تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

   ایسنتاگرام instagram   lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.پاسخ سؤالات مُتداول (رایج) مخاطبان- صفحه اول چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 7 آذر 1388 ، 15:52

 خداوند متعال می فرمایند: «ای داوود، اگر آنها که به من خدا، پشت کرده اند، می دانستند من چگونه انتظار آنان را می کشم و چقدر مشتاق ترک نافرمانی آنها هستم، از شدّت شوق  جان می دادند و اعضای بدنشان از فرط  محبّت و عشق به من از یکدیگر  می گسست». حدیث قدسی

 

 

پاسخ سؤالات مُتداول (رایج)

 

پرسش (های) اول (دیدار با استاد):

 

1- salam.mamnon az saite khobetoon. bebinin man be komake shoma ehteyaj daram alan 7 sal mishe ke mikham ostad yahyae ro bebinam ya bahashon harf bezanam.man ketabashono az 75 daram va 23 salame .man ye ostad lazem daram.lotfan komakam konin manzoram tamrinhae .chetor mitonam bahashoon tamas begiram? mamnon va montazeram

 

2- سلام و خسته نباشید. من ساکن تبریز هستم و دوست دارم با عقاید و روحیات و نظرات استاد بیشتر آشنا شوم، زیرا من چندین و چند سال است که به دنبال شخصی هستم که بتواند من را در رسیدن به درجات معنوی و روحی هدایت کند بخاطر همین ازسال 1368 تا به حال سرگردان به این کتاب و آن کتاب سرمیزنم ولی جوابی برای ضمیرم پیدا نکرده ام خواهشمندم مرا راهنمائی نمائید .باتشکر فراوان.

 

3- با عرض سلام و شاداب باشید و خدا قوّت و عرضِ ارادت خدمتِ عالمِ عالیقدر، مردِخدا، صالحِ راه حق، راهبر و راهنمای راه طریقت، راهگشای راه حقیقت بندگان خدا، جناب استاد محمّدرضا یحیائی ، بنده نیاز به ملاقات برای دریافت پاسخهایم و بهره از علوم بی پایان شما دارم، اگر امکان دارد مرا راهنمایی نمایید.

 

 

پاسخ پرسش اول:

سلام به دوستان عزیز و علاقه مند به مطالعه و رسیدن به خودشناسی و تكامل.ممنون از نظرات و پیشنهادات شما.

دوستان زیادی به بنده ایمیل زدند و خواستار ارتباط با استاد یحیایی شدند . ممنون از شما . اما این امکان بدلیل مشغله زیاد استاد وجود ندارد . زیرا استاد یحیایی ، شبانه روز در حال مطالعه ، تحقیق ، اختراع ، نوآوری ، کشف مجهولات و در نهایت ، نوشتن کتاب هستند . ایشان معتقدند که باید علوم مختلف را فرا گرفت و به اهلش آموزش داد . همچنین ، نمی توان تمامی اطلاعات مربوط به علوم مختلف را در یک یا چند کتاب گنجاند . زیرا علوم جامع بی انتها می باشند . پس ، فقط می توان قطره ای از علم جامع را در قالب مقالات و کتب ، در اختیار علاقمندان قرار داد . استاد یحیایی ( بنیانگذار یوگای جامع در جهان ) در حال حاضر هیچ باشگاه و یا مدرسة یوگا ندارند . اما در آیندة نامعلومی ، با اجازه و لطف خداوند ، کلاسهای مجزائی شامل : ماساژ درمانی       ( یومی هو تراپی ) ، یی چینگ جامع ( تقدیرات- حکمت و فالنامة چینی ) ، کلاسهای مختلف و متنوع طریقت هنرهای رزمی ، هیپنوتیزم ، متافیزیک ، علوم روحی ، طبّ سنّتی ( طب سوزنی ، حجامت ، طب گیاهی و ... ) ، عرفان اسلامی ،  و ... برگزار خواهد شد ؛ انشاءالله . درضمن ، شاگردانی از کشورهای مختلف جهان ، درمدت حضورشان درایران ، در کلاسهای ایشان بصورت یکدورة کوتاه مدت ، شرکت کرده اند .

 

***************************************************

پرسش (های) دوم (انرژی درمانی):

1- Salam. ye soal azatoon daram. pedare man bimareye noropati mozmen daran. aya profesor yahyaei ba enerji darmani mitoonan eshoono moaleje konan ya na? agar pasokhetoon mosbate chetor mishe azashoon vaght begirim? ba tashakor.

2- باسلام و عرض ارادت خدمت شما . بنده بسیار خوشبختم که با وبلاگ وزین و بسیار پر بار شما آشنا شده ام . ضمن آرزوی موفقیت برای شما ، مشکلی داشتم که خدمتتان مطرح میکنم . برادر بنده به بیماری صعب العلاجی مبتلاست که در طب نوین برای آن درمان مناسبی وجود ندارد . از محضر شما دوست عزیز استدعا دارم که در صورت امکان فرد یا افرادی را که در زمینة شفای بیماری های صعب العلاج فعال میباشند ، معرفی فرمایید . بیماری برادر بنده نوعی اختلال حرکتی است که در آن بیمار دچار حرکات و انقباض های غیر قابل کنترل در اعضای بدن خود میگردد . بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم . التماس دعا .

پاسخ پرسش دوم:

با تشکر از لطفتان . باید به عرضتان برسانم که ، استاد یحیایی توانایی انرژی درمانی را دارند ، اما بنا به دلایلی ، انجام نمی دهند .  البته در جهان ، افراد خیلی خیلی كمی هستند كه بتوانند درمانهای بیماران صعب العلاج را بدرستی انجام دهند . زیرا ، درمانگر جامع دارای شرایط سخت و دشوار می باشد که از هر کسی برنمی آید ، از قبیل : با سواد ، با تجربه ، عالم ، با معرفت ، با تقوی ، حکیم ، عارف ، سالم ، توانا ، قانع ، متواضع ، خداپرست ، عابد ، خوش اخلاق ، با توکل ، آرام ، عمیق ، صبور ، پاک ، صادق ، استوار ،    و ... .  

استاد یحیایی معتقند که انرژی درمانها ( پرتودرمانی - انرژی درمانی ) ، نباید بابت کمکی که به مردم می کنند ، پولی بگیرند . زیرا انرژی یک موهبت الهی است ، و به هر کسی که بخواهد بی حساب میدهد . و چیزی که متعلق به خداوند حکیم می باشد ، باید در راه رضای خداون و به رایگان مورد استفاده قرار بگیرد . حضرت عیسی (ع) به اذن خدا و توسط نیرو و انرژیهای الهی ، به معالجة بیماران صعب العلاج می پرداختند . زنده کردن مردگان و درمان بیماریهای لاعلاج ، از معجزات ایشان بود . در ضمن ، ایشان هیچگونه دستمزد و پولی دریافت نمی کردند .

در کشور ما ، بیمارستانی که انرژی درمانی و طب سنتی هم کار کند وجود ندارد . اما در کشورهایی مثل چین که حداقل 1000 بیمارستان مخصوص انرژی درمانی، گیاه درمانی، یوگا درمانی، ماساژدرمانی، طب سوزنی، طب سنتی و ... بصورت آزاد و قانونی وجود دارد ، که در آنجا به درمان بیماران صعب العلاج مشغولند . شما می توانید از طریق سفارت ایران در چین و یا سفارت چین در ایران ، به اساتیدی که دراین مقوله فعالیت دارند ، دسترسی پیدا نمایید .

« دوستان عزیز ، چطور برای تفریح به دبی و تركیه می روید! این دفعه برای تفریح و سیاحت و آشنایی با طب سنتی 2000 ساله چینی به این كشور سفر كنید » .

***************************************************

 

پرسش (های) سوم(ماساژدرمانی):

1- سلام جناب استاد یحیایی. دختر خانمی از بستگان 24 ساله دارای انحنای ستون فقرات در بسمت چپ شده است. خوشحال میشوم اگر در جهت درمان من را یاری کنید اگر همکاران خانم هم باشند خیلی بهتر است .با کمال تشکر.

2- ba arze salaam va khaste nabashid khedmate ostad e mohtaram. man bimarie enheraf sotoone fagharat (scolios) daram va doosti dashtam ke scolios dasht va tahte darman ba masaj darmani gharar gerefte bood va kamelan behbood yaft . agar emkanesh hast shomare telephon ya addressi be man bedid ta man betoonam khedmat beresam va tahte darmane shoma gharar begiram man vaghean be komake shoma niaz daram . ba ta shakor e faravan. (Az Tarafe yek dokhtar).

 

پاسخ پرسش سوم:

به نام خدا با سلام و تشكر از نامه تان. درست فرموده اید، با ماساژدرمانی انحراف ستون فقرات بهبودی کامل می یابد. باتوجه به اطلاعات بنده، استاد شاگرد مرد آموزش دیده برای درمان توسط ماساژدرمانی روی بیماران دارند، اما در حال حاضر شاگرد زن آموزش دیده برای انجام ماساژدرمانی روی بیماران هنوز ندارند. برای بیمار مردی هم که گفتید اگر در آینده، تلفن یا نشانه ای، از یکی از شاگردان استاد یحیایی را یافتم، آنوقت حتما با شما جهت درمان و مراجعه به آنها همکاری لازم را خواهم نمود. با تشکر. امیر. وبمستر سایت استاد یحیایی.

 

***************************************************

 

درخواست کتاب:

یک مورد بعنوان نمونه:

ba salam khetmate ostad. mikhastam man ra rahnamaei konid ke az koja mitonam ein ketab haro peida konam . rastesh vaghti ke shoroe be khandane ketabhaei dar ein zamine kardam motevajehe nazdikie ein ha be eslam iaftam va ein alagheie mano bishtar kard . omidvaram dar ein rahi ke shoroe kardid movafagh bashid.lotfan agar ketabhaie digar ham ke be paian resande eid moearefi namaeid. ba tashakor

 

***************************************************

پرسش چهارم

یکی از دوستان پرسیده بودند که انگشتری هدیه گرفتم که علامت «اومّ» (OM) روی آن دارد، مفهوم کلمه «اومّ» چیست؟

پاسخ پرسش چهارم: به نام خدا. آن علامت، به معنای اومّ هست، که اومّ کلمه ای در میان هندی ها و یوگی ها و بودائی ها است به معنی الله، خدا ، هو، God ، و...

هندی ها اعتقاد دارند اولین صدای آفرینش همین «اومّ» (خدا) بوده است. انگشتری که کلمه «اومّ» رویش حک شده را نباید همیشه در انگشتتان کنید ؛ زیرا احتمال دارد که به جاهای کثیف و نجاست برخورد نماید و دچار گناه شوید . همیشه باید با آن با وضو باشید . البته اگر می خواهید انگشتری که نام خدا داشته باشد ، دستتان کنید ، بهتر است که انگشتری که نام الله دارد دستتان کنید ؛ آن هم فقط در موقع خواندن نماز و پس از نماز در سجاده تان بگذارید . چون مواقع دیگر ، اگر با کسی که وضو نداشته باشد دست بدهید ، گناه دارد .

 

***************************************************

 

پرسش پنجم

بسیاری از افراد در ایمیل ها و یا نامه های خود پرسشهای علمی در علوم مختلف (قرآنی، عرفانی، مذهبی، علوم روحی، متافیزیک و...) از استاد داشتند.

پاسخ پرسش پنجم:

با توجه به اینکه استاد بیش از ۱۴۰ عدد کتاب در زمینه ها و علوم مختلف ( جامع ) در دست بررسی و یا آماده چاپ دارند ، شما با مطالعة تمامی کتابهای ایشان ، به پاسخ تمامی پرسشهای خود خواهید رسید ؛ انشاءالله . اینجانب هم صد ها سوال دارم که امیدوارم  با چاپ کتابهای استاد ، به پاسخهای خود برسم ؛ انشاءالله . پس ، برای دریافت پاسخهای خود عجول نباشید . متشکرم .

 

***************************************************

 

پرسش ششم

یک خانمی سئوالی پرسیده بودند که واضح نبود (اگر سئوال را صحیح بپرسید ، پاسخ بهتری خواهید گرفت)، گفته بودند که فردی را در حال مدیتیشن دیده بودند که یک دفعه جیغ و داد میزد، دلیل این اتفاق چیست؟

پاسخ پرسش ششم: در مدیتیشن، عقده های درونی سر باز می کند. دیده شده است که بعضی افرادی که مدیتیشن انجام می دهند وقتی تحت فشار بودند جیغ و فریاد میزنند، تا اون زمان (که مدیتیشن کنند) نیز آن عقده ها در درون آنها وجود داشته است؛ اما آنجا سر باز می کند (مانند غدة چرکین که زمانی سر باز می کند) . یعنی از قبل درونشان بوده ، و در ظاهر آدم آرام و سالمی نشان میداده . در صورتی که شاید در دوران جوانی زد و خوردی داشته یا صحنه های وحشتناک و ترسناکی در کودکی دیده ، یا به او نشان داده اند . معمولا در مدیتیشن ، عقده های قدیمی سر باز می کند ؛ و این یک امر طبیعی است . فقط باید زیر نظر یک استاد دانا و با تجربه ، تجزیه و تحلیل شده و برای رفع مشکلش اقدام شود .

سؤال بعدی اینست که راه حل و روش درمان اینگونه افراد چیست؟

آن فرد در مدیتیشن ( که یک نوع خوب محسوب میشود ) یاد صحنه های دلخراشی میفتد ، باید توسط یک فرد خوب و با ایمان و قابل اعتماد هیپنوتیزم بشود . در زمان هیپنوتیزم ، میشود فرد را به دوران گذشته که در آنجا دچار مشکل شده بود برده ، و توسط تلقین مثبت ، مشکلات و ترسها را پاک کرده ، و بصورت دل انگیزی که باب طبع فرد می باشد ، به بهترین شکل ممکن تغییر داد . در واقع می توان بجای صحنه های بد و دلخراش ، صحنه های خوب و شادی آور ضبط نمود . بعد از اینکه فرد از خواب هیپنوتیزمی بیدار شود ، دیگر دچار بحران و ترس نخواهد شد ، انشاءالله . قابل توجه شما عزیزان ؛ نباید بیماران روحی خودتان را بدست افراد سودجو و شیاد بسپارید . زیرا افراد شیاد که امروزه زیاد پیدا میشوند ، از ایشان سوء استفاده خواهند کرد و بیماری آنها را تشدید می نمایند . پس باید خیلی خیلی مواظب باشید.

 

***************************************************

قابل توجه علاقمندان و هنرجویانی که علاقمندی خود را برای شرکت در کلاسهای استاد یحیایی ابراز داشته اند و دربارة کلاسهای آموزشی پرسش می نمایند ، عرض کنم که ، انشاءالله به لطف و کمک خداوند ، در آیندة نامعلومی ، کلاسها در هر رشته بصورت جداگانه و مجزا برگزار خواهد شد . نام ، نشانی ، و تلفن درخواست کنندگان که با ایمیل یا نامه پستی فرستاده اند ، تا زمان آغاز کلاسها یادداشت خواهد شد ، و در زمان شروع کلاسهای آموزشی ، به آنها اطلاع داده خواهد شد . این کلاسها را خود استاد ،  پس از سبکتر شدن مشغله های تحقیق و مطالعه و نویسندگی و ... برگزار خواهند کرد . البته به غیر از این کلاسها ، شاید کلاسهای دیگری توسط شاگردان استاد ، برگزار شود ؛ انشاءالله .

 

***************************************************

 

پرسش هفتم: یکی از دوستان سئوال جالبی پرسیده بود ، لازم می دانم که پاسخ آنرا بصورت مختصر در سایت قرار دهم . پرسیده بود : چرا استاد یحیایی در این همه رشته فعالیت دارند و همه را تدریس می کنند و درباره شان کتابهایی نوشته اند؟

پاسخ پرسش هفتم: بطور خلاصه می توان گفت:

هر چند صد سال یکبار ، یک فردی به دنیا قدم می گذارد که « جامع نگر » است و در رشته های مختلفی که برای یک انسان اندیشمند و جویای علم و معرفت لازم و ضروری می باشد ، قدم می گذارد و مشغول تحقیق و تفحص می گردد . مانند : ابوعلی سینا که در رشته های مختلف « طب ، کیمیا ، نجوم ، و… » فعالیت می کرد ؛ ولی در بعضی از زمینه ها مثل : طریقت هنرهای  رزمی ، تکنولوژی ، علوم روحی ، و ... کار نکرده بود . و دانشمندان امثال او که در چندین رشته کار می کردند و زحمت می کشیدند . در قرن حاضر ، استاد اعظم (محمّد رضا یحیایی) پا را نیز فراتر نهاده و بعنوان یک دانشمند ، محقق ، نویسنده ، مخترع ، مکتشف ، طراح ، نوآور ، مدرّس ، عارف و… ، خود را وقف تز خودشان که « جامع » می باشد ، می نمایند . استاد چون جامع کار می کند و در تمام رشته ها تجربه ، تبحر و مهارت دارند ، آنها را تدریس می نمایند . به گفتة استاد : انسان کامل و جامع است ، نه جزء و تک بعدی . در ضمن الگوی ایشان ، ائمة اطهار «ع» و اولیاءالله است .

استاد یحیایی، همیشه به ما درس انسانیت، معرفت، و… می دهند و همیشه به ما می گویند: به دیگران مخصوصاً خدمتگذاران و اساتید محترم، احترام بگذاریم.

استاد، در حال حاضر، در یک گوشه ای از جهان آفرینش خداوند متعال، مشغول تحقیق و مطالعه می باشند و فعلاً آموزش نمی دهند (حدوداً 9 سالی می شود که شاگرد نپذیرفتند). انشاءالله به خواست خدا در آیندة نامعلومی، کلاسهایی برگزار خواهند کرد. استاد اعظم، آنقدر بزرگمنش هستند که برای رضای خداوند متعال زحمت می کشند و مطالب، تحقیقات و نتایج را خیلی راحت و رایگان در اختیار شاگردانشان قرار می دهند و باعث پیشرفت سریع آنها می شود. استاد هیچ پولی از کسی دریافت نکرده و نخواهند کرد. اینها نیاز به گفتن نبود؛ زیرا کسانی که کتابهای استاد را دقیق و با نیّت خالص و پاک جهت کسب علم و دانش مطالعه کرده اند، اینها را می دانند. اما لازم دانستم که هر از چند گاهی، پرسشهای متداول را بگذارم، که عزیزان به پاسخ سؤالاتی که مشترک دارند، برسند؛ انشاءالله .

 

 

***************************************************

پرسش هشتم

یک آقایی تعداد سه نامه به پست الکترونیکی بنده فرستاده بودند که برای آگاهی دیگر عزیران، خلاصة آنرا بشرح زیر آوردم؛ و نامهای موجود درآن را حذف کردم که سؤال کلی شود: جناب استاد محمّد رضا یحیایی؛ با سلام و خسته نباشید.

