تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

درباره ما چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 7 آذر 1388 ، 15:30


 

دربارۀ سایت استاد محمّد رضا یحیایی

 

این پایگاه آموزشی ، جهت اطلاع رسانی هنرجویان و علاقه مندان آثار استاد محمّدرضا یحیایی در شاخه های

1- طریقت هـنرهـای رزمی (MARTIAL ARTS) : تقویت جسم و ذهن از طریق تمرینهای رزمی، تکامل ذهن « کالـبد   ذهنی » به موازات تکامل جسم «کالـبد فیزیکی ». شامل: کاراته، دفاع شخصی، آیکیدو، شکستن اجسام از راه دور یا نزدیک، سلاح های رزمی، و دیگر ورزشهای رزمی.


2- علوم پزشکی و طـب سنـــتی (TRADITIONAL MEDICINE) : معالجه بیماریها از طریق: طب گیاهی ( داروهای گیاهی )، طب چینی، طب اسلامی ( طب الصادق، طب الرضا، طب النبی )، طب سوزنی با سوزن، طب فشاری، فتیله گذاری، ماساژ درمانی، یومی هو تراپی، ماساژ شیاتسو، طب سوزنی با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن، آب درمانی، موسیقی درمانی، هامیو پاتی، کایروپراکتیک، مغناطیس درمانی، حرکت درمانی،خواب درمانی، نور درمانی، پولاریتی، ریکی، انرژی درمانی، نماز درمانی ( عبادت خالصانه خداوند )، روزه درمانی، کریستال و سنگ درمانی، طبیعت درمانی، حجامت، باد کش، رنگ درمانی، علوم پزشکی، تغذیه طبیعی، خام گیاهخواری، سلامت و بهداشت.


3- علوم روحی (MENTAL SCIENCES) : مانند : هیپنوتیزم ( خود هیپنوتیزم، دگر هیپنوتیزم، کاربردهای هیپنوتیزم، هیپنوتراپی )، تمرکز فکر « مدی تیشن »، مراقبه، خلسه، مانیه تیزم، خواب درمانی برای معالجه بیماریها « خواب عارفانه »، تأثیر نیروهای روحی در شفا ، خود درمانی بوسیلۀ انرژی گیاهان ، قدرتهای ذهنی، فرا فکنی و برون فکنی، پرواز روح ( کالبد اثیری )، « طی الارض » یا پرواز جسم، ارتباط با ارواح پاک، ارتباط با جن و سایر موجودات غیر ارگانیک، و ... .


4- متافیزیک ( ماوراءِالطبیعه ) (METAPHYSICS) : مانند : علوم باطنی، نیروی حیات (چی – chi )، بدن اثیری،  هاله های نورانی بدن، چشم سوم ( روشن بینی )، تله پاتی، خواندن افکار دیگران « حس ششم »، قدرت پیشگویی و آینده نگری، نیروی مغناطیسی، مکاشفه و مشاهده، ادراکات فراحسی، سایکومتری، یی چینگ       ( پیش بینی - کتاب تقدیرات - فالنامه و حکمت چینی )، علوم اعداد و غریبه و خفیه و جفر و رمل و اسطرلاب و طلسم و حرز و دعا، تأویل و تعبیر خواب، موکل، روانشانسی و  فرا روانشناسی، و ... .


5- یوگا (YOGA) : ادیان الهی « پیامبران الهی و ائمه اطهار (ع) و اولیاء الله » عرفان اسلامی و شیعی، خودشناسی و خداشناسی، نماز، روزه « اکادسی »، یوگای جامع ( یوگای جامع که ۹۰٪ آن یوگای هندی و بودایی می باشد که مواردی که مخالف اسلام است، حذف گردیده است )، هاله های نورانی بدن، کالبد اثیری     ( قالب مثالی بدن )، چاکرا ها، نادی ها، نیروی چی ( حیات )، تای چی چوان، علوم چی کنگ، نرمشها « انعطاف پذیری »، کنترل تنفس، آرامش فکر و درک حقیقت ازطریق آگاه شدن بر خویشتن، تزکیه و مهار نفس سرکش و پیوستن به حقیقت مطلق، و دستورالعملهایی برای رسیدن به مراحل والای تکامل و تعالی و عشق الهی، پاکیزگی تن و روان، مدی تیشن، ذن، تربیت اسلامی فرزندان، ستاره شناسی و نجوم و ... .

 

6- فناوری (Technology) ، مهندسی (Engineering) .

 

شامل معرفی مختصر کتب و مطالب آموزشی، از سال 1383-1384 در سایت پرشین بلاگ و از فروردین ماه 1385  تا آذر ماه 1388 در (p-mr-yahyaie.mihanblog.com)، آغاز به کار کرده است و به لطف خدا در تاریخ 1388.9.14 خورشیدی مصادف با شب عید غدیر خم، در (mry14mn.com) گشایش یافته است، و همه کارهای آنرا (از جمله انتخاب و تایپ مطالب، اسکن تصاویر و ...) توسط مدیر سایت ایشان (امیر نعمتی) شخصاً انجام شده است.

 


 

 هدف از این پایگاه آموزشی ، تبلیغ هیچ علم یا مکتبی ( مانند یوگا ) نمی باشد، بلکه یادگیری علوم جهت استفاده یک انسان در زندگی روزمره خود برای جلوگیری یا رفع مشکلات و بیماریها، و رشد، تکامل  و پیشرفت  می باشد.

