشید؟ در این دنیا چه کسی را به عنوان موجودی پاک سرشت و عاری از عیب میدانید؟ قابلیتهای این فرد را یادداشت کنید ، همینطور صفات مثبت و نقاط قدرت شخصیت و روحیه فرد را به ترتیب بنویسید. اگر مایلید پولی دریافت نمائید مبلغ دقیق را مشخص و بگوئید چه وقت آنرا میخواهید به دست آورید. دقت کنید در نامه تان به وضوح اعلام کنید که قصد کمک و یاری به دیگران را دارید و یک دهم آنرا به مستمندان و فقرا خواهید داد. هنگامیکه همه را نوشتید در پایان ذکر کنید "من تا آنجا که ممکن باشد انفاق خواهم کرد تا هر آنچه که میخواهم دریافت نمایم". ضمناً باید اضافه کنید چگونه و به چه نحو برای به دست آوردن نتیجه مطلوبتان کار و کوشش نمائید.
با فرض اینکه شما تمام این مطالب را نوشتید آنرا با صدای بلند بخوانید. اینکار را روزی سه مرتبه تکرار نمائید. در حین خواندن این نوشته احساس کنید آرزوی مورد نظرتان به سوی شما میآید. هر قدر با توان بیشتری در اینمورد بیندیشید و تصویر مثبتی در ذهن خود مجسم کنید واکنش و نتایج کار بهتر و مطمئن تر خواهد شد. اما اگر پیش خود فکر کنید : (خب ... امیدوارم مؤثر واقع شود ... فقط اگر بتوانم ... هنوز هم شک دارم ... ) هیچ نتیجه مطـلـوبی به دست نخواهیـد آورد ، تنها وقت خود را به هدر داده اید که آن هم باعث بی اعتباری و خنثی شدن موضوع میگردد. هیچگاه شک به خود راه ندهید تا موفق شوید.

 

رامپا را می توان بعنوان یکی از نخستین نویسندگان مطالب ماوراء الطبیعه در قرن حاضر نام برد. بعد ها اشخاصی همچون کاستاندا و دون خوان لیندا گودمن سیدنی عمر و بسیاری از راهب های چینی و مرتاض های هندی و روانشناسان آمریکایی و غیره از راه می رسند البته در قرون گذشته بارها از هاله تابان و سیر و سفر هایی که انسان در طول خواب انجام می دهد و ... سخن به میان آمده است اما این مطالب یا به صورت اسراری فاش نشدنی بودن یا تعالیمی بسیار سخت.

 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home مقالات ونامه‌های استاد علوم علوم متافیزیک معرفی کتاب با شما تا ابدیت: بحث و استدلال رویت ارواح

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net