احتراماً به استحضار میرساند اینجانب سه سال پیش کتابی موسوم به ... را از شخص نویسنده یعنی آقای ... در منزل ایشان خریداری و مدتی از طریق این کتاب تمرینات مدیتیشن(و یوگا) کارکردم که باعث شد چاکرای آجنا در سرم شروع به حرکت کند و متأسفانه حرکاتش به صورت گردابی و مکنده باعث سردردهای شدیدی در من شده است. در حال حاضر هیچ حرکت و مدیتیشنی انجام نمی دهم، با این وجود روز به روز دردهایم شدیدتر و غیر قابل تحمل تر می شود؛ طوری که اخیراً 3 بار بیهوش شده ام. پس از بروز مشکل و سردرد، تمرینات را قطع و با اصرار فراوان درخواست راهنمایی از ایشان کردم و ایشان بالاخره پس از اصرارهای فراوان حاضر به ملاقات با اینجانب به همراه همسرم شدند، و از همسرم خواستند از طریق یوگانیدرا به من کمک نماید و نمونه یوگانیدرا را در مقابل همسرم انجام دادند تا روش تمرین با من را به او بیاموزد. حدود یک هفته این تمرین را شبها انجام دادیم اما در واقع همسرم از ابتدا از ترس بدتر شدن شرایط من، این تمرینات را با میل انجام نمی داد تا این که پس از یک هفته تصمیم گرفنیم تمرینات را قطع نماییم و پس از آن با افراد دیگری تماس گرفتیم یا ملاقات کردیم اما تنها راهنمایی همه آنها قطع تمرینات بود تا از وخیم تر شدن شرایط جلوگیری شود و تا کنون، در حالی که روز به روز بدتر می شوم، راهی برای بهبود به من توصیه نشده است. جناب آقای ... تمایلی به کمک و راهنمایی نشان ندادند و در واقع به نظر می رسید که قادر به راهنمایی و حل مشکلم نبوده اند و البته با توجه به عدم مسئولیت پذیری ایشان و رها کردن من به حال خود پس از آگاهی از وضعیت من، باعث صلب اعتماد من شدند ( ایشان در هنگام فروش کتاب خود، هیچ اشاره و تذکری به لزوم انجام تمرینات مدیتیشن توسط مربی و استاد ننمودند، و بنده طوری استنباط کردم که مدیتیشن به صورت مستقل و فردی، امری رایج و متداول و بدون عواقب می باشد ) . بنابراین، اینجانب، خود نیز دیگر تمایل به کسب راهنمایی از ایشان ندارم. زندگی عادی من و خانواده ام مختل شده است و با توجه به روند رو به رشد دردهایم، بسیارنگران آینده می باشم. خواهشمندم در صورت امکان، بنده را از راهنمایی خود برای رفع این مشکل، و بازگشت به زندگی عادی بهره مند فرمایید.  با نهایت تشکر و احترام.

پاسخ پرسش هشتم:

به نام خدا. با سلام و تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات. استاد یحیایی سلام رساندند .

استاد اعظم تأکید کردند که قبل از همه چیز ، چون احتمالا به اساتید آگاه دسترسی ندارید ، باید با مطالعة کتابهایی در زمینه های رنگ درمانی موسیقی درمانی و ... علم تان را زیاد کنید . وگرنه ، یک استاد خوب ، باید از طریق گرفتن نبض و تشخیص طبعتان ، رنگ مخصوص لازم را برای رنگ درمانی و ... تشخیص دهد .

در کتابهای استاد ، این مطالب وجود دارد . اگر مایل بودید من ( مدیر سایت ) می توانم برخی از کتابهای موجود را در اختیارتان قرار دهم ، تا اینکه تمامی کتابهایشان در آینده ، تجدید چاپ شوند ؛ انشاءالله.

استاد نیز، فعلاً کلاس ندارند و بنا به دلایلی ، هنوز مایل به برگزاری کلاسی نیستند . زیرا ، استاد به دنبال افراد خالص و خوب می گردند ، که بعد از اینکه علم را از ایشان فرا گرفتند ، به دنبال دنیا و سودجویی خودشان نروند . استاد معتقد است که هنرجو باید تا آخر عمرش به دنبال کشف مجهولات و علم ودانش و معرفت و حقیقت بگردد ؛ و نباید در وادی دنیا غرق شد . زیرا دنیا به مانند سرابی بیش نیست . به همین خاطر بوده که استاد در این چند  سال ، شاگرد جدید نپذیرفتند . ایشان اگر مطمئن بشوند که کسی می تواند و ظرفیت این علوم را دارد ، مطمئناً پیشنهاد آن شخص را در مورد کلاسهای آموزشی خواهند پذیرفت .

 البته فیلمهای استاد نیز هست ، که بنده می توانم در اختیارتان بگذارم که مشاهده بفرمائید ، که ایشان فقط یک دانشمند ، نویسنده و محقق نیستند ؛ بلکه استاد اعظمی هستند که در تمامی علم های مورد نیاز ( شناخت و تقویت جسم و ذهن و روح ) برای خودشناسی و خداشناسی ، متبحر و با تجربه هستند .

استاد فرمودند:

بدون اذن استاد دست به هیچ تکنیکی نزنید ، مخصوصا تکنیکهایی در زمینة جابجایی انرژی و تقویت و تضعیف انرژی در بدن ، باید زیر نظر یک استاد متبحّر و متقی و پرهیزکار و عالم و با تجربه و با معرفت ، آموزش دیده شود . در غیر اینصورت ، نتیجة معکوس و منفی خواهد داشت . همانگونه که خودتان وضعتان را دیدید ؛ و دچار بیماری شدید .

شما نباید فعال کردن کندالینی را بدون استاد آگاه و دارای کندالینی فعال انجام می دادید . بیماری شما بدلیل «طوفانهای مغناطیسی درونی بدن » اتفاق افتاده است ، که اساتید خبره و آگاه می توانند آنرا تشخیص داده ، و آنرا از تنتان بیرون بکشند . این بیماری بوسیلة : روزه درمانی- نماز درمانی ( عبادت خالصانه خداوند )- تغدیه درمانی- ماساژ درمانی- حجامت- رنگ درمانی- سنگ درمانی- طبیعت درمانی- و ... معالجه خواهد شد ؛ انشاءالله . برای فعال کردن کندالینی ، افراد باید زیر نظر استادی که خودش کندالینی اش فعال شده است ، کار کند . زیرا ، کندالینی خطرناکترین نیروی آفرینش انسان است .

حال دستور العمل جامع- علمی- اسلامی که باید انجام دهید :

1- سه روز پیاپی ، روزه بگیرید .

2- اگر مسلمان هستید ، نمازهای پنجگانه خود را سر وقت بخوانید . اگر مسلمان نیستید ، به دین خود پرستش خداوند یگانه را انجام دهید . نمازهایتان را اگر ترک کردید ، دیگر ترک نکنید .

3- آن کتاب و تمرینات قبلی خودتان را که شما را به بیماری کشاند ، رها کنید .

4- در درگاه احدیت دعا و راز و نیاز کنید ، و از خداوند متعال ، شِفای خود را بخواهید .

5- نزد یک فرد خبره و خوب برای ( ابتدا ) ماساژ درمانی و ( سپس ) حجامت بروید . اگر بیماری های زونا- پوستی- دیابت ( قندی )- خونی ( هموفیلی، و ... ) دارید نباید حجامت را انجام دهید .

6- بعد از حجامت ، معجون مخصوص حجامت را میل کنید . که شامل : یک لیوان آب جوش ، یک قاشق غذا خوری عسل ، نصف قاشق چایخوری سیاهدانه کوبیده شده ، می باشد . معجون باید در موقع خوردن ، ولرم باشد . به لطف و خواست خدا ، خوب خواهید شد ؛ انشاءالله .

7- یک انگشتر عقیق ( مغناطیس درمانی ) ، فعلا با نگین فیروزه ای ( رنگ درمانی ) ، به دست راست خودتان بیاندازید ، که بعداً اگر خواستید ، می توانید تعویض کنید . دقت فرمائید که فلز آن حتماً اصل باشد . طوفان مغناطیسی درونی شما ، توسط انگشتر جذب و درون انگشترتان می رود . به همین خاطر ، باید برای تخلیة انرژی منفی جذب شده ، آنرا هر چند وقت یکبار بشورید .

مدیر سایت استاد یحیایی، امیر نعمتی

 

***************************************************

 

پرسش نهم: سلام خسته نباشی من مبتلا به بیماری پسوریازیس هستم اختللال سیستم ایمنی پوست بدین صورت که سلولهای پوست همدیگر را هدف قرار می دهند وایجاد پوسته و زخم میشود آیا برای درمان، راهی سراغ دارید. با تشکر.

پاسخ پرسش نهم :  بله ، درمانهایی وجود دارد . از جمله :

1- طبّ سوزنی بوسیله تحریک برای بیماریهای پوستی ( که در کتاب « درمان جامع طبّ سوزنی، با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن » که کتاب شماره 15 استاد یحیایی و آماده چاپ و هنوز چاپ نشده است ، موجود می باشد).

2- طبّ گیاهی ( داروها و پمادهای گیاهی ) .

3- استراحت روانی و آرامش ذهنی و مدیتیشن (T.M  ) .

4- تغذیه درمانی( غذاهایی که محرک است ، نباید مصرف کرد و غذاهایی که در بهبود حساسیت مؤثر است مصرف کرد ) .

5- شستشوی پوست بوسیلۀ آبهای شستشو دهندۀ مخصوص .

6- به دین اسلام ناب محمّدی ( شیعه امام زمانی ) بازگردد . نزد خود پرونده خود را حساب کتاب کند . نماز و روزه ها و عبادات را کامل و سر وقت انجام دهد . با ارتباط با خدا توسط دعاها ، از خدا طلب عطای سلامتی کامل  نماید . انشاء الله که خداوند پس از مدتی که صلاح می داند ، پاسخ توکل بر او را خواهد داد . تنها خداوند است که می تواند شِفا بدهد .

 

***************************************************

 

پرسش دهم: با سلام خدمت شما برادر گرامی، سلام اینجانب را به محضر جناب استاد یحیایی برسانید.

آیا استاد درمان و علاجی برای مشکل انزال زود رس(fast ejaculation) که در مردان و به دلایل مختلف پیش می آید، درمانی دارند؟ با تشکر فراوان.

 پاسخ پرسش دهم: این بیماری دلایل مختلفی دارد که هرکسی باید به درونش و اتفاقات درونی اش بنگرد، ببیند میتواند کدام مورد باشد، هرکسی مسئول امور و کارهای خویش است و با تعمق در خود میتواند پزشک خویش باشد. که میتواند یکی از موارد زیر باشد:

1- ضربه جسمانی به نقاط خاص و حساس .

2- ضربه روحی و روانی .

3- تماشای فیلمهای ناجور و مبتذل و مستهجن ، و خود ارضایی زیاد .

4- چشم چرانی و نگاه هوس آلود به نامحرم .

در مرحله اوّل برای هریک از موارد باید : به دین اسلام ناب محمّدی( شیعه امام زمانی ) بازگردد . نزد خود پروندة خود را حساب و کتاب کند . نماز و روزه ها و عبادات را کامل و سر وقت انجام دهد . با ارتباط با خدا توسط دعاها ، از خدا طلب عطای سلامتی کامل  نماید . انشاء الله که خداوند پس از مدتی که صلاح می داند ، پاسخ توکل بر او را خواهد داد . تنها خداوند است که می تواند شِفا بدهد . همچنین تغذیه صحیحی برای خود انتخاب نمایید [ با درآمد حلال (تغذیه درمانی) ] . ورزش صحیح و اصولی را هر روز انجام دهید .

  بطور خاص ، اگر موارد 3 و 4 می باشد ، فرد مورد نظر بهتر است که اگر هر فیلم ناجوری دارد بیرون بریزد و اگر دریافت کنندۀ ماهواره ای ( ریسیور ) دارد ، یا آنرا جمع نماید ، یا کانالهای ناجور آنرا ببندد . به هیچ وجه نباید به تصاویر مهیج و حرام نگاه کند ، و به قولی ، چشم را درویش کند و روزۀ چشم بگیرد ( امساک و پرهیز ) . از گناهانی که کرده توبه کرده ، و همیشه یادش باشد که توبه کرده و به هیچ وجه ، نباید کارهای گذشته را تکرار کند و زیر قولی که به خدا داده است ، بزند . اخلاق و رفتار اسلامی را رعایت نماید . از خدا سلامتی کامل خود را بخواهد . زمان درمان ، بستگی به عمق و زمانی که برای دیدن تصاویر ناجور گذاشته است و میزان تأثیر منفی آن بر ذهن و روان فرد دارد . برای همین است که اسلام سفارش کرده است که ، هر فیلم و تصویری را نباید دید .

 

***************************************************

 

سئوال یازدهم : درباره یوگای هندی و حرام بودن 10 درصد آن و حذف این قسمتها از یوگای جامع ( اسلامی ) را بیشتر توضیح دهید ؟

پاسخ سئوال یازدهم: یوگای هندی را ، ما مسلمانان نمی توانیم انجام بدهیم . چون بعضی چیزها و قسمتهایش(10%) با اسلام مغایر است .

مثلاً تمام مرتاض ها با خوردن کمی شراب می توانند سالها بدون آب و غذا یکجا بی حرکت بنشینند . آنوقت همه می گویند وای چه کار خارق العاده ای کرده است!

یوگای اسلامی( جامع ) ، توسط مسلمانان قابل اجرا است ، و چون این نوع یوگا با قوانین و قواعد اسلام مغایر نیست ، از نظر شرع هم مشکلی ندارد . اتفاقاً در جهت اثبات فلسفه و حکمت احکام اسلام قدم بر می دارد ، و با مطالعة علومی مثل « یوگا » ، همگان به حقانیت و خاتمیت و تمام و کمال بودن دین اسلام پی خواهند برد . هرچند که شاید تا شناخت کامل یوگای جامع ( اسلامی ) ، سالیان بسیاری لازم باشد .

پس نگویید چرا استاد یحیایی اسلام و یوگا را با هم آمیخته اند . چون 10 درصد یوگای هندی از نظر اسلام حرام است . ( یا شما عزیزان یوگای 100 درصد هندی اجرا می کنید و یا کاملاً با یوگای هندی مخالف هستید . که هر دوی آنها مردود می باشد . )

در ضمن ، در یوگای هندی مسئلة تناسخ وجود دارد . که بنا به روایات از ائمة معصومین (ع) ، این مورد از نظر اسلام مردود است و انسان جزای اعمال خود را در دنیا ، برزخ ، رستاخیز ، و عمدتاً در آخرت ، در بهشت و یا جهنم خواهد دید . بنابر این ، استاد یحیایی بنا به سخنان معصومین (ع) ، این مورد را نیز از یوگای جامع ( اسلامی ) حذف کرده اند . استاد مطیع فرمانها و سخنان ائمة اطهار (ع) هستند . ایشان تمام علم هایی که در کتب بکار می برند ، با دستورات قرآن و چهارده معصوم (ع) می سنجند و سپس چکیدة آنرا که با زحمت فراوان نوشته اند ، خیلی راحت دراختیار عموم مردم ، برای پیشرفتشان در راه خدا ، قرار می دهند .

 همچنین در یوگای هندی مسئلة ازدواج وجود ندارد . در اسلام ، اتفاقاً سفارش اکید به انجام آن شده است ، و ازدواج کردن از سنتهای پیغمبر اکرم (ص) است . زیرا ، تنها راه ادامة نسل بشر، ازدواج است .

اما در مورد 90% دیگر، اینکه تکنیکها ، نرمشها ، تمرینات ، و مواردی که در یوگا هست ، به ما مسلمانان ، برای پیشرفتهای دنیوی و اُخروی ، بیشتر کمک کرده و لازم و ضروری می باشد .

و موارد دیگری نیز که در یوگای هندی است که از یوگای اسلامی حذف گردیده است ، و اصولا کار مضر و غیرلازمی است ( تحریف شده است) . این کار (جمع آوری و استفاده از علوم مختلف و نگهداری بهترینها در نزد خود ) از سفارشات پیامبر    اکرم (ص) می باشد .

 

***************************************************

 

پرسش دوازدهم: لطفاً کتابهایی در زمینة خداشناسی و خودشناسی ، کتب مرجعی معرفی نمائید؟ 

پاسخ پرسش دوازدهم: «حداقل کتابهایی که یک مسلمان (به غیر از قرآن کریم) باید در کتابخانة شخصی منزل خود داشته باشد :

1- اصول کافی، محمّد بن یعقوب کُلینی؛ (مجموعه سخنان پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) او).

2- اسرار آل محمّد(ص)، ترجمۀ کتاب سلیم بن قیس هلالی، اوّلین کتاب حدیثی و تاریخی از قرن اول اسلام.

3- نهجُ البَلاغة، خطبه ها،  نامه ها و حکمتهای حضرت امام علی(ع).

4- نَهجُ الفَصاحَة، مجموعه کلمات قصار حضرت رسول اکرم (ص).

5- نَهجُ الشَّهادَة، شامل: خطبه ها، کلمات، نامه ها، دعاها، نیایشها و کلمات قصار «امام حسین (ع)»؛ (یا کتاب «سخنان امام حسین»).

6- صحیفۀ سجّادیه، امام سجّاد (ع).     

7- مفاتیحُ الجَنان، شیخ عباس قمی.    

8- زندگینامه پیامبران الهی از حضرت آدم(ص) تا رسول اکرم(ص)، (از آدم تا خاتم) (قصص قرآن).

9- زندگینامۀ چهارده معصوم(ع)،(مُنتَهیُ الآمال)، شیخ عباس قمی.

10- روزگار رهایی، نوشته: کامل سلیمان. (همه چیز دربارۀ حضرت مهدی(عج) و ظهور ایشان).

  اینها کتب مرجع به حساب می آیند و کتابهای مفید دیگری که به شناخت خداوند، فرستادگانش، و خودشناسی کمک می کند، بیشتر از اینهاست».

 

 *************************************************

 

پرسش سیزدهم: آیا ذکرهای اسلامی برای فعال سازی چاکرا ها در یوگای اسلامی وجود دارد؟

پاسخ پرسش سیزدهم: آری ، این ذکر ها در کتاب « قدرتهای مافوق ماوراءالطبیعه در دین اسلام » آورده شده است ، که آماده چاپ است و به خواست خداوند در آینده چاپ خواهد شد .انشاءالله . چاکرا ها در هر کدام از ادیان و مکتبهای مختلف ، به نحوی فعال می شود ؛ اسلامی ، بودایی ، یوگا ، و ... . 

 

********

 

پرسش چهاردهم: در سریال «افسانه جومانگ» که سه شنبه ها از شبکه سوم پخش می شود، آن نیرویی که ژنرال هموسو به پشت شاهزاده جومانگ وارد کرد چه بود؟

پاسخ پرسش چهاردهم : آن نیرو، نیروی استاد به شاگرد می باشد، و فقط اساتید خیلی بزرگ در دنیا ، این کار را آنهم برای شاگردان خاص خود ، و به ندرت این انتقال نیرو را ، انجام می دهند. (پس از به هوش آمدن جومانگ، هنگامی که نشسته بود به هموسو گفت گرمایی در کمر خود احساس می کنم، که هموسو گفت این نیروی کندالینی است).

 

********

 

پرسش چهاردهم: در سریال «افسانه جومانگ»، در صحنه ای که جومانگ به محل اقامت هموسو بازگشت که استادش را نجات دهد، دوستانش به پشت گردنش زدند و او بیهوش شد، چگونه این اتفاق رخ می دهد؟

پاسخ پرسش چهاردهم: در نقطه ای از پشت گردن که به چشم مربوط است اگر ضربه ای وارد شود ، یک لحظه خون (حامل اکسیژن) به مغر نمی رسد و چشم شخص سیاهی رفته و شخص بیهوش می شود . مثل اینکه یک لحظه با دست ، وسط شلنگ آبی را فشار دهید ، یک لحظه آب قطع می گردد .

 

********

 

پرسش پانزدهم : در سریال «افسانه جومانگ»، اینکه هموسو هنگام تیراندازی گفت کمان و شمشیرت باید عضوی از وجودت شود، یعنی چه؟

پاسخ پرسش پانزدهم: هر سلاح ( شامل : شمشیر ، کمان ، نانچاکو ، و ... )، هر آلت موسیقی ، هر قلم ( خطاطی و نقاشی )، و ... اگر با آن وسیله، شخص بسیار کار کند که در دست او ( چشم بسته ) مانند عضوی از بدنش شود ؛ آنگاه شخص می تواند هماهنگی بین بدن و وسیله را ایجاد نماید . در این زمان است که ، شخص به درجه ای از استادی ( کانگ فو ) میرسد . ( کانگ فو در لغت چینی به معنی استاد است ) . مثال : تعمیرکار ساعت اگر سالیان سال با ساعتها کار کند ، طوری که به مهارت برسد و حرفه ای شود ، ساعت ساز به حد استادی در کارش ( کانگ فو ) میرسد . در مورد سلاح هم همینطور است ، البته باید تمرین همراه با ذِن ، مدیتیشن ، پرانایاما و چی کُنگ باشد .