 

 این سایت، برای کسب دانش عموم مردم می باشد، وگرنه تمامی اساتید ( حتی اساتید خارجی ) استاد یحیایی را می شناسند و نیاز به شناساندن نیست زیرا کتابهای استاد بیانگر اندیشه و شخصیت استاد هستند.

 

 استاد، همواره شاگردان، هنرجویان و سایر مردم را بسوی خداوند و فرستادگانش [ انبیاء ، اوصیاء و امامان (ع) ] فرا می خوانند.

 

  مدیر سایت استاد ( امیر نعمتی ) بنا به درخواست و اصرار بسیاری از هنرجویان، شاگردان و علاقمندان استاد یحیایی، در حد اینکه مردم را راهنمایی نمایم و علوم الهی و راههای خداشناسی و خودشناسی را بشناسند و آگاه بشوند و از کارهای نادرست دور باشند، برای رضای خداوند این سایت را زده است، تا آموزشها و آخرین اطلاعات استاد ، برای هنرجویان قرار گیرد . صرف این وقت و هزینه سایت، فقط در راه رضای خداوند متعال می باشد. این سایت خدماتی - آموزشی است، نه تبلیغاتی. دادن پاسخ به عزیزان برای مدیر سایت خیلی وقت گیر است. همچنین برای استاد یحیایی که مشغول مطالعه، تحقیق و نویسندگی کتابهای جدید هستند ، پاسخ به ایمیل ها یا نامه های شما مقدور نمی باشد ؛ لطفا تقاضای ملاقات حضوری با استاد را نفرمایید ، متشکرم .

 

 استاد به دلایلی هم اکنون اصلا قصد تشکیل هیچ کلاسی را ندارند و مشخص هم نیست در آینده کلاسی تشکیل شود یا خیر . شاید به خواست خدا شرایطی فراهم شد و شاگردان ارشد استاد ، کلاسهای آموزشی ای برگزار کردند یا اینکه این هم مقدور نشود . پس لطفا دیگر در این باره پرسش نفرمایید . اگر منظور از شرکت در کلاسها واقعا کسب دانش و معرفت و حقیقت است ، شما می توانید توسط « کتابها ، توصیه ها ، دستورالعمهای لازم ، مقالات آموزشی و ... » استاد که در سایت قرار می گیرد ، استفاده لازم را ببرید . با توکل به خداوند حکیم و دانا و به خواست او ، به تمامی مجهولات و سؤالات شما ، پاسخ داده خواهد شد ؛ انشاءالله .

 

( مابقی مقالات که متنوع و در تمام زمینه ها خواهد بود ، به تدریج وارد سایت می گردد ؛ انشاءالله . )

 

برخی افراد احساس کنجکاوی و یادگیری زیادی دارند ، ولی متأسفانه در زمانی که باید به دستورات کتابها یا اساتید عمل نمایند ، جا می زنند و تنبلی می کنند . برخی افراد توقعات زیادی دارند ، و اصرار دارند که کتابهای چاپ نشده را در اختیار داشته باشند ، که امکانپذیر نیست . کتابهای چاپ شدۀ نایاب نیز با توکل بر خدا ، در آینده با ویرایش و نگارش جدید و بهتر و شکل زیباتر ، تجدید چاپ خواهند شد ؛ انشاءالله .

 

توجه : بیشتر شاگردان قبلی استاد ، هر کدام مشغول روزمرگی زندگی شده اند ( چه در داخل و چه در خارج کشور ) و ما را دست تنها گذاشته اند ، و سایت به تنهایی توسط مدیریت آن ، اداره می شود . به همین خاطر ، دست ما برای خدمت رسانی و کارهای بیشتر ، برای شما عزیزان ، هم اکنون بسته است .

 

توجه : اگر ناشر خوب ، با تجربه و مناسبی پیدا شد که کتابهای استاد را در سطح کشور و جهان چاپ و پخش وسیع نماید و به تعهدات خود پایبند باشد ؛ به لطف خدا کتابها چاپ خواهند شد ، و تمامی جویندگان راه حق و حقیقت ، می توانند از این علوم متنوع و جامع بهره مند شوند ؛ انشاءالله .

 

فراخوان : در صورت تمایل ، شما می توانید با پست الکترونیکی ( ایمیل ) سایت ، جهت اطلاع از پرسشها و پاسخهای خود و دیگران ، در ارتباط باشید . می توانید برای مشاهده آن ، به صفحه تماس با ما ، بروید .

 ارتباط با سایت استاد محمّد رضا یحیایی,Contact Us,Supreme Master Mohammad Reza Yahyaei

تذکر : شما با مطالعه تمامی کتابهای استاد یحیایی به پاسخ تمامی سؤالات خود خواهید رسید . پس برای دریافت پاسخ سؤالات خود صبور باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه سؤالات متداول مراجعه بفرمایید . آخرین اطلاعات درباره آثار و کتب استاد ، روی سایت قرار خواهد گرفت .

  

سایت :  www.mry14mn.com

آخرین بروز رسانی مطلب در يكشنبه ، 29 مرداد 1396 ، 12:56
 

در این سایت تبلیغات پذیرفته نمی گردد

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home ارتباط با ما درباره ما

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net