تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

خبرگزاری ایکنا| تفسیر جامع بسم‌الله و سوره حمد منتشر شد چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 5 فروردين 1399 ، 12:05
کد خبر: ۳۸۵۱۲۸۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

 

تفسیر جامع بسم‌الله و سوره حمد منتشر شد

کانون خبرنگاران نبأ ــ کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم‌الله و سوره حمد)» اثر امیر نعمتی به کوشش و راهنمایی‌ محمدرضا یحیایی به همت مؤسسه انتشاراتی ناشر مؤلف منتشر شد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم‌الله و سوره حمد)» اثر امیر نعمتی به کوشش و راهنمایی‌ محمدرضا یحیایی، ۲۸ مهرماه، با شمارگان دو هزار نسخه‌ در ۳۱۶ صفحه، به بهای ۴۰ هزار تومان، به همت ناشر مؤلف، منتشر شد.
مطالب این کتاب در ۹ بخش اصلی و ۸۰ مبحث، گردآوری شده است. همچنین این نویسنده در سال ۹۱ اثر دیگری شامل شأن‌ نزول، فضیلت، ختوم و اذکار، شفا و درمان، داستان و ضرب‌المثل، خواص و منافع، علم اعداد و حروف، اسماءالحسنی، درس‌ها، ترجمه، و تفسیر بسم‌الله و سوره حمد در فرهنگ عامیانه پارسی را منتشر کرده است.
کتاب حاضر در ادامه اثر قبلی مؤلف گردآوری شده و شامل بخش‌هایی همچون کودک و نوجوان، «تز جامع» محمدرضا یحیایی در تفسیر قرآن، خواص و شرایط قرائت و تلاوت سوره‌ها، مقالات قرآنی در ارتباط با سوره حمد و نماز، فرهنگ اصطلاحات و لغات کتاب، کتابشناسی و معرفی کتاب‌ها درباره سوره حمد، و... است.
در این کتاب به موضوعاتی چون رابطه ذکر «بسم الله» و همزمانی آن با رویدادهای خوب و خوش‌یمن، چیستی خدا از زبان خدا در بسْمِ اللَّهِ به‌طور مختصر و مفید، خواندن سوره حمد پس از حجامت جامع(انرژی درمانی)، خواندن سوره حمد برای شفای سردرد در هنگام ماساژ و انرژی درمانی، اسرار ذکر و تنفس در سوره حمد، تأثیر سوره حمد برای کسب انرژی و شفا و درمان روی آب و بدن، نحوه صحیح امر به معروف و نهی از منکر کردن در سوره حمد، آشپزی و خوردن غذا با تز جامع و سوره حمد، سوره حمد مهریه عقد حوا با آدم، وضو و فعال‌سازی مراکز انرژی بدن(چاکرا)، ترجمه‌های غیرپارسی سوره حمد(کردی، ترکی، و ...)، اعجاز عددی سوره حمد و ... پرداخته شده است.
در بخش مقالات نیز برخی مقالات استاد یحیایی همچون نمازدرمانی و قرآن‌درمانی، چله‌نشینی گفتن اذکار الهی و خواندن قرآن، اسرار اعجاز و عجایب نماز «رابطه نماز با عرفان و درمان جامع»، سجده؛ کلید خودشناسی و خداشناسی و دعای جامع استاد حکیم، آورده شده است.
«تز جامع» نظریه‌ای که از سوی محمدرضا یحیایی در سال ۷۳ پایه‌گذاری شده، اساس این کتاب است. تز جامع می‌گوید: «جمع‌آوری و گردآوری مطالب مرتبط و جنبه‌های مختلف علوم که برای خودشناسی و خداشناسی انسان مفید است، بدون تعصب، قضاوت، پیش‌داوری و دخل و تصرف در آثار دیگران، به‌صورت جداگانه و دسته‌بندی شده، بدون درآمیخته‌ کردن علومی که به همدیگر مربوط نیستند». علوم مختلف می‌تواند شامل ادیان، عرفان، پزشکی و طب، هنرهای رزمی، و... (در اینجا تفسیر قرآن) باشد. تمام کتاب‌های محمدرضا یحیایی همچون حجامت جامع، داستان‌های ذن جامع، آیین رزم جامع، طب سوزنی جامع و... بر اساس فلسفه تز جامع نگاشته شده و در هر کتاب، تمام دیدگاه و مطالب مرتبط به موضوع آن کتاب، ‌به‌طور خلاصه و مفید آورده شده است.
امیر نعمتی
انتهای پیام

 

 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home امکانات معرفی کتابهای جدید استاد خبرگزاری ایکنا| تفسیر جامع بسم‌الله و سوره حمد منتشر شد

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net