 

********

 

پرسش شانزدهم : در سریال «افسانه جومانگ»، ژنرال هموسو به جومانگ گفت : باید گوش ات حساس باشد و بدون نگاه به پشت، پشت سر خود را ببینی، انگار که از پشت سر هم چشم داری . این یعنی چه؟

پاسخ پرسش شانزدهم: گوش ات حساس باشد ، یعنی باید حس ششم ات قوی باشد . اگر انسان 5 تا حس مادی ( کالبد جسمانی ) را قوی کند و این 5 حس را به کالبد اثیری اش انتقال بدهد به حس ششم دسترسی خواهد یافت . در واقع ، حس ششم ، همان 5 حس ( شنوایی ، بینایی ، بویایی ، چشایی ، لامسه ) در کالبد جسمانی می باشد ، که تقویت شده ، و به کالبد ذهنی انتقال پیدا کرده است . الان ما فکر می کنیم که واقعاً می شنویم . اگر چشمتان را در تاریکی ببندید ، به نقطه ای از سکون درونی می رسیم که می توانیم با آن صداهای اضافه تر را بشنویم . برای مثال : بال زدن یک پشه ، خِش خِش برگها و تنفس دشمن از راه خیلی دور، را می شنوید ، بدون اینکه ببینید .

 

********

 

پرسش هفدهم: استاد اعظم به چه معناست؟

پاسخ پرسش هفدهم: در هر رشته ای ، اگر کسی با تلاشها و ریاضتها ، بتواند همزمان علم و معرفت و تجربه کسب نماید ؛ طوری که کاملا مسلط بر آن رشتة مورد نظر گردد ؛ و در نهایت ، توسط علم و توانایی خود یک رشتة جدیدی را ابداع نماید ، آن شخص بنیانگذار آن رشته شده و به این لقب ( استاد اعظم ) خواهد رسید . در ضمن ، بعد از او ، در آن رشته ، هیچ کس به آن درجه نخواهد رسید و عنوان و قدرت لازم فقط در دست اوست . بهترین شاگرد او یا بهترین فرد پس از او ، در آن رشته ، « استاد بزرگ » لقب می گیرد . برای مثال : استاد اویاما ، بنیانگذار سبک کیوکوشین کاراته می باشد و استاد اعظم این رشته به شمار می رود ، و پس از او هیچ کس به این مقام نمی رسد ؛ و تنها شاگرد ارشد استاد اویاما ، به لقب استاد بزرگ در این رشته از کاراته رسیده است ، و الی آخر .

 

« لازم به ذکر است که ، استاد یحیایی ، استاد اعظم در « انستیتوی بین المللی برگزیدگان جامع » می باشند . ایشان « استاد اعظم جامع » هستند . یعنی فقط در یک رشته استاد نمی باشند ، بلکه بصورت جامع و در تمامی رشته های مربوطه ، به درجة استادی رسیده ، و دارای تجربه ، تبحر و مهارت میباشند ؛ و همزمان می توانند آنها را تدریس نمایند » .

 

********

 

پرسش هجدهم: با سلام خدمت استاد بزرگ.

در سریال افسانه جومانگ، بانو یومیول (رئیس معبد قصر)، چگونه متوجه شد که مکان مخفی شدن هموسو کجاست؟ یا اینکه چگونه متوجه شدند که کمان دامون را چه کسی توانسته بکشد و شکسته است؟ با سپاس فراوان از گره گشایی شما.

پاسخ پرسش هجدهم : بانو یومیول شاگردانی داشت که می توانستند همة نیروی خود را جمع کنند و به آن دختر بچه که مدیوم بود انتقال دهند ؛ و آن دختر بچه ، کالبد اثیری ( روان ) خود را با اراده ، به نقاط مختلف می فرستاد . توسط این روش بود که می توانست بفهمد که چه کسی کجا و چه چیزی در کجا قرار دارد ؟ در واقع ، توسط خروج کالبد اثیری به بیرون و رفتن به نقاط مختلف در روی کرة زمین است که می توان به این چیزها پی برد .

 

**************

 

پرسش نوزدهم : برای چندمین بار این پرسش را صدها نفر پرسیدند که : آیا استاد کلاسی برگزار می کنند ؟ آیا می شود استاد را ملاقات کرد ؟ آیا می شود فقط یک لحظه استاد را دید ؟ که ایشان به بنده جمله ای نصیحت کنند ؟ آیا ممکن است که شمارة تلفن و نشانی استاد را بدهید ؟ آیا استاد باشگاهی دارند ؟ و صدها سئوال مشابه ، که هرروز به پست الکترونیکی سایت ارسال می شود . لطفاً این سئوال را مجدداً نپرسید . اگر اخبار و اطلاعات جدیدی باشد حتماً در سایت قرار خواهد گرفت ؛ انشاءالله .

پاسخ پرسش نوزدهم: استاد به دلایلی ، فعلاً قصد تشکیل هیچ کلاسی را ندارند ؛ و مشخص هم نیست در آینده کلاسی تشکیل شود یا خیر . شاید به خواست خدا شرایطی فراهم شد و شاگردان ارشد استاد ، کلاسهای آموزشی ای برگزار کردند ؛ یا اینکه این هم مقدور نشود . اگر منظور از شرکت در کلاسها واقعاً کسب دانش و معرفت و حقیقت است ؛ می توانید از طریق کتابها ، توصیه ها ، دستورالعمهای لازم ، و مقالات آموزشی استاد که در سایت قرارگرفته ، استفادة لازم را ببرید . در آینده هم ، مقالات بیشتری به تدریج و با توکل بر خداوند حکیم ، روی سایت قرار خواهد گرفت . تا آنجایی که مقدور است ، سعی می شود به تمام مجهولات و سئوالات شما پاسخ داده شود . همچنین ، مقالات متنوع و جامع می باشد ؛ یعنی در تمامی زمینه های علمی و آموزشی می باشد .

**********

پرسش بیستم : انسان در قبر چگونه عذاب می بیند ؟ آیا جسمی است یا ذهنی یا روحی ؟

پاسخ پرسش بیستم: انسان از جسم ، ذهن ، و روح تشکیل شده است . روح که زود پرواز می کند نزد خدا می رود . روح مال خداست ، نمیگذارد عذاب شود . کالبد ذهنی دارای پنج تن پوش می باشد . کسی که وارد جهنم شود روح ندارد و کسی که روح ندارد عذابش بیشتر می شود . در بهشت با روح وارد می شوند . روح همان نور است ( در قرآن آمده : « خداوند ، نورِ آسمانها و زمین است ) .

روح با جهنم میانه ای ندارد . قبل از اینکه افراد بهشتی را بخواهند وارد بهشت نمایند ، از نزدیک جهنم عبورشان می دهند و به آنها می گویند : جهنمیان را ببینید و خیلی زود از اینجا دور شوید . در قبر، همان شب اول ، به کالبد اثیری ( ذهنی ) فشار می آورند .

اگر تا حالا احساس خفگی کرده اید ، به کالبد ذهنی ارتباط دارد . مثال : یک آقایی در هتل خوابیده بود . نیمه های شب احساس خفگی کرد ، نتوانست بلند شود و پنجره را باز کند ؛ به همین خاطر ، مجبور شد لیوانی که نزدیک دستش  بود را بردارد و بطرف پنجره پرتاب کند . او بعد از اینکه شیشه را شکست ، احساس خوبی پیدا کرد ، و با خیال آسوده ، به همراه اکسیژن کافی خوابید . صبح روز بعد ، زمانی که از خواب بیدار شد ، بسیار تعجب کرد . زیرا ، دید که پنجره همچنان بسته بود ؛ ولی آیینة کنار دستش شکسته است . او در ذهنش تصور کرده بود که شیشة پنجره شکسته است و اکسیژن کافی وارد اطاق شده . در واقع ، به خودش تلقین کرده بود که پنجره شکسته شده و هوای آزاد وارد اطاق می شود . به همین خاطر ، به راحتی خوابیده بود . ( 29 فروردین ماه 1388 خورشیدی ) .

 

********

 

  پرسش 21 :  دختری که مادرش مرده بود ، شب اول در کنار قبرش می ماند . صبح روز بعد همه می بینند که موهایش سفید شده است . علت چیست ؟

  پاسخ پرسش 21: در عالم قبر ، اگر افراد زنده کنار مرده باشند ، نکیر و منکر را نمی بیند . چون چشم برزخی ندارند که بتوانند کالبد اثیری را ببیند . ولی بخاطر اینکه کالبد اثیری مرده ، نزدیک او بوده و امواجش را می گیرد . کالبد اثیری شخص تحت فشار قرار می گیرد ، دقیقا مثل مغناطیس و امواج رادیویی ، که کسی نمی تواند آنرا ببیند ، ولی وجود دارد . کالبد اثیری قابل درک با پنج حس مادی نیست . به کسی که حساس و ظریف است « مدیوم » می گویند ؛ مثل : سنسور گاز که به گاز حساس بوده ، و سنسور دود که به دود حساس می باشد و عکس العمل نشان می دهند .

انسانهای مدیوم می توانند بهتر از افراد عادی ، از محیط پیرامون خود ، اطلاع پیدا نمایند . به همین خاطر ، آنها می توانند چیزهایی را ببینند و یا بشنوند و حس کنند که دیگران از درک آنها عاجز می باشند .

بعضی ها در بچگی مدیوم بوده و می توانند موجودات غیر اُرگانیکی را ببینند . معمولا آنها بیشتر از دیگران اذیت شده ، و زودتر پیر می شوند .

بعضی افراد ، توسط کسب علم و معرفت و ظرفیت ، مدیوم می شوند و می توانند با ارواح طیبه و کالبد اثیری دیگران ارتباط برقرار نمایند . این افراد بهتر از کسانی هستند که در بچگی مدیوم می باشند . زیرا ، بچه ها به دلیل نداشتن تجربه و استقامت ، نمی توانند در مقابل حوادس احتمالی ، از خودشان محافظت نمایند .

کسانی که دیگران را احساس می کنند ، مثلا می بینند شخصی انرژی ندارد ، می توانند تشخیص دهند که تا چند ساعت دیگر آن فرد می میرد و قبض روح می شود و یا نه ؟ انسانها توسط 14 بند سیمین ، از کالبد اثیری به جسمشان متصل هستند . اگر 13 تای آن بریده شود انسان نخواهد مرد . فقط زمانی که آخرین بند بریده شود ، شخص خواهد مرد . آخرین بند توسط حضرت عزراییل (ع) بریده می شود ؛ آنهم به اراده و دستور خداوند قادر مطلق صورت می گیرد .

جسم که روی زمین افتاده و پوسیده می شود . روح که مستقیم پیش خدا میرود . و فقط کالبد اثیری ( کالبد ذهنی ) است که جریان دارد و در محیط اطراف خود شناور است و افراد زنده آنرا نمی بینند . اگر کسی را در قبر نگذارید سرگردان است . کسی که در آب غرق می شود ، کالبد اثیری اش در آب سرگردان است . مسلمانان ، مرده های خود را در قبر می گذارند ، تا از سردرگمی نجات پیدا کنند ؛ و همچنین خیلی زود وارد عالم برزخ شوند .  (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

 

********

 

پرسش 22: آیا 5 شنبه ها مرده ها می توانند به خانوادة خود روی زمین سر بزنند؟

پاسخ پرسش 22:: پنج شنبه ها یا هر روز دیگر، مرده ها به اذن خدا به زمین می آیند و همراهشان دو تا سرباز است که رازهای آنجا را فاش نکنند . مرده ها بیشتر وارد خواب زنده ها می شوند . زیرا تمامی انسانها در حالت خواب مدیوم می شوند . به همین خاطر است که ، ما می توانیم در عالم خواب ، با مردگان ارتباط برقرار نماییم . آن دو سرباز که همراه مرده می آیند ، مواظبش هستند که اسرار آنطرف را بازگو نکند ؛ مگر اینکه به اذن خداوند حکیم باشد . معمولا این طلاعات ، خیلی خیلی ناچیز می باشد .

   اعمال صالح بنده بعد از مرگ ، باعث می شود خداوند خواسته او را بپذیرد . بدون اذن خدا ، یک برگ هم از درخت نمی افتد . کالبد اثیری آدمهای خوب را که مرده اند ، نزد آدم خوب در دنیا می برند و از کارهای خوب آنها لذت می برد . کالبد اثیری آدمهای بدی را که مرده اند را نزد آدمهای بد ، در روی زمین می برند و از کارهای بد و گناهی که آنها انجام می دهند ، دچار عذاب می شوند . مثلا : کالبد اثیری آدم مردة بد ، زمانی روی زمین می رود که پسرش در حال خوردن مشروب است یا دخترش در حال گناه کردن است ، و اینگونه بیشتر عذاب می کشد .

  کالبد اثیری آدم مردة خوب ، زمانی روی زمین می رود که می بیند بچه اش در حال نماز خواندن و قرآن خواندن است ، و       می گوید : خدایا ! پدرم را قرین رحمت خودت بگردان ، و به او آرامش و نور و روزی عنایت کن . در این زمان است که فرد مرده غرق در عشق الهی می شود ؛ و ... .

    خداوند ارحم الراحمین ، به ما علم می آموزد که به راه بد کشیده نشویم . باید مواظب باشیم با طناب پوسیده آدمهای به ظاهر خوب و بی ایمان به چاه نرویم . اگر فردی خوب بود ، قبل از ورود به عالم برزخ ، خیلی زود تحت فشار قبر قرار گرفته ، و آن مایع قیر مانند و منفی ( گناهان کوچک و ناخالصی ها ) خارج می شود . (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

 

********

 

پرسش 23 : آیا گذاشتن تاج گل روی سنگ قبر ایجاد مزاحمت و سنگینی برا ی مرده می کند یا نه؟

پاسخ پرسش 23: خیر . روی کفن می توانیم نام 12 امام و 14 معصوم (ع) را بنویسیم و کتابچة گنج العرش که درون قبر او چند دعای خوب مانند : گنج العرش ، دعای معراج ، 6 قفل ، 7 هیکل ، و ...  است ، را قرار داد ، که فشار قبر را کم می کند ؛ بشرطی که آدم خوبی بوده باشد . فقط به درد آدمهای خوب که با آن دعاها مأنوس بوده اند می خورد . البته در مورد کتابچه ، کالبد اثیری مرده میرود و آنرا می خواند ، اگر قبلاً آنرا خوانده و با آن اُنس گرفته باشد ، بدرد او می خورد و در آنجا یک نوع یادآوری است . در غیر اینصورت به هیچ وجه ممکن به درد او نمی خورد . همچنین می توانید دو چوب خیس را دقیقا بالا و پایین قبر مرده قرار داد ، اینکار برای مرده مفید است .کاشتن گل و درخت نیز ، در کنار قبر ، مفید است .

در ضمن ، اگر مرده را در بُرد یمانی ( پارچة سفیدی که مُهر 12 امام (ع) داشته باشد ) بپیچانی و در قبر قرار دهید ، باعث می شود که در موقع سئوالات نکیر و منکر ، آرامش و نرمی بیشتری از سوی آنها اعمال شود ، و به برکت آن اسماءالله ،  فشار قبر کمتر بشود ؛ انشاءالله .

   مرگ ، هم سخت است و هم آسان . معمولا برای پیر ها سختتر است . آیا ندید که پیر ها چقدر دنیا را دوست دارند و حریص تر هستند و خیلی جمع آوری می کنند و استفاده هم نمی کنند . این وسوسه ای است که شیطان در زمان پیری ، در وجود انسان می اندازد ( شهوت مال اندوزی ) .

   پیامبر اکرم (ص) می فرمایند : « دوستداران من ، حد وسط را رعایت می کنند » .

   اگر مال و منال حلال هم داشتید ، همه را صرف لذت خود نکنید ؛ بلکه مقداری را هم در راه خدا صرف کنید و لذت ببرید . (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

 

********

 

پرسش 24 : چگونه اسماء الهی در بدن فعال می شود؟

پاسخ پرسش 24: اسماء الهی در بدن انسان ، فقط زمانی فعال می شود ، که شخص حضور قلب ( حضور خدا ، خلوص نیت ، صداقت ، و ... ) داشته باشد . اگر واقعا بخواهید ، خدا می آید . اینکار زورکی نیست ؛ با عشق الهی هر کاری میسر می باشد . (29 فروردین ماه 1388 خورشیدی).

 

********

پرسش 25 : من شنیده ام که اسپند که خیلی خاصیت ها دارد و ما ایرانی ها که برای پاک کردن آلودگی ها و ... از آن استفاده    می کنیم ، موکّل دارد .می خواستم بدانم بعد از دود و خاکستر شدنش ، باید با آن چه کرد؟ (28 تیر ماه 1388  خورشیدی)

پاسخ پرسش 25: بله ؛ اسپند و چند چیز دیگر ، موکل دارند ، و باید با آنها با احترام برخورد کرد . می توان خاکستر آنرا در آب روان ریخت . مراجعه شود به احادیث ائمه (ع)  ( طب الصادق «ع» ) .

 

********

 

پرسش 26 : با سلام خدمت استاد معظم دکتر یحیایی من دارای خواهر بیماری هستم که ماجرای آن از یک خال بر روی صورت شروع شد دکترها گفتند باید عمل جراحی شود . بعد از عمل حالشان خوب بود ؛ تا اینکه امسال دوباره عود کرد و اینبار پشت کبد و ریه ایشان درگیر شد ، که دکترها جوابش کردند . از شما خواهش می کنم، از طریق نیروی شفابخشی تان ، ایشان را درمان کنید .      (5 شنبه 1388.6.12).

 

پرسش مشابه پرسش 26 : بسمه تعالی . باسلام . برادرم 34 ساله است . سال گذشته به پزشک مراجعه کرد وپزشک به خالی که روی صورتش بود وکمی بیش از حد معمول بزرگ شده بود مشکوک شد و عمل جراحی انجام داد و یک دوره شیمی درمانی نیز برایش تجویز کرد و رادیو تراپی هم انجام داد برادرم موردی نداشت تا اینکه امسال بعد از یکسال دچار سرفه های خفیف و تک سرفه ای شد و بعد از سی تی اسکن و مراجعه به پزشک متوجه شدند که نقطه ای از ریه و پشت کبد ش دچار همان بیماری قبل گردیده است لذا شیمی درمانی با دوز بالاتر برایش تجویز شد اما فایده ای نداشت واوضاع برادرم نرمال نیست و دچار دردهای زیادی است به همین علت برایتان نامه مینویسم تا اگر ممکن است نوبتی را در اسرع وقت تعیین بفرمایید تا از طریق انرژی درمانی اقدام شود . بی صبرانه منتظر دریافت پاسخ شما هستم . فوری .

پاسخ پرسش 26 : درمان کامل بیماری شما در کتاب « خواب درمانی بیست دقیقه ای » موجود می باشد . بیمار می تواند با مطالعه کتاب و انجام تمرینات آن با پشتکار بالا ، با توکل برخدا به سلامتی کامل دست یابد ؛ انشاءالله . شِفای بیمار اول دست خداست و بعد خواست بیمار . بیمار باید در هر دینی که هست ، همانطور با خدای خود راز و نیاز کند . همچنین بیشتر بیماریها ناشی از مشکلات ، درگیریها و موانع ذهنی و روانی می باشد . باید ذهن را اصلاح کرده و به سمت خوبیها و پاکیها ، تغییر مسیر داد ، تا درمان تأثیر داشته باشد . « جهت مداوای بیماریهای سخت و ناعلاج ، بوسیلۀ تز جدید خواب درمانی می توانید خودتان را معالجه نمایید » .

برخی مطالب این کتاب:

* بخش دو: 1- خواب درمانی برای جوش دادن استخوانهای شکسته

 2- خواب درمانی برای ازبین بردن تومورها، غده های چرکی وسرطانها دربدن

 3-  خواب درمانی برای ازبین بردن سنگ کلیه وسنگ مثانه

 4- خواب درمانی برای فلجی بدن( ام.اس)

5- خواب درمانی برا ی کری(ازلحاظ ظاهری سالم، و یکدفعه گوشهای سالم کر میشوند) 

6- خواب درمانی برای سکته قلبی(همراه بافلج شدن و ازکارافتادن اعضای بدن)

 7- خواب درمانی برای سکته مغزی(همراه با فلج شدن و ازکارافتادن اعضای بدن)

8- خواب درمانی برای تأمین کردن ویتامینهای بدن(ازلحاظ ویتامین و پروتئین کمبود دارند)

9- خواب درمانی برای تأمین کردن اکسیژن لازم بدن(از لحاظ اکسیژن خالص کمبوددارند،بیماری آسم)

10- خواب درمانی برای بیماران عصبی(خیلی زود عصبانی میشوند، ناراحتی اعصاب)

11- خواب درمانی برای بیماران روحی(احساس بیهودگی و پوچی می کنند)

12- خواب درمانی برای بیماران هموفیلی(خونشان بند نمی آید)

13- خواب درمانی برای میگرن(سردردهای شدید، تب و لرز شدید)

14- خواب درمانی برای ترک اعتیاد(سیگار، تریاک، و مشروبات الکلی) (تز جدید )

15- خواب درمانی برای خودهیپنوتیزم ( تز جدید برای رسیدن به حالت خلسه جهت خودشناسی روحی)

    * بخش سه: 1- قانون شفا                 2- تأثیر نیروهای روحی در شفا./

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

پرسش 27: سلام خدمت پروفسور یحیایی و جناب آقای نعمتی . من اینو باور دارم که بعضی ها یدا... هستند بر روی زمین.     

من دختری هستم 22 ساله که به انحراف ستون فقرات مبتلاست و 8 ساله که از این بیماری رنج می برم . دکترا بهم میگن که امکان عمل جراحی وجود نداره چون از وقتش گذشته ! آیا میتونم از پروفسور کمک بگیرم؟ خواهش میکنم از این تاریکی نجاتم بدین . ممنونم . (5 شنبه 1388.6.12).

پاسخ 27: سلام خانم محترم . این مشکل شما خیلی راحت بوسیله ماساژ درمانی ( یومی هو تراپی – کایروپرکتیک – چی کنگ ) کاملاً بهبود می یابد . خیلی از بیماریها مثل انحراف ستون فقرات ، جابجایی لگن خاصره ، آرتروز ، و ... با این روشها در دنیا درمان پذیرفته است و تأثیرش روی بیماریها ثابت گردیده است . در حال حاضر شاگردان ارشد استاد یحیایی در ایران تشریف ندارند که زیر نظرشان تحت درمان قرار بگیرید . شاگردان بانوان استاد هم تاکنون نتوانسته اند دورة ماساژ درمانی را بگذرانند ، که شما را به سوی آنها راهنمایی نمایم . خود بنده هم متأسفانه ماساژ درمانی را زیر نظر استاد یحیایی تعلیم ندیده ام و نمی توانم کمکی کنم . ببخشید .

---------------------------------------------------

پرسش 28 : چگونه است که حضرت بودا (ع) پیامبر بوده است ؟ اما اساتید بودا در حال حاضر ، اشکال دارند و به تناسخ که از نظر اسلام مردود است روی آورده اند ؟ و برخی اعمال دیگر که در همین پرسشهای متداول ، دو سه مورد آنرا ذکر نمودید ، را انجام   می دهند ؟ (5 شنبه 1388.6.12).

پاسخ 28 : حضرت بودا (ع) صفات نیکو بسیار داشته و زندگینامة مفصلی داشته است . به ریاضت روی می آورد ، ولی در آخر به این نتیجه می رسد که باید از نعمات و لذات حلال خداوند استفادة درست نماید . و خیلی از ویژگیها و توصیفات دیگر دارند . اما متأسفانه ، پس از مرگش ؛ شاگردانش ، دین و کتاب و تعلیمات استادشان را به رأی خود تحریف و تفسیر کردند و چیزهایی به   آن ، کم و زیاد کردند . دقیقا همین اتفاق برای دینهای دیگر هم افتاده است ، و چیز تازه ای نیست .

-----------------------------------------------------------

 

پرسش 29: با سلام . حامد هستم 29 ساله . همسر بنده دارای بیماری MS می باشد . از شما خواهش دارم بنده را در کسب اطلاعات در مورد کتابها و روشهای بیان شده راهنمایی بفرمایید . باسپاس فراوان . (دوشنبه 1388.6.23).

پاسخ 29: استاد فرمودند : « ام.اس ، یک بیماری است که یک ویروس در گره های عصبی جمع می شود . که علل بسیاری دارد، نحوة زندگی ، تغذیه ، تحرک ، وغیره . این بیماری معمولاً زیاد پیشرفت نمی کند و میتواند با انجام کارهایی بهبود کامل یابد . اما به ندرت اتفاق می افتد که در برخی افراد پیشرفت می کند و وقتی به گردن می رسد باعث مرگ می شود . این بیماری درمان   دارد ، که در کتابها توضیح داده شده است . و شامل روشهای : ماساژ درمانی ، طب گیاهی ، تغذیه طبیعی ، خام گیاهخواری ، رنگ درمانی ، خواب درمانی ، یوگا و ... می باشد . شما با مطالعه و انجام بخشهایی از کتابها که مربوط به بیماری شما می باشد ، حتماً نتیجه خواهید گرفت ؛ انشاءالله . مخصوصاً اگر تمریناتی که در کتاب یوگا می باشد انجام داه شود ، ماساژ درمانی انجام داده شود ، و همچنین در کتاب خواب درمانی یک بخش مخصوص بیماری  ام اس  است ، انجام داده شود ، بسیار مفید خواهد بود .

ماساژ درمانی ، طب گیاهی ، تغذیة طبیعی و خام گیاهخواری در کتاب « دایرة المعارف کامل هفت طب اصلی دنیا » (جلد 1)- رنگ درمانی در کتاب « انرژی معجزه گر گیاهان »- خواب درمانی در کتاب « خواب درمانی بیست دقیقه ای »- و یوگا در کتاب  « یوگا در هفت مرحله ، از مبتدی تا عالی » می باشند . البته چاپ 5 کتاب اول استاد ، تمام شده و نایاب می باشد ؛ انشاءالله در آینده، با ویراش جدید و چاپ زیباتری منتشر خواهد شد .

-----------------------------------------------------

پرسش 30: با عرض سلام . چرا برخی افراد می گویند باید افراد هیپنوتراپ ، طبیب سنتی و امثال آن باید پزشک باشند؟ در صورتی که پزشکان ، فقط یکسری اصطلاحات خارجی را آموخته و علومی که اساتید خارجی به آنها دیکته کرده و آنها بدون هیچگونه تحقیقی ، طوطی وار آنها را تکرا کرده اند و یک مدرک گرفته اند و حتی به عمق طب و آناتومی دست نیافته اند . (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 30 : با مراجعه به تاریخ ، در می یابیم که علوم هیپنوتیزم و امثال آن در ابتدا توسط اساتید طریقت هنرهای رزمی کشف شده و در اختیار آنها بوده است . چرا که یک استاد طریقت هنرهای رزمی ، باید قادر باشد بر انواع شرایط سخت پیروز شود . و این گونه علوم از امور واجب و مورد لزوم یک استاد طریقت هنرهای رزمی می باشد . مخصوصاً در مواقع زخم و خونریزی و امثال آن .      و سپس پزشکان این علوم را از اساتید طریقت هنرهای رزمی یاد گرفته و در کارهای خود مورد استفاده قرار داده اند . به همین توضیحات اکتفا می شود و توضیحات و تحقیق بیشتر در این موضوع به خواننده واگذار می گردد . در کتابهای استاد یحیایی که به امید خدا در آینده منتشر خواهد شد ، علوم بسیاری آورده خواهد شد که مربوط به اساتید طریقت هنرهای رزمی می باشد .       مدیر سایت استاد .

-----------------------------------------------------

پرسش 31 : با سلام . لطفاً درباره تفاوت بین سحر و طلسم توضیح دهید . (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 31 : بطور خلاصه : سحر( جادو ) از نظر خداوند ، اسلام و قرآن مردود و منفور بوده و از گناهان کبیره بوده و آثار دنیوی و اخروی بسیار وخیمی برای ساحر خواهد داشت . اما هرکدام از ائمة اطهار(ع) ، دعا ، طلسم و حرز داشته اند . از طلسمات می توان به گنج العرش ، هفت هیکل ، شش قفل ، دعای معراج ، و ... اشاره کرد ؛ که در کتاب « سرچشمة نور الهی ( برنامه ارتباط با خدا )» استاد یحیایی ، موجود است . هر دعایی اثری و موقعی دارد ؛ و باید دانست که چه وقت باید آنرا خواند . در ضمن ، نباید بدون استاد وارد هر حریم هر علم ناشناخته ای ، مانند علوم غریبه و خفیه ، شد . مدیر سایت استاد .

-----------------------------------------------------

پرسش 32 : با عرض سلام و خدا قوّت خدمت شما. در مورد موجودات غیر اُرگانیک لطفاً توضیحی بفرمائید. ممنون. (جمعه 1388.6.27).

پاسخ 32 : بطور خلاصه : موجودات غیر اُرگانیک شامل : جن ، آل ، بَختک ، کوتوله ، خاکستری ها و ... می باشند ، که با چشم عادی قابل رؤیت نیستند . با تمرینات خاصی امکان رؤیت یا ارتباط با آنها وجود دارد ، که البته ارتباط با آنها برای افراد مبتدی و بدون استاد بسیار خطرناک است . مثلاً جن حدوداً 1500 سال عمر دارد ، ولی عمر انسان کوتاه است . اگر آنها را با عدم آگاهی و تسلط کافی اذیت کنید ، شما و تمام نسل بعد شما را اذیت می کنند . البته جن همه جا وجود دارد ، ولی به انسان کاری ندارند ، فقط جنیان شیطانی ، از طریق فشار به ذهن انسان ، انسان را می توانند به جنون یا مرگ بکشانند ، که با عدم توجه به وسواس ذهن ، این امر هم امکانپذیر نخواهد بود . متأسفانه در تمام سایتها و رسانه ها ، تمام موجوداتی که نام برده ام را جزو جن به حساب     آورده اند که اشتباه است . زیرا هر کدام از موجودات غیر اُرگانیکی ، با هم متفاوتند . این توضیحات مختصر را آوردم ، توضیحات مفصل ، دقیق و موثق درباره این موجودات ، در مقالات و کتابهای آیندة استاد یحیایی ، خواهند آمد . مدیر سایت استاد .

-----------------------------------------------------

پرسش 33 : سلام خدمت شما و استاد دانشمند در کتاب ارزشمند « یوگا در هفت مرحله ، از مبتدی تا عالی » . لطف فرمائید دربارة تمرینات شعلة شمع و تله پاتی توضیح دهید . بنده با همین 5، 6 تا کتاب چاپ شدة استاد یحیایی ، خیلی پیشرفت کرده ام ، هم در تکنیکها ، و هم در زندگی روزمره ؛ حالا اگر تمام اینهمه کتابها و مقالات متنوع استاد منتشر شود ، چقدر مردم سودمند خواهند   شد ! بی صبرانه منتظر کتابهای جدید ایشان هستیم . کمکی از دست ما بر نمی آید ؟

پاسخ 33 : به نام خدا . درود بر شما . تمرینات شعلة شمع به این شکلی که در این کتاب است ، برای اولین بار ، توسط استاد یحیایی ابداع شده است و پیش از آن به این شکل نبوده است . در این شیوة جدید ، در بخش تمرینات مبتدی و مقدماتی شعلة شمع ، شعلة شمع را به چند بخش تقسیم کرده و هر هفته روی بخشی از آن تمرکز می کنیم . همچنین تمرینات پیشرفته هم در ادامه آن آورده شده است که در نهایت هنرجو می تواند هم از قدرت تمرکز عالی برخوردار شود ، و هم قدرت فکر و ذهن او بالا می رود ؛ و بعد از تمریناتی می تواند با قدرت ذهن ، اعمالی را انجام دهد . برای اطلاعات بیشتر علاوه بر کتاب فوق ، به کتاب « قدرتهای ذهنی » مراجعه بفرمائید . خداوند متعال قدرتهای زیادی در همه انسانها قرار داده است ، و برخی انسانهای آگاه ، با انجام ریاضتهایی به این قدرتها یا علوم ماوراءالطبیعه و علوم الهی دست پیدا کرده و خود و جهان و خدا را بهتر می شناسند . اما افرادی که ناآگاه هستند یا توانایی تحمل ریاضتها را ندارند ، آن علوم را انکار کرده و یا منحرف می خوانند . البته در این زمانه، افراد شهرت طلب و شیاد و بد سرشت و سودجوی زیادی هم هستند ، که نام و ارزش تمام علوم ارزشمندی که در گذشته بسیار ارزشمند ، نایاب و دست نیافتنی بوده ، را کم و ناچیز کرده اند . و متأسفانه هر کسی براحتی در مورد هر چیزی که نمی داند اظهار نظر می کند ، یا به بازی و مسخره   می گیرد . افرادی که به دام افراد سودجو می افتند ، به دلیل پایین بودن آگاهی آنها نسبت به این علوم و عدم تشخیص و تمایز بین حقیقت و سراب می باشد . در مورد کتابهای جدید ، به خواست خدا ، کتابهای جدید چاپ و کتابهای قبلی با ویرایش زیباتری تجدید چاپ خواهند شد ؛ انشاءالله . پاسخ از مدیر سایت استاد .

-----------------------------------------------------

پرسش 34 : با عرض سلام و خسته نباشید به شما و استاد که با زحمتهای خود ما را مستفیض می فرمائید . بنده می خواهم تمرینات کتاب یوگا و کتابهای دیگر را انجام دهم ، اما به تمام آنها در یک روز ، زمان نمیرسد ؛ لطفاً راهنماییم نمائید که چگونه همه آنها را انجام دهم و وقت کم نیاورم . با سپاس فراوان . در پناه و یاری خدا .

 

پاسخ 34 : به نام خدا . سلام بر شما . سپاسگذارم . وقتی با عشق به خدا و برای رضای خداوند برای اداره سایت و مشاهده ایمیل ها و پاسخ به پرسشهای مهم ، وقت و انرژی می گذارم  احساس خستگی نمی کنم . با توجه به حدیث ذیل ( که استاد یحیایی روی آن تأکید دارند ) ، با نظم و برنامه ریزی ، و عدم اتلاف بیهودة وقت گرانبها ، میتوانید به تمام کارهای روزانه خود رسیده و در طول سالها تلاش و کسب دانش و معرفت الهی ، در نهایت به خودشناسی و خداشناسی دست بیابید . امام صادق (ع) مضمون زیر را فرموده اند (متن دقیق آن نمی باشد ) : « زمانهای هر روز خود را باید به 3 بخش تقسیم کنی :

1- هشت ساعت ، کار و تلاش برای کسب معاش و روزی .

2- هشت ساعت ، استراحت و تفریح ( خواب ، غذا خوردن ، حمام و ... ) .

3- هشت ساعت ، عبادت خداوند ( غسل ، وضو ، نماز ، روزه ، نیایش و دعا ، صدقه و انفاق ، تعمق و تفکر و تمرکز روی خدا ، توبه و شکرگزاری ، تکرار اذکار نامهای خدا ، تربیت و تهذیب نفس ، مطالعه کتب معرفت و خودشناسی و خدا شناسی و علمی و احادیث و قرآن ، خدمت و کمک به مردم ، صلة رحم ، مثبت اندیشی ، انجام اعمال در راه خداوند ، و ... ) » .

-----------------------------------------------------

پرسش 35 : با عرض سلام . ببخشید ، استاد یحیایی در کاراته کمربند مشکی ، دان 4 هستند یا 5 ؟ ( قبلاً 5 نوشته شده بود و جدیداً  4 ) . در ضمن لطفاً بفرمائید ایشان در کدام رشته ها از هنرهای رزمی استاد هستند ؟ (4 شنبه 1388.7.15).

پاسخ 35 : سلام بر شما . ایشان ، دان 5 کمربند مشکی سبک شیتو ریو (شیتوکای) هستند ، گواهینامه دان 4 را سالها قبل گرفته اند ، و تا دان 5 پیش رفته بودند ، اما تا بحال برای آزمون و گواهینامة دان 5 اقدام نکرده اند ، برای همین نوشته ایم دان 4 . البته سطح تبحر ایشان در هنرهای رزمی را با کمربند و دان نمی شود سنجید . در مورد پرسش بعدی تان ، استاد یحیایی ، در بیشتر رشته ها و سبکهای مهم هنرهای رزمی تا درجه استادی و دان های بالا ، در زمینة مربیگری و داوری ، گواهینامه های لازم را دارند ، که نیازی به نام بردن آن رشته ها نمی باشد .

 -----------------------------------------------------

پرسش 36: تصاویر جالبی از برخی از زوایای زندگی استاد، قرار دادید. اینکه آدم حرفی را اول عمل کند بعد حرف و امر کند، مؤثر و برای شاگردان عملی خواهد بود. (جمعه 1388.11.30).

 

پاسخ 36: بله. تز هایی که استاد می دهند بر اساس تجربه عملی ایشان می باشد و یک گوشه ای بی عمل ننشسته بودند در طول چند سال و نظریه پرداز نیستند، ریاضتهای بسیاری کشیده اند، در کوهها و شرایط سخت و نیز میادین جبهه حضور داشته اند، با توجه به سطح زندگی بسیار معمولی و ساده ایشان، زندگی سختی هم داشتند و مشکلات مختلف را از نزدیک لمس کرده اند. در طول چندین سال شاگردان مختلفی با سطح تحصیلات مختلف (سرمایه دار و فقیر، پیر و جوان، زن و مرد، کارگر و مهندس و دکتر، بی سواد و استاد دانشگاه، اساتید هنرهای رزمی، خارجی و غیر ایرانی و ایرانیان ساکن اروپا، بینا و نابینا) داشته اند. البته با توجه به اینکه شاگردان ارشد ایشان خارج کشور هستند و بقیه هم مشغول روزمرگی شدند، به تنهایی امکان خدمات رسانی به خلق خدا فعلاً نیست.

 -----------------------------------------------------

پرسش 37: در مورد کتاب «آموزش نانچاکو در پنج مرحله (جلد اول)»، که چه وقت منتشر می شود و نیز مهارت استاد در این زمینه توضیح دهید ؟ آیا این کتاب همراه با فیلم می باشد؟ (جمعه 1388.11.30).

 

پاسخ 37: استاد، بیش از 26 سال پیش تمرینات حرفه ای خود را با نانچاکو انجام می دادند که نه فیلمی موجود بود و نه کتابی و نه کلاسی. اصلاً دستگاه ویدئوئی وجود نداشت. در جهان هم فیلم آموزشی در این زمینه وجود نداشت. در فیلمهای بروسلی هم به مقدار کم وجود دارد و چیزی را آموزش نمی دهد. ایشان با توجه به تصور و ذهن و اراده و مهارتهای قوی خود و تسلط در تکنیکهای رزمی و روحی و... تکنیکهایی ابداع کردند و با نمایش آن، گسترش دادند. انشاءالله با انتشار کتابها و فیلمهای ایشان در این زمینه علاوه بر تکنیکهایی که گسترش پیدا کرد، تکنیکهای جدیدی هم رونمایی خواهد شد. علت اینکه کتابها چاپ نمی شود، قبلاً توضیح داده شد که یک قسمت مشکلات، ناشران کتاب هستند. اینجانب (مدیر سایت)، با توجه به صحبت با بیشتر ناشران تهران، بیشتر آنها می گویند باید نویسنده بیچاره هزینه و سرمایه چاپ را بدهد (نویسنده ای مثل استاد که شغل اش فقط نویسندگی است از کجا بیاورد؟) و یا برخی ناشران حق نوشتن کتاب را می خواهند بخرند. و ناشر مناسب و با معرفتی که با سرمایه خودشان و بصورت حق التألیف و درصدی از پشت جلد کار بکنند، تاکنون یافت نشده است. پس ما در حد وسع خود وظیفه خود را در قبال پاسخگویی به خلق خدا و مشکلاتشان و خدمات رسانی (اینترنت و صندوق پستی) انجام داده ایم.

  -----------------------------------------------------

 پرسش 38: با سلام يه سوالي برام پيش اومده كه اصلا نميدونم بايد از شما بپرسم يا كس ديگه، لطفا راهنمائي كنيد. حدود 2 هفته ميشه كه هر وقت به ساعت نگاه ميكنم دقيقه و ساعت يك عدد رو نشون ميده مثلا 12:12 با سپاس.

 

پاسخ 38: علیک سلام. این سؤال پاسخها و دلایلی دارد که فعلا یکی از پاسخهای آن ارائه می گردد.

  این پدیده به نام همزمانی کالبد اثیری(روان) با کالبد جسم می باشد. ممکن است انسان این اتفاق برایش پیش بیاید که هنگام خواب کالبد اثیری در زمان مشخص مثلاً 10:10 جسم را از خواب بیدار می کند. (دوشنبه 1389.2.6).

----------------------------- 

  پرسش 39 : با سلام خدمت مدیریت سایت. چرا استاد یحیایی مانند اساتید دیگر از شاگردان حق التدریس دریافت نمی کنند تا هم خودشان راحتتر زندگی کنند و سختی نکشند، و هم بتوانند کارهایشان از جمله چاپ کتابها را سریعتر انجام دهند؟ یا اینکه با اینهمه علم، اختراع، تکنیک، تز، نظریه، و طرح های گسترده در همه زمینه ها، ایشان قدرت اداره سطح بسیار بزرگی از شاگردان و هنرجویان در سطح جهان را دارند، اما خیلی اهل سر و صدا و تبلیغ و اینها نیستند و کارهایشان را در آرامش و سکوت و در گوشه کناری انجام می دهند؟

  پاسخ 39 : استاد یحیایی، اولا استاد اعظم جامع طریقت هنرهای رزمی هستند، یعنی هرچه اساتید سطح شان بالاتر می رود از اجتماع فاصله گرفته و هر شاگردی را نمی پذیرند و خودشان شاگردان را بر اساس نور و ایمان و پاکی فرد انتخاب می کنند، و خیلی ساده و بی آلایش زندگی می کنند طوری که همسایگان آنها اصلا فکر نمی کنند این شخص از علم و فن و تکنیک چیزی سر در می آورد. دوم اینکه، ایشان  قبل از اینکه دانشمند و مدرس باشند، عارف هستند، و قبل از هر چیز اول به جنبه اخروی هر امر چه برای خود چه برای مردم جامعه می اندیشند، و به دنبال شهرت در جهان و فتح جهان نمی باشند، و نیازی به این چیزها ندارند و حتی بسیاری از شاگردان ایشان مدارک رزمی دان 9 در برخی سبکها بودند، ولی ایشان به دنبال دریافت مدارک نرفتند. چون الگوی عملی ایشان ائمه اطهار(ع) است و در راه آنها گام بر می دارند، عملی را که در آن رضای خداوند نباشد انجام نمی دهند، و ائمه اطهار(ع) هم برای تدریس و تعلیم خود از شاگردان نه تنها پول دریافت نمی کردند بلکه در راه پیشرفت معرفت به خدا به شاگردان کمک کرده و در راه خداوند از جیب خود خرج می کردند. اینجانب (مدیر سایت) بهتر است کمتر صحبت کنم و با چاپ کتابهای استاد، ایشان را بشناسید. ابن سینا، در زمان خود تحقیق و طبابت زیاد کرد، اما چیزی که الان از او باقی مانده کتابهای جاودان اوست. البته استاد یحیایی، برخلاف بسیاری اساتید، به شاگردان توصیه نمی کنند که او را بشناسند، بلکه همیشه همه را بسوی شناخت سرچشمه (خداوند و ائمه اطهار(ع) ) راهنمایی می کنند... (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.6.11 مصادف با شب 23 رمضان، شب قدر).

 

 --------------------------------------------------------

پرسش 40 : با سلام خدمت جناب مهندس نعمتی. چون شما کاراته کا کمربند مشکی هستید، سؤالی از خودتان داشتم. من ساکن شهرستان هستم، سالها کاراته کار کردم ولی هنوز هیچ مدرکی نگرفتم (نه دان 1 و نه دان2 )، و در حال حاضر از من درخواست تدریس کاراته شده است. اگر بخواهم مدرک مربیگری را بسرعت بگیرم چه راهی وجود دارد؟ لطقاً هر زمان قرار بر این شد که کلاسهای رزمی استاد یحیایی و یا شاگردان استاد، تشکیل شود در سایت اعلام نمایید.

  پاسخ 40 : با عرض سلام. خود اینجانب هم یک سال کمربند مشکی بودم اما بدنبال مدرک دان 1 نبودم و پس از گذشت یکسال اقدام کردم که از آن طرف برای دریافت مدرک دان 2، یک سال به تأخیر می افتد. همانطور که در کتاب «آموزش کاراته به زبان ساده، نوشته: استاد یحیایی» نوشته شده است، جهت ارتقا از کمربند مشکی دان 1 به  دان 2 حداقل باید 2 سال از روی مدرک کمربند مشکی دان 1 بگذرد. همینطور از دان 2 به دان 3 ، 3 سال باید بگذرد، و غیره. طبق آخرین اطلاع اینجانب از هیئت کاراته تهران، جهت دریافت مدرک درجه 3 مربیگری کاراته، حداقل باید دان 2 کمربند مشکی را دارا بود. اگر بخواهید بطور رسمی و عمومی باشگاه بزنید، تنها راهی که شما می توانید الان انجام دهید، بسرعت دان1 خود را بگیرید، و 2 سال بعد که دان 2 خود را دریافت کردید، جهت گذراندن دوره های آموزشی و دریافت مدرک مربیگری رسمی اقدام نمایید. در مورد کلاسهای استاد، حتی از خارج از کشور هم درخواست شرکت در دوره های آموزشی چند مورد رسیده است، اگر خدا بخواهد و شرایط مهیا شود شاید در آینده نامعلومی کلاسی تشکیل شود. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.8.24).

--------------------------------------------------------

 

پرسش 41 : با سلام خدمت استاد گوهر اندیشه و نیک پندار و با خدا ، استاد یحیایی. هرچند هنوز کتابهای شما چاپ و روانه بازار کتاب نشده است و هنوز مردم از نتایج تحقیقات ، ریاضتها ، رنج ها، و مطالعات شما محروم هستند، اما همین 5، 6 تا کتاب شما واقعا همتا ندارد و هر روز بر علاقمندان به آثار کامل و جامع شما در کشور افزوده می شود، و دوستان من در هر جای ایران یک یا چند اثر از آثار شما را مطالعه کرده اند و می شناسند. ما منتظر تجدید چاپ کتب قدیمی و چاپ کتابهای جدید هستیم. سؤال بنده این است که آیا این جهش و پرش هایی که رزمی کارها در فیلمها بخصوص در فیلمهای شائولینی از روی زمین به بالای درخت یا پشت بام انجام می دهند واقعی است؟ ممنون از پاسخ شما.

  پاسخ 41 : ممنون از حسن نظر شما. با توجه به وضع چاپ و نشر کتاب و وضع ناشران و مشکلات دیگر، علی رغم آماده به چاپ بودن کتب جدید، فعلا کتابی چاپ نشده است. درصورت چاپ کتابی حتما در سایت اطلاع رسانی خواهد شد.  

در گذشته این پرش ها امکان پذیر بوده است و به همین دلیل در فیلمها آنها را نمایش می دهند. رموز رسیدن به این تکنیک شاید در کتابهای آینده استاد یحیایی آورده شود. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.8.24).

 

--------------------------------------------------------

 

پرسش 42 : با عرض سلام خدمت مدیریت سایت استاد یحیایی. عید غدیر را تبریک می گویم. معمولا کسانیکه نامه یا ایمیل می زنند جزو کسانی هستند که تحت جاذبه استاد یحیایی هستند و کسانیکه تحت دافعه ایشان قرار دارند، نامه نمی نویسند. تعریف جاذبه و دافعه اینست که: یک فرد نیکو کردار و نیکو پندار و نیکو گفتار و زحمتکشی که وجود دارد، یک عده از مردم که نیت خوبی دارند و آدم سالمی هستند جذب خوبی های آن شخص خاص و نیکوکار می شوند، و یک عده دیگر از مردم که نیت خوبی ندارند، حسود، بخیل، کینه توز، سست اراده، هوس باز، راحت طلب، معمولا بی ایمان، بی قید و بند، و... هستند که از آن شخص نیکوکار دفع می شوند و به دلیل اینکه خود توانایی و اراده زحمت کشیدن و رسیدن به درجات والای انسانی را ندارند کینه به دل می گیرند و با بدگویی پشت آن شخص نیکوکار می خواهند ارزش او را در دید مردم پایین بیاورند تا کینه آتشین شان را عملی کنند، حتی ممکن است رودر روی آن شخص از او اغراقانه تمجید بی موردی کنند و ابراز علاقه نمایند. که عملی ساختن کینه درجاتی دارد، یکی فقط بدگویی می کند، یکی ممکن است بخواهد به آن ضخص نیکوکار تنه ای بزند یا آسیب مختصری و یا جدی برساند، یکی هم حتی ممکن است به قصد کشتن به آن فرد نیکوکار در جایی مناسب حمله کند. در تاریخ بررسی نمایید موارد بسیاری بخصوص در مورد مردان خدا همیشه جاذبه و دافعه وجود داشته است. بهترین کتاب در این زمینه کتاب «جاذبه و دافعه علی (ع)، نوشته: استاد مرتضی مطهری» می باشد. بنده یک دوستی دارم که قبلاً شاگرد استاد یحیایی بوده است. واقعاً استاد یحیایی، جاذبه و دافعه دارند. این شاگرد (که نمیشه اسمشو شاگرد گذاشت) پُر از کینه و بخل و حسادت نسبت به استاد است. که دلایلی مثل نرسیدن به خواسته های مادی این دوستم باعث شد که با اینکه سالها زیر نظر استاد در پارک و کوهستان یوگا و خیلی مسائل را بطور حرفه ای آموزش دیده بود، چون ژنتیک و ذات اش خراب بود و خانواده اش فاسد بودند، تلاشهای استاد برای کشیدن او به راه خیر بی نتیجه ماند و راه حقیقت و پاکی را رها کرد و بی ایمانی خود را به همه چیز در نهایت از درونش بروز داد و ...  سرتان را درد آوردم. بگذریم. یک سؤالی از خودتان داشتم. شما الان شاگرد استاد یحیایی هستید؟ در چه زمینه هایی فعالیت داشتید؟

  پاسخ 42 :  با عرض سلام. ممنون از نامه تان. امشب (شب عید غدیر) سالروز گشایش این وب سایت جدید است، و یکسال از انتقال به این  سایت گذشت. واقعا سعادتی بود که در این شب مبارک سایت جدید بطور کامل راه اندازی شد. بله، به قول شما شاگردان زیادی بودند ادعای زیادی داشتند و همه حرفها و کارهایشان ظاهری و زبانی بود و استاد خیلی سعی کردند  کمکشان کنند اما خالصانه هیچگاه به آموزشها عمل نمیکردند و در آخر درون خود را بروز  دادند، به خاطر همین است که دیگر به هرکسی آموزش نمی دهند، و بیشتر به نگارش مقالات و کتابها مشغولند تا بلکه این کتاب به دست کسی برسد که قسمتش است که بتواند از آن برای پیشرفت خود استفاده کند. بنده هنوز افتخار شاگردی استاد را ندارم، شاگردی کردن خیلی سخت است باید مو به مو و قدم به قدم دروس را انجام داد تا به درس بعدی رسید و همت بالایی می خواهد، بهترین شاگردان، شاگردان امام صادق(ع) بودند. اینجانب چون دیر با این راه حقیقت آشنا شدم هنوز نمیشود گفت چیز خاصی بلدم و هنوز راه درازی در پیش است و هرچه در شناخت جلوتر می رویم به نادانی خود در برابر مردان خدا، اولیاء خدا،ائمه اطهار(ع)، و خدا بیشتر پی می بریم. دوست ندارم از خودم بگویم چون فعلا نیازی به شناخت اینجانب نیست چون چیزی هنوز از خودم ندارم که به کسی بیاموزم یا کمکی به مردم کنم و من نباید از خودم چیزی بگویم، اگر چیزی آموختم حتماً  نتایج تجربیات عملی شخصی ام را در اینترنت یا بصورت کتاب در احتیار همگان قرار می دهم. در  اصلا هر چه انسان جلوتر می رود می فهمد هیچی نمی داند، تازه عمل به علم مهمتر از دانستن علم است و تلاشی به درازای یک عمر می طلبد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.9.3 شب عید غدیرخم).

 

--------------------------------------------------------

پرسش 43 : با سلام خدمت استاد مخلص و خدمتگذار مردم ، محمدرضا یحیایی. سوالم اینست که، فرق بین چشم سوّم، با چشم بزرخی چیست؟ خدا خیرتان بده.

پاسخ 43 :  سلام بر شما. به غیر از چشم جسمانی، چند نوع چشم داریم. 1- چشم دل (قلب) 2- چشم بصیرت. 3- چشم سوّم. 4- چشم برزخی. که توضیحات درباره آنها و روشهای باز و بینا شدن این چشم ها در کتابهایی مثل: « دایرة المعارف کامل هفت طـّب اصلی دنیا (جلد اول) ، یوگا در هفت مرحله ، از مبتدی تا عالی، سرچشمۀ نور الهی (برنامۀ ارتباط با خدا)، قدرتهای مافوق ماوراء الطبیعه در اسلام(ج اول)، عجایب هفتگانة دنیای روحی ( عُلوم ماوراء الطبیعه ) (ج دوم)، چلّه نشینی جامع ، و...» ، آمده و خواهد آمد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.8).

--------------------------------------------------------

 

پرسش 44 : با درود فراوان نزد اندیشمند حکیم،  استاد یحیایی. چرا امام زمان(عج) فرموده اند: «هرکس ادعا کرد مرا دیده یا اینکه یار و سرباز من است او را تکذیب نمایید»؟ سپاسگذارم از پاسخ تان. بدرود. در پناه حق.

پاسخ 44 :  استاد یحیایی می فرمایند: «به اذن خدا و خواست امام زمان(عج)، ایشان بر عموم مردم دیده ولی شناخته نخواهد شد. (البته به جز موارد بسیار خاص). بهمین خاطر حتی یاران و سربازان امام زمان(عج) خودشان نمی دانند با این سید نورانی و جوانی با لباسهای معمولی که بعضی اوقات ارتباط دارند، امام زمان باشد. چه برسد به مردم عادی».   پس چون یاران ایشان نمی دانند یار امام زمان هستند، پس طبیعتاً ادعایی هم ندارند و فقط خود را همنشین و همراه و هم سلوک یک جوان پاک و ساده زیست و خدایی که راهنمای آنهاست می دانند. در احادیث است که امام زمان (عج) در میان مردم در بازار خیلی راحت رفت و آمد دارند بدون اینکه کسی ایشان را بشناسد یا به ایشان گمان ببرد. حتی در داستانهای واقعی شرفیاب شدن عارفان و اولیاء خدا به محضر امام زمان(عج) در خواب یا بیداری، آنها پس از اتمام و ترک دیدار، با قرائن و شواهد امر، بعدا پی می برند که با چه شخصی دیدار داشتند. در همین جریانات واقعی آمده است که، اگر به درجه ای از عرفان و خلوص و دل نبستن به دنیا و بی نیازی از غیرخدا و پاکی برسیم، خود ایشان به دیدار شایستگان می رود و کسانیکه به آن درجه رسیده اند خودشان نیازی ندارند که دیگران از این مطلب آگاه شوند. این نشناختن و غیبت ظاهری امام زمان(عج) جهت آزمایش بهتر مردم دوران آخرالزمان است، ایشان در جامعه به اذن خدا دست مردم را می گیرند بدون اینکه هویت شان فاش شود، مانند آن 25 ، 30 سال زمان حضرت علی(عج) که بدون اینکه شناخته شوند برای یتیمان و بی سرپرستان غذا می بردند و پس از شهادتشان برخی فقیران که دیدند دیگر کسی پنهانی غذا برایشان نمی برد متوجه شدند آن شخص حضرت علی(ع) بود. ممکن است هر شخصی در وسط جامعه  ایشان را دیده و نشناخته باشد و به دلیل نشناختن جواب سلام امام زمان(عج) را نداده باشد و حتی خدای نکرده به ایشان بی احترامی هم کرده باشد. همانطور که در مقالات استاد یحیایی کتابهایی معرفی شده، عزیزان با استفاده از احادیث آخرالزمان و کتب احادیث و کتابهایی مانند: زندگانی چهارده معصوم(ع) و روز رهایی، امام زمانه خود را بشناسند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.8).

--------------------------------------------------------

 

پرسش 45 : سلام علیکم. با عرض احترام و تعزیت بابت ایام محرم. از قم مزاحمتون میشم. بنده در انتهای کتاب کاراته فهرست کتابهای استاد یحیایی را که مرور کردم به اصطلاحاتی برخورد کردم مانند تله پاتی، تله کنزی، مانیه تیزم، هیپنوتیزم، جابجایی و شکستن اجسام بدون تماس فیزیکی، و... در مورد اینها اطلاعاتی می خواستم تا ذهنم آرام بگیرد. واقعا با آدم وقتی پاسخ مجهولاتشو میگیره قلب و ذهنش آروم میگیره، دستتون درد نکنه این بخش از سایت خیلی مفیده. کتابهای استاد خیلی نثر روان و قابل فهمی دارد و حتی آدمهای کم سواد هم با خواندن آن بر آگاهیشان افزوده می شود، و مثل کتابهای دیگر کلمات قلمبه سلمبه ندارد که آدمو گیج و منحرف کنه، کسانیکه علمشون کمه نیاز دارند با کلمات و اصطلاحات پیچیده نوشته خود را در چشم مردم بالا ببرند، ولی کسانیکه علمشون بالاست مثل استاد یحیایی موقع نگارش حواسشون به تمام اقشار و سطوح سواد جامعه هست. متشکرم از جوابتون.

پاسخ 45 :  علیکم سلام. در کتابهایی مانند: « دایرة المعارف کامل هفت طـّب اصلی دنیا (جلد اول) ، یوگا در هفت مرحله ، از مبتدی تا عالی، قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی- روش مطالعه با نویسنده کتاب)، سرچشمۀ نور الهی (برنامۀ ارتباط با خدا)، قدرتهای مافوق ماوراء الطبیعه در اسلام(ج اول)، عجایب هفتگانة دنیای روحی ( عُلوم ماوراء الطبیعه ) (ج دوم)، چلّه نشینی جامع ، هیپنوتیزم درمانی جامع (آموزش هیپنوتیزم درمانی جامع به زبان ساده). مانیه تیزم جامع (آموزش مانیه تیزم درمانی جامع به زبان ساده). شکستن اجسام بدون تماس فیزیکی، جوهره نیروی درون (تقویت نیروی درونی)،  وچندین کتاب دیگر»، اصطلاحاتی مانند: تله پاتی، تله کنزی، مانیه تیزم، هیپنوتیزم، سایکو کنزی، جابجایی اشیاء با قدرتهای ذهنی، و... توضیح داده شده و خواهد شد. اگر کتابها چاپ شود یکسری علوم اینچنینی در اختیار عموم مردم قرار می گیرد و نیازی نیست در سایت، ایمیلها و یا جاهای دیگر هر چیز را صد بار تکرار کرد. اگر کسی بخواهد و تلاش و تمرین کند با این کتابها می تواند پیشرفت زیادی بکند، هرچند سطوحی از علوم و نیز رموز  تجربی و شهودی هستند که هیچوقت در کتابها نمی آیند، در ضمن پیشرفت در راه درست در چنین علومی در مراحل بالاتر بدون استاد متقی، خالص، دلسوز، و با معرفت امکانپذیر نیست. مثلا در قدیم یکسری از علوم در هنرهای رزمی که علوم بسیاری در آن نهفته بود سینه به سینه منتقل می شود و اکنون هم همینطور ادامه پیدا میکند. چون مثلا در قدیم یک تکنیک جسمی، ذهنی یا روحی در هنرهای رزمی برگ برنده ی یک قبیله در برابر دشمنان بود و نباید هیچوقت با آموزش عمومی آنها فاش می شد. افراد زیادی بدون پاک کردن وجود خود در این راهها و راه خدشناسی و خداشناسی گام بر می دارند منحرف می شوند و یا ممکن است بدون استاد خوب گمراه شوند. اساتید خوب هرچند کم است، اما خداوند در دنیا قرار داده است و یک استاد میتواند شاگردان زیادی را تحت پوشش قرار دهد و نیاز به نگرانی نیست، اگر لیاقت آنرا داشته باشیم خداوند جلوی پای ما قرار می دهد و خود استاد سر راه ما می آید. شمس که استاد بود، خود، شاگرد خوب خود را انتخاب کرد و به نزد مولانا رفت. در عرصه عرفان هم در سرگذشتها آمده که اول خود را پاک کردند سپس خداوند به دل استاد انداخت که به سراغ فلان شاگرد برود، پس نیازی به زور زدن و دنبال کلاس و استاد گشتن ندارد. اگر شایستگی آنرا پیدا کنیم خداوند استاد را برای ما می فرستد یا اینکه به استاد امر می کند از راه دور در خواب یا بیداری مجهولات بندگان را رفع کند و علوم را به ذهن و قلب او بفرستد. برای اطلاعات بشتر، سرگذشت عرفا و اولیاءالله مانند: شیخ جعفر مجتهدی، آقای نخودکی اصفهانی، رجبعلی خیاط، کربلایی کاظم، شمس و مولانا، بایزید بسطامی، و... را مطالعه نمایید. اولیاءالله، از لحاط درجه، از مؤمنان بالاتر  و از معصومین(ع) و پیامبران(ع) پایینتر هستند. در مورد کتابها، استاد یحیایی سعی می کنند سطح بیان علوم را نزول دهند و همسطح علم خود، کتابها را بیان نکنند، تا مردم عادی هم بتوانند استفاده نمایند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.16).

--------------------------------------------------------

 

پرسش 46 : با سلام خدمت شما. من در یک مطلب خواندم که ابتدا اساتید بزرگ هنرهای رزمی برای در اختیار داشتن نیروهای ماوراء فیزیکی برای غلبه بر دشمنان قبیله خود یا شخصی خود، پس از ریاضتهای فراوان به انرژی چی (نیروی حیات)، قدرتهای روحی مانند مانیه تیزم، هیپنوتیزم، و... دست یافتند، پس از سالیان و قرون بعد، مردم عادی که توانایی یا تحمل تمرینات لازم برای دستیابی به نیروهای مافوق طبیعی که در هر انسان وجود دارد را نداشتند و می خواستند زودتر به نتیجه برسند اما امکانپذیر نبود، برای خودنمایی جلوی چشم مردم، اقدام به طراحی تکنیکهای تر دستی و شعبده بازی نمودند و اقبال مردم به اینگونه کارها بیشتر شد تا به نیروهای واقعی، و نیروهای واقعی در نظر مردم لوث و پیش پا افتاده به نظر آمد، چون مردم در گذشته برای کسانیکه نیروهای واقعی داشتند ارزش و احترام زیادی قائل بودند. در اینترنت، در سایتهای نمایش فیلم، چندین کلیپ در زمینه هیپنوتیزم، نیروی چی، تله کنزی و جابجایی اجسام، و... جستجو کردم و هر کسی برای خود کلیپی درست کرده بود و مشخص بود که یا برای گول زدن مردم است یا برای مسخره بازی. و تکنیکهای واقعی را کمتر در فیلمهای جدید و امروزی دیدم و حتی بچه ها هم برای خود کلیپی می سازند درباره این نیروها که مسلم است که آنها بدون تمرین و درک کامل نمی توانند به این زودی به نیروها دسترسی پیدا کنند. البته یکی دو مورد از فیلمهای قدیمی واقعی بود. چرا در دنیا، مرکزی برای تشخیص و سنجش واقعی یا غیر واقعی بودن نیروهای افراد وجود ندارد که دست افراد کلاش و شیاد برای مردم رو شود؟ مثلا در ایران بعضی ها هستند که از سادگی و مطالعه کم مردم سوء استفاده میکنند و بوسیله یکسری تکنیکهای شعبده بازی یا توسط دستگاههایی مردم را گول می زنند تا مردم فکر کنند او نیروی الکترو مغناطیسی و... دارد یا افراد دیگر به نحوی دیگر، که یا عقده های کم توجهی دارند، یا قصد خودنمایی و شهرت دارند، یا برای چپاول پول مردم این اعمال را انجام می دهند. در ایران چون بصورت عمومی درباره علوم ماورائی اطلاعات خوبی در اختیار مردم قرار نمی دهند و مثل قدیم کتابهای خوبی درباره علوم روحی، متافیزیک، هیپنوتیزم، و... چاپ و منتشر نمی شود، عموم مردم با این آگاهی کم قدرت تشخیص درست از نادرست را ندارند. اگر این کتب چاپ و در اختیار مردم قرار گیرد و درباره نیروهای واقعی اطلاعات درستی به مردم داده شود آنها قدرت تشخیص را بدست می آورند. من الان ساکن امریکا هستم. با سپاس.

پاسخ 46 : سلام، بله، روشهای مختلف، فیزیکی، شیمیایی، خطای چشم، و... برای گول زدن مردم وجود دارد و مردم عادی از پس تشخیص درست و از نادرست بر نخواهند آمد، مگر افراد با تجربه و آگاه که به روش و درست و نادرست بودن عمل پی می برند. از تمام نیروهایی که خدا در همه انسانها قرار داده هرکس می تواند استفاده درست یا نادرست انجام دهد، و حتی انسانهای والا بدون اجازه خدا از نیروهای خود استفاده نمی کنند. استاد یحیایی می فرمایند: «باید آن فردی که فلان کار را انجام می دهد، از او بخواهیم از روی آن میز یا تخت و یا از آن اتاقی که هست بیرون بیاید و یکبار دیگر کار خود را انجام دهد و یا لباسهای خود را عوض کرده و با لباسهای دیگری آن کار را اگر می تواند تکرار کند. و یا از او آن لحظه که دارد آن کار را انجام می دهد آزمایش خون گرفت که مواد خاصی مصرف نکرده باشد و...».  (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.16).

--------------------------------------------------------

 

پرسش 47 : با عرض سلام و درود خدمت بنده خدمتگذار و متواضع خدا، استاد یحیایی. سؤال اول بنده اینست که چنین استادی که نیروهای آینده نگری و ذهن خوانی، هاله بینی، پرواز کالبد اثیری، و... دارد، و می تواند آینده و گذشته شاگردان را تشخیص دهد، چرا شما در صحبتهایتان از نارضایتی از شاگردان گذشته نوشته اید و می گویید خوب نتیجه ندادند و بی نتیجه گذاشتند رفتند و علی رغم اینکه استاد آینده را بر اساس درونیات و میزان خلوص و نیت شاگرد می داند باز به او آموزش می دهد؟ و سؤال دوم، چرا الان دیگه شاگردی را نمی پذیرند؟ من از شهر مقدس مشهد هستم.

 

پاسخ 47 : سلام. چون برخی کارهای مأموریت است و هر انسانی در دنیا رسالتی دارد تا حجت را بر افراد تمام کنند که افراد در آخرت نگویند ما امکانات نداشتیم. در ضمن شاید آن فرد متحول شود و بهتر شود و درون و وجود خود را اصلاح کند. استاد در کلاسها به شاگردان ، مثلا از 5 سطح، فقط  Level 1 دروس را آموزش دادند با این حال بعضی افراد ظرفیت و جنبه چنین علومی را نداشتند و دچار غرور و منیت شدند و خود را باختند، اگر علوم بالاتر را داشتند چه می کردند. چون تا کسی به شناخت و معرفت و خودشناسی و خداشناسی نرسیده و این مراحل طریقت را طی نکرده و زنگارهای دل و درون خود را پاک نکرده باشد و به نیروهای روحی و... برسد آنرا بر توانایی خود حمل می کند و دچار منیت و خودبزرگ بینی می شود و خدا را فراموش میکند. اما افرادی که ریاضتهای خود را بر مبنای پاکی و خلوص دل و معرفت خدا انجام می دهند، خود خدا به این بندگان صالح و عارف خدا نیروهای مافوق از قبیل، چشم بصیرت، کشف و شهود (مکاشفه)، و... را هدیه می دهد. شما جواب سؤال دومتان را در سؤال اول دادید، که شاگردان هر کسی ناخالصی داشت و یک زمانی این ناخالصی خود را ظاهر کرد و پشت پا به همه چی زد و همه شاگردان در ابتدا خوب بودند و به کسب علم و معرفت عشق می ورزیدند و همه ادعای زیادی در خوب شاگردی کردن خودشان داشتند ولی درعمل هیچکس ادعای خود را به اثبات نرساند. انسان ممکن است حتی یک عمر هم خوب باشد اما لحظه ای بعد می تواند از حیوان هم پایین تر رود ( اسفل السافلین). (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.16).

 

--------------------------------------------------------

پرسش 48 :   خانم شیرین از تهران که از قبل با استاد یحیایی از طریق اینترنت آشنایی پیدا کردند، سؤال کردند، که دنبال کلاس یوگا و تایچی می گردند.

 

پاسخ 48 : به نظر بنده از ورزش رزمی تای چی چوان شروع کنید، که برای بانوان بهترین ورزش است، علاوه بر نرم شدن و آمادگی بدن، باعث کسب انرژی زیاد می شود. و باعث شادابی و نشاط فراوان در طول روز برای کارهای روزانه منزل و خارج از منزل می گردد. و هر چه از فواید تای چی بگوییم کم گفتیم. من 2 کلاس خوب تای چی در تهران می شناسم، و چون مورد اطمینان هستند برای اولین بار در این سایت یک کلاس آموزشی را برای هنرجویان معرفی می کنم. مابقی کلاسها، اساتید آن یا متبحر نیستند، یا بدنبال پول هستند و چیزی یاد نمی دهند، یا مشکلات دیگری دارند که معرفی نمی گردند. اگر شاگردان ارشد استاد در ایران بودند، یا شاگردان قبلی فعالیتهای خود را ادامه می دادند و پشت پا به همه زحماتیکه برایشان کشیده شده بود، نمی زدند، حتماً شاگردان خوب استاد را در سایت، برای هنرجویان علاقمند معرفی می کردیم .

 کلاس 1 تای چی بانوان: توسط استاد فریبا عشرت آبادی (قهرمان ایران در مسابقات جهانی هنگ کنگ و مربی درجه 1 تای چی و عضو کمیته فنی سبک تای چی):

مکان : سعادت آباد – بلوار دریا بعد از تقاطع فرحزادی - خیابان پارک مجتمع فرهنگی ورزشی زیتون.  زمان : یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه ساعت 8:30 الی 10  .   شنبه و چهارشنبه ساعت 17 الی 18:30.  .تلفن تماس:  22071210.

مکان : سعادت آباد – خیابان علامه شمالی - نبش خیابان 18 غربی - خوابگاه سلامت(1) . (جهت استفاده دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی ). زمان : شنبه و چهارشنبه ساعت 18:30 الی 20 .  شنبه و چهارشنبه ساعت 17 الی 18:30 . تلفن تماس : 22071210.   (خانم عشرت آبادی در گذشته، مربی یوگا بوده و یوگا تدریس می کردند).

 

 کلاس 2 تای چی بانوان: توسط استاد فرزانه داوری (قهرمان ایران در مسابقات جهانی هنگ کنگ و مربی درجه 1 تای چی) :

مکان: فرهنگسرای پایداری - خیابان پاسداران - خیابان گل نبی - خیابان ناطق نوری - میدان قبا. تلفن تماس : 22888780 الی 83 .

مکان : خیابان خواجه عبد الله انصاری - ابتدای خیابان شهید عراقی - انتهای خیابان حق گو - باشگاه الزهرا (3). زمان : یکشنبه و سه شنبه ساعت 7:30 الی 9. تلفن تماس : 22326413.

تصویر مسابقات جهانی هنگ کنگ:

  http://only-amir.persiangig.com/an147/pic/taichi/250kvew.jpg

در عکس بالا از سمت چپ: نفر سومی استاد فرزانه داوری و نفر چهارمی استاد فریبا عشرت آبادی، می باشد

(پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.26).

--------------------------------------------------------

پرسش 49 :   سلام علیکم. چرا ما آدما به خیال خود خالصانه و از سر نیاز که امامزاده یا مزار ائمه اطهار(ع) میرویم ، حاجات و دعاهای ما مستجاب نمی شود؟ از شیراز مزاحتمون شدم. متشکرم. خداوند به شما توفیق بیشتر عطا کند.

پاسخ 49 : علیکم سلام . یکی از دلایل می تواند ایجاد مزاحمت برای زائران دیگر در آن مکان مقدس باشد . زیرا گرفتن آرامش و حضور قلب از زائران دیگر، جرمی نابخشودگی می باشد . زائران برای کسب آرامش و راز و نیاز با خدا و درد و دل با امام یا امامزاده به آن مکان پناه می آورند . اگر آرامش از آنها دور شود، دل آنها از خدا فاصله می گیرد . با این شرایط معلوم است که حاجت شما برآورده نمی شود . علاوه بر این موضوع، باید انسان یک چیزی بدهد تا چیزی بگیرد، باید از خودخواهی ها و لجبازیهایمان و گناهانمان دست بکشیم و توبه کنیم، و دل خدا را بدست بیاوریم، تا خداوند هم حاجات ما را برآورده کند.

به قول استاد یحیایی : «اگر بخواهید که خداوند متعال به سخنان شما گوش بدهد ، باید شما در تمام عمرتان به سخنان خداوند حکیم و با تمام وجودتان گوش دهید و دستورات او را مو به مو ، با تمام اعضا و جوارح انجام دهید . در ضمن ، باید خودتان را پالایش کنید . زیرا کلید ورود به حریم خداوند تنها و تنها پالایش خاضعانه و خاشعانه و خالصانه و مخلصانه می باشد» . 

مختصری از آداب زیارت مزار اهل بیت و امامزادگان که بنده(مدیریت سایت)  از بزرگان آموختم : ابتدا دعای اذن (اجازه) ورود را خوانده، پس از همراه داشتن مهر و تسبیح و زیارتنامه آن مزار شریف، با نهایت ادب احترام و عشق و تواضع و خلوص از سمت بالای سر حضرت وارد شده زیارتنامه را خوانده سپس در سمت پایین پای حضرت با نهایت ادب خدمتشان می ایستیم و حاجات و درد و دلهای خود را بیان می کنیم سپس یک حمد و سوره خوانده و جلوی ضریح می رویم ، پس از آن در نزدیک ضریح یک نماز 2 رکعتی خوانده و آنرا تقدیم آن حضرت می کنیم و برای آن مکان نیز یک نماز تحیت می خوانیم. از فرستادن صلوات بلند و صلوات دسته جمعی، بلند حرف زدن، جیغ داد و فریاد و ناله ، گریه زاری بلند، صحبت کردن با تلفن، و... اکیداً در این اماکن خودداری کنید. مزار مقدس اهل بیت با قبرستانها متفاوت است. آن حضرت در آن مزار حضور دارند. اگر شما را در جامعه در محضر شخصی با منصب بالا راه دهند، جرأت و اجازه بلند حرف زدن و داد و فریاد را ندارید و باید مودب رفتار و صحبت کنید.      (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.26).

--------------------------------------------------------

پرسش 50 :   با درود فراوان خدمت شما که راهگشا و حلّال مجهولات ما هستید. واقعا گره ای اگه از ذهن ما باز بشه کلی از جهل و سردرگمی و افسردگی و کسلی در می آییم. من الان ساکن کانادا هستم. از قبل وبلاگ قبلی شما و سایتهای جدید شما را دنبال کرده ام. در آنها نوشته بودید، طبق احادیث، امام زمان وارث تمام معجزات، قدرتها، نشانه ها، و لوازم انبیاء و امامان می باشد. پس با اینهمه توانایی فراوان که جهان مسخر و به فرمان ایشان است و ایشان دارای نیروهای مافوق و ماورائی و الهی و... هستند که فرشته و جن و انس و... را تحت تسخیر خود در آورده است، چرا ایشان دشمنان و کافران را نابود نمی کند؟

پاسخ 50 : درود خداوند بر شما. انگشتر و نیروی تسخیر و طلسم کردن اشیاء و موجودات و گنج ها توسط سلیمان  نبی(ع)، صحف ابراهیم خلیل (ع)، تورات و ید بیضاء و عصای موسی کلیم (ع)، صدای دلنشین و سحر کلام داوود (ع)، مصحف زهرا (س)، تفسیر قرآن حضرت محمد(ص) و حضرت علی(ع)، علم باقر(ع) و صادق(ع)، دلاوری و شیرمردی و رزم آوری علی(ع) حسن(ع) و حسین(ع) و ابوالفضل(ع)، و... همه در اختیار امام زمان(عج) می باشد. اگر خداوند روزی اذن دهد و زمان موعود فرا رسد ایشان از تمام نیروها و امکانات جهان هستی برای پاکسازی جهان از عنادگران بر گمراهی استفاده خواهند کرد. یکی از علل غیبت کبری، آزمایش و غربالگری دل و ایمان و نیت مردم است که، آیا حرفشان با عملشان یکی است یا نه؟ واقعاً آن چیزی که می گویند هستند یا نه؟ در کل، حضور در این دنیا، آزمایش الهی است. اگر قرار باشد همه کارها را خود خدا و امام زمان(عج) انجام دهند که جایی برای نشان دادن ظرفیتها و آشکارسازی درونها، غرضها، کینه ها، نیتها و اعمال انسانها باقی نمی ماند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.26).

--------------------------------------------------------

پرسش 51 :   یک شخصی با نام کاربری ChrisZanetti در وب سایت Youtube برای ویدئو تله کنزی تله پاتی «بخش دوم»، نظری گذاشته بودند که (interesting…Please explain.). و توضیحاتی درباره تکه فیلم آخری خواسته بودند.

پاسخ 51 : این برنامه در  باشگاه رزمی استاد یحیایی در ایران در سال ۲۰۰۰ میلادی (1378 خورشیدی) بصورت اتفاقی و برنامه ریزی نشده در حضور 3 استاد هنر رزمی برای هنرجویان باشگاه به اجرا در آمد، که قسمتهای کوچکی از آنرا انتخاب کردم و با حجم کمتر برای آگاهی مردم از وجود چنین نیروهای خارق العاده ای که خداوند در انسان قرار داده است، بصورت  آپلود (upload) قرار دادم . از این نیروها هم می شود برای کارهای منفی استفاده کرد و هم کارهای مثبت. هر یک از این تکه فیلمهایی که آپلود شده، هر کدامشان تکنیکهای متفاوتی هستند. اسم این فیلم را من تله کنزی، تله پاتی عملی، تاثیر گذاری روی افراد از فاصله دور و  خیلی دور گذاشته ام، که شاید اسم اصلی این تکنیک این اسمها نیست. این فردی که خوابیده است در ابتدای قسمت قبلی فیلم، مانیه تیزم (هیپنوتیزم) شده بود و در انتهای این فیلم هم استاد یحیایی او را از حالت مانیه تیزم در می آورد که اگر آن فرد مانیه تیزم نشده بود، حتماً آسیب شدیدی می دید. و تکنیک اصلی فیلم آن قسمتی است که استاد پشت به آن فرد با نیروی ذهنی تکنیک انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات و کتابهای استاد محمّدرضا یحیایی مراجعه بفرمائید.   (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.10.26).

 

--------------------------------------------------------

پرسش 52 :   با سلام و درود بر دست اندرکاران وبسایت استاد یحیایی که دلسوزانه به فکر رفع مجهولات ما جویندگان پاسخ سؤلاتمان هستید. من در چین زندگی میکنم. سؤلات علمی من بسیار است و هرچه به جواب مجهولاتم میرسم حجمی از سؤالات جدید به فکرم سرازیر می شود. سؤالات علمی ام را مرتب میکنم و بعداً برایتان خواهم فرستاد. آیا استاد یحیایی در باشگاه و دانشگاهی تدریس کرده اند؟ چرا چنین شخص مسلط به علوم، در کشورهای خارجی که دستشان باز خواهد بود تدریس نمی کند؟ در انجا امکانات بیشتر است و بخصوص برای این علوم خاص و ناشناخته ارزش بیشتری قائلند؟

پاسخ 52 : درود بر شما و سپاس از قدردانی تان. همانطور که در گلچین فیلمهای قدیمی استاد یحیایی مشهود است، استاد در سال 1378 در شهرری باشگاه هنرهای رزمی بی بی زبیده علوم مختلف را تدریس می کردند.  و نیز 10 سال پیش از الان، یکبار به درخواست بخش تربیت بدنی یک دانشگاه دولتی ، بصورت رایگان ، یک ترم دانشگاهی، یوگا تدریس کردند ولی بعد از آن پیشنهادات دانشگاههای داخلی و خارجی را برای تدریس نپذیرفتند. و کلاسهای خصوصی خودشان که تا 10 سال پیش داشته اند مشخص نیست چه وقت آیا برگزار گردد یا خیر. هرچه خواست خداوند باشد. از سایت خبرها را پیگیری نمایید. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 53 :   من از هندوستان مزاحمتان می شوم. چیزی که ذهن منو یکم مشغول کرده اینه که چرا با اینهمه پیشرفت تکنولوژی و تصویربرداریهای دقیق از کهکشانها و زیر دریاهای کره زمین و جاندران روی خشکی زمین بصورت مستند حیات وحش و...، اما بر ایمان به خدای تهیه کنندگان و محققین چنین برنامه های تلویزیونی افزوده نمی شود؟ درصورتیکه باید همه خلقت را نشانه و مخلوق خداوند دانست و موی برتن انسان راست گردد از اینهمه تنوع و ظرافت در خلقت بی همتای جهان هستی.

پاسخ 53 : می توان به دو دلیل اشاره کرد: یک) افرادی که چنین برنامه های علمی تهیه می کنند فقط بخاطر پول و درآمد مشغول این شغل هستند. دو) افراد بجای درس گرفتن و یا استفاده در مسیر صحیح از تکنولوژی، غرق و مسحور تکنولوژی و به اصطلاح تمدن جدید می شوند و هدف را گم می کنند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 54 :   من از خوانندگان کتابهای استاد یحیایی هستم از کرمان که چند سال پیش به سختی کتابها را به دست آوردم چرا که فقط کتابفروشیهای تهران کتابهای استاد را می فروختند و ناشر ها به شهرستانها پخش نمیکردند. یکی از دوستان من ناشر کتاب است و می گوید شرایط چاپ کتابهای خوب بسیار اسف بار و راکد است و فقط یکسری کتابهای خاص و یا کتابهای به درد نخور (رمان جنایی و پلیسی و عشقی، داستانها و شعرهای بی محتوا، کتابهای فال و آشپزی و ...) آمار چاپ و نشر را در حد متوسط نگه داشته اند. و نیز می گوید علی رغم مجوز ندادن به کتابهای عرفان، خودشناسی و خداشناسی و ... دیده است که در برخی موارد به کتابهای جادوگری و یا کتابهای هِوی متال  مجوز نشر داده شده بود. اگر بصورت ناشناس از ناشران درباره وضع نشر و پروسه مجوز کتاب سؤالاتی کنید همه می نالند و می گویند با ما در ادارات ارشاد برخورد محترمانه و انسان دوستانه ای نمی شود و طوری برخورد می کنند که انگار مؤلفان و ناشران کتاب، فردی جانی و یا بیگانه یا بی شخصیت هستند و طوری کلمات علمی را سانسور و مجبور به حذف می کنند که انگار فحش نوشته است یا آن کلمه به کسی توهین کرده است!! من که خسته شده ام از بس توی کتابفروشیها و نمایشگاهها دیدم که همه ناشران کتابهای تکراری و شبیه هم چاپ کرده اند. دشمنان اسلام، همین فرهنگ ما را نشانه گرفته اند و بزرگترین مرکز و بانی نشر و توسعه فرهنگ در کشور همین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است که این مرکز را حتماً از سالها قبل زیر نظر داشته اند تا بدین جا برسد تا علم و فرهنگ اصیل ایرانی نابود شود، و یکی از ارکان اصلی نابودی یک فرهنگ جلوگیری از چاپ و نشر کتاب می باشد و یکی از ارکان اصلی پیشرفت فرهنگ ما در ایران قدیم، نشر کتاب بود.

پاسخ 54 : ممنون از اطلاعاتی که بیان کردید. نمی دانم درباره این حقیقت جز تأسف خوردن چه بگویم. انشاءالله که ما با قوی کردن عرصه علم و فرهنگ و دادن آزادی عمل به محققین و دانشمندان و اندیشمندان، ایران اسلامی را بسوی اوج پیشرفت و ترقی سوق دهیم. فرصت بنده (مدیر سایت) برای پاسخگویی به پرسشهای شما بسیار اندک است. سعی می شود سؤالات مهمتر بطور خلاصه پاسخ داده شود و به خواست خداوند، در کتابهای استاد یحیایی که در آینده به تدریج به چاپ خواهد رسید تمامی علوم مربوط به سؤالات و مجهولاتتان آورده خواهد شد. انشاءالله. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 55 :   سلام. پرسشی دارم خدمت استاد اعظم محمّدرضا یحیایی. چطور ابتدا شیطان از بهشت و درگاه خداوند رانده شد، اما بعد از آن توانست آدم و حوا را در بهشت و درگاه خدا فریب دهد؟!! بنده در مالزی سکونت دارم. سپاسگذار خواهم بود اگر جواب دهید.

پاسخ 55 : سلام. داستان کامل خلقت حضرت آدم(ع) و سجده شیطان، انشاءالله در کتابها و مقالات استاد یحیایی خواهد آمد. خلاصه سخنان استاد یحیایی: «پس از خلقت گِل آدم و اینکه شیطان بر آدم بی روح و بی جان که روی زمین بود سجده نکرد، و از آسمان هفتم آفرینش بیرون شد و به آسمان چهارم سقوط کرد و خیلی از نیروهای شیطان گرفته شد و اجازه نداشت به محل حضرت آدم(ع) و حوا (س) (طبقه هفتم) وارد شود و فرشتگان نگهبان جلوی او را می گرفتند. شیطان قسم خورد حضرت آدم را منحرف کرده و از بهشت برین بیرون کند و نسل آینده بشر را هم منحرف خواهدکرد. شیطان فکر کرد که چطور فرشتگان نگهبان طبقات آفرینش را فریب دهد تا بتواند به حضرت آدم و حضرت حوا دسترسی پیدا کند. شیطان هنوز توانایی هایی داشت که خود را به هر شکلی دراورد، خود را به شکل یک پرنده درآورد و خود را به طبقات بالا رساند. روی شاخه می نشیند و در گوش حضرت حوا (س) آنقدر وسوسه و آهسته گویی می کند حضرت حوا هم تا به آن موقع دروغ نشیده بود و روح لطیف و پاکی داشت، دروغ شیطان را پذیرفت.

سؤال پیش می آید تمام این تغییر شکلهای شیطان و جریانات را که خدا می دید چرا کاری نکرد؟ چون تمام فلسفه آفرینش آزمایش انسان است و خداوند از اول می دانست دارد چیکار می کند  و خدا کاری که می کند و قوانین کلی ای وضع می کند وسط اش دخالت نمی کند. یکبار دیگر که شیطان به شکل یک مردی در آمد و جای حضرت زکریا(ع) را که داخل درخت بود نشان داد و طریقه کُشتن او را به کافران نشان داد ولی خداوند جلوی شیطان را نگرفت». (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 56 :   با عرض سلام و احترام. من در ایلام هستم، سرعت اینترنت بسیار پایین و اعصاب خوردکن است. از طریق سایت an147.com با سایت مختارنامه آشنا شدم و هر هفته جمعه ها این سریال عبرت آموز را تماشا می کنم. در قسمت هفته قبل مختار در بیابانی نرسیده به کوفه پس از رها کردن اسبش، بر روی رمین دو زانو نشست و سرش را بر زمین گذاشت و پس از آن به جریان کربلا قسمت جنگ وهب نصرانی با سربازان شمر رفت. چطور توانست گذشته را دقیق و با تمام جزئیات ببیند؟ ممنون.

پاسخ 56 : سلام. سپاسگذارم. استاد یحیایی می فرمایند: « مختار بن ثقفی در دامان حضرت علی (ع) تربیت شده بود و به درجات عرفانی رسیده بود و درایت بسیاری داشت. او چندین بار در فیلم به وادی کشف و شهود رسیده بود. در عرفان ایرانی اسلامی سه مرحله تا این وادی وجود دارد، خلسه- جذبه- مکاشفه. که خلسه همان حالتی است که مختار در حالت خواب یا بیداری سرش بر زمین بود و از اطراف و مکان خود لحظه ای فاصله گرفت. جذبه هم او را به سمت آن قسمت از  کربلا که احتیاج داشت ببیند کشاند و به کشف و شهود رسید. همانند صحنه ای که مختار در حضور عبدالله بن زبیر ، وقتی با مصعب بن زبیر روبرو شد، در کشف و شهود به کوفه رفت و دید که مصعب امارت کوفه را با قتل او به دست گرفته است، که همینطور هم خواهد شد». (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.14).

 

--------------------------------------------------------

پرسش 57 :  خانمی حدوداً 32 ساله از تهران پرسیدند: من در خواب می توانم به دوستم (خانمی هم سن و سال من) سر بزنم. بعد می فهمم که او دارد چه کار می کند. وقتی در بیداری از او می پرسم که چه می کرده، می فهمم که راست بوده است. دوستم مشکلی دارد و من به فکر کمک به او هستم. نمی خواهم این سر زدن قطع شود. قبلاً در خواب نزد کسان دیگر هم می رفتم ولی الان فقط نزد دوستم می توانم بروم. حالا چه کار کنم؟ می خواهم به همه سر بزنم. مرحله بعد این کار چیست؟!

پاسخ 57 : خلاصه پاسخ استاد یحیایی: «این عمل، تکنیک خروج کالبد اثیری از بدن (پرواز کالبد اثیری) است و هیچ مقام و درجه ای نیست و هر انسانی قادر به انجام آن است و دلیل بر بلند مرتبگی فرد و رسیدن به مرحله و مقامی نیست. وقتی که می خوابیم روحمان که متعلق به خداوند است نزد خدا می رود، جسممان که روی زمین مانده است، و کالبد اثیری (روان) از بدن جدا شده و در جهان سیر می کند و به مکانهای مختلف و نزد افراد مختلف می رود. وقتی این خانم ذهنش (ضمیر ناخودآگاهش) در بیداری به سمت دوستش می رود، در خواب کالبد اثیری اش به نزد آن فرد می رود. شاید خیلی انسانها راضی نباشند و نپسندند که کسی سرزده پیششان بیاید . اگر فردی از طرف خدا مأموریت ندارد نباید به خواست خود در خواب نزد کسی برود. اگر خداوند مأموریت بدهد، توانایی اش را هم می دهد. به زور و تصمیم خود که نمی شود که کسی را کمک کرد. اگر کسی بدون اذن خداوند در خواب جایی برود ضعیف می شود. بدون اذن و اجازه اگر به مهمانی خانه ای برود مثل اینکه به دزدی رفته است. مخصوصا وقت خواب که افراد ممکن است بدون لباس یا با لباس راحتی بخوابند. بخاطر همین است که در احادیث آمده است، قبل از نزدیکی زن و شوهر بخصوص شبی که می خواهند نطفه را ببندند، بسم الله الرحمن الرحیم بگویند تا یک حریم نورانی به دور آنها کشیده شود تا هیچ موجودی (بخصوص شیاطین و اجنه) آنها را نبینند و از آنها دوری کنند. اگر دو، سه بار بدون اجازه خداوند، فردی از نیروهای الهی سوء استفاده کند خداوند از او آن نیروها را می گیرد و معمولاً چنین افرادی که در کار خلاف استفاده می کنند دیوانه می شوند (جنون به آنها دست می دهد)».  برای کسب اطلاعات بیشتر به کتابهای استاد یحیایی، بخصوص کتابهای «قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی- مطالعه با نویسنده کتاب)، سرچشمۀ نور الهی (برنامۀ ارتباط با خدا)، قدرتهای مافوق ماوراء الطبیعه در دین اسلام، عجایب هفتگانۀ دنیای روحی (علوم ماوراء الطبیعه)، انسان کامل و جامع (تقویت نیروهای الهی)، چلّه نشینی جامع، و...» مراجعه بفرمائید.  (خلاصه کردن پاسخ: مدیریت سایت. 1389.11.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 58 :  درود و خسته نباشید خدمت شما. آیا استاد یحیایی که علمهای: ئی چینگ جامع ( کتاب تقدیرات - فالنامه و حکمت چینی) ، رمل و اسطرلاب، علم غریبه (کیمیا، ریمیا، ییمیا، سیمیا)، جفر، و... را می دانند و کتابهای خوب و قابل اطمینانی در این زمینه نوشته اند که در لیست کتابهای ایشان است که در آینده چاپ می شود، خودشان از این علمها استفاده می کنند؟ با سپاس. مهتاب از آلمان.

پاسخ 58 : درود بر شما. سؤال خوبی بود. داستان ابراهیم خلیل (ع) را بیاد بیاوریم ابتدا سراغ خورشید پرستان رفت و خود را به آنها زد که نقاط ضعف آنها را به آنها بفهماند، سپس سراغ ماه پرستان رفت، و... حال اگر ما چون یک لحظه حضرت ابراهیم(ع) خود را به خورشید پرستی زد ، خورشید پرست بدانیم، نادانیم. اینجا هم اگر بطور مثال استاد یحیایی، یوگا کار کرده اند، یوگیست یا بودایی بدانیم؛ یا اگر روی ادیان مختلف تحقیقات کرده اند متعلق به فلان دین بدانیم؛ (و در موارد دیگر)؛ در اشتباه بزرگی هستیم.

   چون استاد یحیایی ابداع کننده و دارای «تز جامع» هستند، و بسیاری از کتابهای موجود در جهان بخصوص ئی چینگ، رمل، علوم غریبه و خفیه، کتاب و تعالیم بودا، و... تحریف شده است، به منظور دستیابی جویندگان علم به متون اولیه و تحریف نشده آن علوم، این کتابها را نگاشته اند. وگرنه شاید خود، به انجام آن علوم اعتقاد ندارند و هیچگاه برای خود رمل ننداخته اند و ئی چینگ انجام نداده اند. حتی برای ازدواج خودشان فقط به خداوند توکل کرده اند. در گذشته برخی از افرادی که می دانستند استاد یحیایی رمل و ئی چینگ می دانند از ایشان می خواستند مثلا اسم همسر آینده شان را بگویند. پس می بینیم بیشتر افراد، علم را به قصد سوءاستفاده های شخصی خود می خواهند و در این نمونه اشاره شد که این افراد از طریق علم استاد یحیایی می خواستند آینده شان را بفهمند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.14).

 --------------------------------------------------------

پرسش 59 :  سلام. خدا قوت. علی از سوئد هستم. یک سؤالی داشتم. چرا با هجوم اقوام بیگانه به ایران در طول تاریخ، ایران از نظر علم و فناوری ضعیف و ضعیف تر شد ولی غرب از این نظر از ما پیشی گرفت؟! در صورتیکه تا قبل آن همواره کتابهای ما را برای دانشجویانشان تدریس میکردند؟

پاسخ 59 : سلام برشما. سپاسگذارم. اول اینکه: با هجوم بیگانگان دانشمندان ما از بین رفتند. دوم اینکه: استاد یحیایی می فرمایند: « هنگام حمله «اسکندر(یونان)، اعراب، مغول» کتابهای ایران را از ایران خارج می کردند سپس کتابخانه ها را آتش می زدند. در ضمن، هنگام حضور انگلیس، پرتغال، اسپانیا، و روسیه در ایران، این اقوام هم کتابهای خطی و علمی ما را از ایران خارج کردند و بردند و هریک از کشفیاتی که هیچ جا به ثبت نرسیده بود را به نام یکی از دانشمندان خود ثبت کردند. اگر در طب یونانی دقت کنیم می بینیم که همان طب ایرانی و سینوی است که ما چندین سال قبل از آنها آنرا استفاده می کردیم! و فقط نام آن علوم را تغییر دادند». (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.11.15).

--------------------------------------------------------

پرسش 60: با تقدیم درود و ادب و احترام فراوان خدمت استاد اعظم، محمدرضا یحیایی. چرا علی رغم عدم تأمین شرایط لازم برای چاپ سریع کتابهای نوشته شده و آماده چاپ، شما سخنان خود را در قالب سخنرانی ویدئویی و فیلمهای آموزشی ارائه نمی دهید؟ اینکار نیاز به مراحل اداری و نیز امکانات مالی فراوان و ... ندارد؛ در ضمن می توان این فیلمها با زیرنویس انگلیسی در اختیار تمامی مردم جهان قرار گیرد تا آنها از این علوم محروم نشوند. من با آشنایانم در ایران در ارتباطم و خودم هم ایران می آیم. واقعا چند سال دیگر مردم منتظر این علوم ناب بمانند؟ همچنین سایت انگلیسی و عربی شما کامل ترجمه نشده است، آیا مشکل مترجم دارید؟ به امید موفقیت شما. احمد از دانمارک.

پاسخ 60: درود بر شما. بله ، اینکار امکانپذیر است به شرطی که یک استودیوی صدا برداری و فیلمبرداری، یا حداقل امکانات اولیه مناسب (دوربین فیلمبرداری و دستگاه صدابرداری و ...) در اختیار داشته باشیم، که نداریم. در مورد بعدی هم، بله، فعلا مترجم نداریم. متأسفانه در همین سؤالات مردم، می بینیم که تا به مشکل بر می خورند سراغ استاد یحیایی را می گیرند. بعضی از افراد هستند که در اینترنت دربه در به دنبال درمان می گردند و تا به این سایت می رسند خیال می کنند که      قسمت شان بوده که با این سایت آشنا شوند، ولی هیچکدام هیچکدام، حتی شاگردان قبلی ایشان، حتی پیشنهاد یک کمک یا قدم کوچک را به استاد یحیایی و یا به اینجانب ندادند. اما در مورد استادانی که پول شاگردان خود را چپاول می کنند و یا نیتهای دیگری دارند، شاگردان این اساتید، خیلی بیشتر به فکر کمک به استادشان هستند و از او تمجید می کنند! متاسفانه تشخیص شاگردان و دوستداران این راه درباره نیت و شخصیت فرد مقابل خود، بسیار ضعیف است. اگر روزی برسد که سطح آگاهی دوستداران این راه مقدس بالا برود، مطمئناً با در دست داشتن امکانات کافی در نزد اساتید واقعی این سیر و سلوک الهی، علوم حقیقی و مفید بیشتری تحت اختیار دوستداران سیر و سلوک الی الله قرار خواهد گرفت، انشاءالله.  (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.9).

--------------------------------------------------------

پرسش 61: سلام و تحیت بر شما. پیشاپیش فرارسیدن فصل بیداری و زنده شدن طبیعت، فصل زیبای بهار را خدمتتان تبریک می گویم. آقای ... ادعای ارتباط با امام زمان داشت و وقتی از او پرسیدند که ظهور امام زمان را درک می کنیم گفت پیر تر از ما هم ایشان را درک خواهد کرد (جمله دقیقش یادم نیست اما یعنی تعیین وقت کرد). اما به سرعت دار فانی را وداع گفت ولی امام زمان هنوز ظهور نکرده است. همچنین در وب سایتی در اینترنت، تعیین سال دقیق زلزله بزرگ تهران، سال دقیق شروع جتگهای آخرالزمان و... را گفته است. آیا تعیین وقت دقیق برای ظهور امام زمان درست است؟ با تشکر. خدیجه از کردستان.

 

پاسخ 61: سلام بر شما. در سخنان امام زمان(عج) آمده است که خود ایشان هم خبر ندارند دقیقا چه وقت ظهور خواهند نمود و منتظر فرمان خداوند هستند. در حدیثی در بحارالانوار مجلسی، اسحاق بن عمار صیرفی از امام صادق(ع) نقل کرده است که: «برای فرج وقتی معین بود و آن در سال یکصد و چهل بود، پس شما نقل کردید و آنرا فاش نمودید، پس خداوند آنرا به تأخیر انداخت». یعنی هر بار که برای ظهور وقت تعیین کنیم ظهور امام زمان(عج) به تأخیر می افتد، تا زمانیکه هیچکس امیدی در دل نخواهد داشت. ناگهان یک شبه همه چیز به خواست خداوند مهیا می شود. حتی اگر با برخی علوم هم پیش بینی کردیم نباید آشکار کنیم که با فاش کردن آن آنرا به عقب می اندازیم، چون از اسرار است. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.9).

--------------------------------------------------------

پرسش 62: درود بر استاد عالیقدر. آیا شما که در راه خدا قدم بر می دارید، دشمنان شما یا شیطان بر شما یا بر اطرافیان شما فشار می آورد؟ چون اینجوری که درباره شاگردان قبلی گفتید همه متفرق شده اند و هیچکدام مانند روز اولشان نبودند و رها کردند. سپاس. کریم از خوزستان هستم.

پاسخ 62: درود. بله، در مورد دشمنان، همانطور که میدانید در یکی از عرفانهای بسیار قدیمی و غربی به نام کابالا، سحر و جادو و ارتباط با جنیان کافر و شیاطین جزو مناسک آنهاست. آنها خود را در اختیار شیطان قرار می دهند و شیطان خواسته های خود را به آنها القا (تلقین) می کند. و نیز میدانید که شیطان می تواند افکار انسان را بخواند و از نیروهای درونی و الهی افراد آگاه است و میزان ایمان و نور افراد را می بیند و برای هر فرد از بین لشگریانش متناسب با نور و ایمان آن بنده انتخاب می کند. شیطان نمی تواند تأثیر جسمانی روی افراد بگذارد ولی از طریق وسوسه و تحریک ذهن و قلب یک فرد دیگر می توان آن فرد را اذیت کند یا سنگ جلوی راه او اندازد. اگر شیطان، افراد با ایمان را نتواند مغلوب کند اطرافیان و شاگردان او را منحرف می کند تا او را تنها بگذارند و زحماتش در طول چند سال را به هدر دهد و دست و پای او بسته می شود و ضعیف می شود و قادر به انجام هیچ کاری برای بندگان دیگر و خدمت رسانی نیست. شاگردان انرژی و وقت استاد را میگیرند و علم را می آموزند موقع نتیجه دادن، رها می کنند و انگار نه انگار زحمتی برایشان کشیده شده یا روزی به آموختن عشق می ورزیدند. شیطان قدرت رخنه در قلب و ذهن افراد و تسخیر ذهن و مغز آنها را دارد و آنها خیال می کنند خواسته خودشان است و مانند روبات تلقینات را انجام می دهند. شیطان هرکسی را از طریق نزدیکترین فرد به آن شخص، می فریبد. جنیان و شیطونکها روی افراد بی ایمان تأثیر میگذارند و می توانند به آنها رخنه کنند. سؤال بعدی ممکن است پیش بیاید که چگونه در برابر آن مقابله کنیم؟ پاسخ اینست که علاوه بر دائم ذکر بودن و دائما به یاد خداوند بودن و توکل بر خدا و توسل به امام زمان(عج)، میتوان بوسیله برخی دعاها و طلسمات (حرز) ائمه اطهار(ع) از خود محافظت کرد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.9).

--------------------------------------------------------

پرسش 63: سلام. آیا پیشگویی های نوستراداموس کاملا واقعی است یا کاملا دروغین است؟ با توجه به شجره یهودی وی و بزرگ شدن در جامعه مسیحی و پیشینه او و ارتباطات او در آن زمان با افراد مختلف. ممنون. پریسا از ایتالیا.

پاسخ 63: سلام. هر انسانی که به درجه ای از علم میرسد و شناخته می شود افرادی به سراغ او میروند تا از او و علم او و شهرت او به نفع خود سوءاستفاده کنند و خود فرد ابتدا نمی داند که توسط آن گروه شکار شده است. نوستر آداموس که مسلط به زبانهای مختلف بود، پس از شهرت در علم ستاره شناسی، طب، ریاضی، طالع بینی و...، افرادی اسم او را بزرگ کردند و خواسته هایی که می خواستند به مردم تلقین کنند به نوستر آداموس دیکته کردند و کتابی مخلوط از دروغ (خواسته های دشمنان انسانیت) و حقیقت (برگرفته از پیشگوییهای کتب مقدس، تورات و انجیل مقدس) نوشت. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.9).

--------------------------------------------------------

پرسش 64: بسم الله الرحمن الرحیم. سلام علیکم. الحمدلله که با سایت شما آشنا شدم. تمام پاسخ سؤالات سایت شما را خواندم، بر آگاهی ام افزوده شد. برخی سؤالات هست که هیچ جا جوابی برای آن پیدا نمیکنیم و کسی هم جواب قانع کننده ای برای آن ندارد. یکی اینست که ضرر خوردن گوشت خوک چیست؟ چرا انقدر دشمنان ما بر خوردن گوشت بصورتهای مختلف و در سوسیس و کالباس و کنسرو و... اصرار دارند. کارخانه های غرب، در تغذیه مردم جهان، گوشت خوک را مخفیانه وارد کردند. متشکرم. محمد از کاشان.

پرسش 64: علیکم سلام. تشکر. ابتدا باید بدانیم که با خوردن گوشت، پوست، آب استخوان، و دیگر اعضای هر حیوانی، خلق و خوی آن حیوان وارد خون ما می شود. حال، باید حیوان خوک را بشناسیم. این حیوان مدفوع خود را می خورد. داخل بدن این حیوان کرمهایی وجود دارد که به اوآسیبی نمی زند اما اگر وارد بدن انسان شود به انسان ضرر می زند. اخلاق این حیوان چیست؟ این حیوان بی غیرت و بی حیا است. کار این حیوان آنقدر کثیف است، که بیان آن سخت و شرم آور است! با عرض پوزش از بیان آن. حیوان نر ، ابتدا خود را در اختیار حیوان نر دیگری قرار می دهد، و پس از آن در مرحله بعد، با حیوان ماده نزدیکی می کند. پس می بینید چقدر خصلت پست و کثیف دارد و این خصلت با استفاده کردن از محصولات خوک، وارد خون،سلول، و گوشت و ذهن ما می شود. استاد یحیایی می فرمایند: « در کارخانه های صهیونیستی، در تولید کفش و لباس، مواد آرایشی، مواد غذایی، عطر و ادکلن، و ... پودر استخوان خوک، پودر خون خوک، پودر گوشت خوک، و مخصوصاً روغن خوک، به مقدار اندک و بصورت خیلی نامحسوس وارد می کنند. زمانی که این محصولات توسط انسانها مورد استفاده قرار می گیرد ، در بدنشان فعال شده و تولید بیماریهای جسمانی ، ذهنی و روحی می کند. به همین خاطر است که ژنتیک انسانها روز به روز ضعیف تر شده و مخصوصاً مردم در سرتاسر جهان رو به سوی بی غیرتی و بی بندوباری و فساد و فحشا تشویق می شوند. در مجموع، این یک توطئه جهانی بسیار کثیف و غیر انسانی است که از طرف شیطان بزرگ (عزازیل) به صهیونیستها القاء شده و آنها هم توسط کارخانه های فرا صنعتی خود تولید انبوه و جهانی می کنند و متاسفانه با تبلیغات وسیع جهانی، این محصولات به فروش       می رسند !!! ». (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.9).

--------------------------------------------------------
 

پرسش 65 :  با عرض سلام و احترام خدمت استاد پاک طینت و پاک نیت، جناب استاد محمّدرضا یحیایی. وجود شما برای جهانیان غنیمتی است، ولی افسوس که هیچکس قدر شما را نمی داند و از محضر و علوم و نظریات شما بهره ای نمی برد تا به در رود. من تمام مقالات شما را چندین بار مطالعه نمودم. منتظر چاپ کتابهای گران ارزش شما هستم که مطالب را کاملتر بدانم. بخصوص مقاله «اساسنامه اصلی صهیون» خیلی جالب بود. من کتاب پروتکلهای دانشوران صهیون را مطالعه کرده بودم اما این مقاله خیلی قابل فهمتر و خیلی کاملتر از آن است. اگر این اساسنامه را با دقت بخوانیم می بینیم کاملا صحیح است. خیلی سؤالات در ذهن انسان پدید می آید. دو سؤال جداگانه خدمتتان دارم. سؤال اول: در این اساسنامه آمده است در مواد غذایی ساخته آنها که برایمان می فرستند مایع جنسی (هورمون، اسپرم) مردانه و زنانه میریزند! چه تأثیری روی انسان دارد؟ حتی من جدیداً در سوپرمارکتهای تهران دیدم، شرکت ... شکلاتهایی جداگانه با عبارت (For Men) مخصوص مردان، یا همینطور مخصوص زنان روانه بازار ایران کرده است! سؤال دوم: چگونه و چرا الکل وارد تغذیه مردم کردند؟ انشاءالله که همیشه در سایه خدا سلامت و موفق باشید. مینا از کرج.

پاسخ 65 : سلام. ممنون. استاد یحیایی می فرمایند: «اگر هورمون و مایع جنسی زنانه وارد بدن (خون) مردی گردد، خصوصیات و اخلاقیات زنانه می گیرد و اگر هورمون و مایع جنسی مردانه وارد بدن زنی گردد، خصوصیات و اخلاقیاتش شبیه مردان می شود».  در احادیث آخرالزمان آمده است که مردان شبیه زنان می گردند و زنان شبیه مردان می گردند.

پاسخ سؤال دوم شما اینست: دشمنان انسانیت، بیرحمانه در تغذیه طبیعی انسانهای دنیا دست بردند، و با توجه به اینکه خودشان احادیث جعلی را ساختند و خود می دانند کدامیک اصیل است، براساس احادیث اصیل ( حقیقت )، هرچه گفته شده را خودشان رعایت می کنند، ولی متاسفانه ضد آنها را به صورت نامحسوس وارد زندگی انسانها می نمایند . در این مورد، در صنعت داروسازی، ساختن عطر و ادکلن، کرم و مواد آرایشی، و ... الکل و دیگر مواد حرام را وارد خون انسانها کرده اند و می کنند. تمامی داروها با الکل و انواع مواد مخدر ساخته می شود. در احادیث ائمه اطهار (ع) است که «هر چیزی که حرام است، (مصرف) مقدار اندک آن نیز حرام است». بخصوص در مورد مصرف الکل. با مصرف الکل نمازهای روزانه که مردم می خوانند مورد قبول خدا قرار نمی گیرد و فرشتگان نماز را به بالا نمی برند و این نماز، تأثیری در روح و روان انسان نمی گذارد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 66: بسم رب الشهداء والصدیقین. با سلام و تشکر از سایت مفیدتان. در تاریخ آمده است که در حملات به ایران در طول تاریخ «اسکندر(یونانی) – اعراب – مغول – روسیه- انگلیس- و...» به نوامیس خانواده های ایران بسیار تجاوز شد.  در جنگ ایران و عراق هم تا حدودی به زنان و نوامیس ما در استانهای مرزی تجاوز شد و حتی صدام گفته بود که اگر تهران را تصرف کردید، زنان آنجا تا چند روز برای شماست! آیا خدای نکرده، اسرائیل یا آمریکا یا هر دو، به ایران حمله کند باز هم نوامیس ما به تاراج می رود؟ آیا غیرت و همیت و مردانگی و صبر و استقامت و ایمان و اراده جوانان سست عنصر امروزی، مانند همان جوانان نترس و شجاعی که جان خود را برای زندگی راحت الان ما دادند، خواهد بود؟! آیا مانند آن 8 سال مقاومت، ما توانایی مقابله با اینهمه دشمنان بیرحم که همگی کشورها اکنون با هم، علیه ما متحد شدند را داریم؟ یا فقط یک تعداد محدودی انسان پاک میروند شهید      می شوند و کشور به دست بیگانگان می افتد و جوانان سوسول و سست عنصر و بی غیرت، نوامیس خود را در اختیار آن کافران می دهند؟! چگونه می توانیم راه شهدای عزیز را ادامه دهیم؟ تا قبل از اینکه کشوری به خاک و جان ما تعرض کند، چه کاری از دست ما برمی آید تا کاملا آماده دفاع باشیم ؟ حتی اگر اتفاقی هم به این زودی نیفتد ما باید آماده باشیم، الان دوران آخرالزمانه، طبق احادیث جنگ سختی در خاورمیانه در خواهد گرفت. متشکرم. اکبر از خرمشهر.

پاسخ 66: سلام بر شما. سؤال خوبی مطرح فرمودید. متأسفانه همه این مطالبی که فرمودید حقیقت دارد. جوانان امروز ما، از لحاظ تربیتی، اعتقادی، ایمانی، اراده، استقامت و صبر، جسمی و فیزیکی، ذهنی و روانی و روحی خیلی ضعیف هستند. اگر شهدا در این زمینه ها واقعا قوی بودند و به احادیث و آیات واقعا عمل می کردند، باید جوانان امروز ما هم اینگونه باشند. نه اینکه جوانان الان همواره به فکر مدل مو و لباس خود و تماشای مدل ها و خوانندگان و بازیگران و بازیکنان باشند، وقت خود را بیهوده تلف کنند و حتی جسم فیزیکی خود را تقویت نمی کنند و نمی توانند از جان خود محافظت کنند چه برسد به اینکه از نوامیس خود و نوامیس کشور خود دفاع کنند. شهدا اگر بودند خواسته و دستورات زیادی از ما داشتند، یکی این بود که همه جانبه به تقویت کشور و جوانان که مرزبانان ما هستند بپردازیم از لحاظ جسمی، ذهنی و روانی، اعتقادی، علمی، روحی، و ... .   خواسته شان این بود که سیگار و مواد مخدر که باعث سستی انسان می شود بطور کامل از دسترس شان خارج شده و ورزشهایی که برای دفاع از کشور شود بصورت ارزان در دسترس همه شهرهای کشور قرار گیرد. و طرح های دیگری که برای ترقی کشور می باشد ... . تا آنجایی که من با استاد یحیایی در این مورد صحبت کرده ام، ایشان طرح های مفید، قابل اجرا، ساده و کاربردی بسیار زیادی دارند که اگر انجام بشود، ابتدا کشور عزیزمان ایران و بعد از مدت زمان کوتاهی کشورهای دیگر دنیا از آلودگی ها و فساد و تباهی و ... نجات پیدا می کنند. ولی متاسفانه، هیچ کدام از طرح های ایشان را مسئولین مملکتی ما حتی حاضر نیستند بخوانند، دیگر چه برسد به اینکه بخواهند انجام بدهند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 67: با سلام و خسته نباشید به شما. بوسیله سایت an147.com با فیلم ظهور آشنا شدم. در این فیلم باب خوبی درباره آخرالزمان و ظهور دجال برای تحقیقات بیشتر باز کرده است. «دجّالِ» یک چشم، که چشم راست ندارد و در احادیث آمده است که در آخرالزمان ظهور می کند چیست یا کیست؟ چرا آنقدر روی ترویج گسترده بی بندوباری و  استفاده بدون کنترل و فراوان از نیروی «جن سی» آنهم به انواع نامشروع که در اقوام گذشته که به عذاب الهی دچار شده بودند، سرمایه گذاری وسیع نموده است؟ در حال حاضر هر ثانیه چندین وب سایت حاوی مضامین ترویج «جن سی» به انواع غیرمعمول و نامشروع، بطور باور نکردنی در حال راه اندازی و رشد قارچ گونه می باشد و همه این سایتها بهم متصلند و هر کدام روزی ده ها فیلم و عکس جدید روزانه روی وب سایت خود قرار می دهند و دائما در حال تولید فیلم و عکس هستند. شبکه های ماهواره ای را هم که همه    می دانند. رضا از مالزی هستم. سپاسگذارم.

پاسخ 67: بطور خلاصه: دجّال (Dajjal) به معنی دروغگوی بزرگ و فریبنده بزرگ است، و اشیاء را به گونه ای که خود می خواهد نمایش می دهد و دقیقا مخالف با واقعیت آن چیز می باشد. (مانند شعبده بازان مثل کریس انجل، یا دیوید کاپرفیلد، یا دیوید بلاین که بیننده را با کارهای خود فریب می دهند) آنها هم کاری می کند که شما فقط به ظاهر هر چیز توجه کنید نه باطن و حقیقت آن و هرچیزی که او میگوید را بپذیرید، چون شما عادت کرده اید که تمام حرفهای او را بپذیرید، آنها از تمام تکنیکهای موجود استفاده می کنند تا به اهداف خود برسند، مثلا از تکنیکهایی که در اساسنامه اصلی صهیون آمده از قبیل NLP ، شعبده بازی، راز موفقیت، تسخیر و ارتباط با ارواح و موجودات غیر اُرگانیک (از قبیل جن کافر)، ....

   چشم چپ به معنای چشم ظاهر بین است و چشم راست به معنای چشم باطن بین و حقیقت بین است. یعنی دجال در دوران آخرالزمان طوری مردم را بوسیله تلویزیون، سینما، ماهواره، اینترنت، و بقیه ارتباطات نمایشی می فریبد، که فقط مردم را ظاهربین تربیت کند. چشم جهان بین در فراماسونری به معنای چشمی است که همه را زیر نظر دارد و بر آنها سلطه دارد، خدای فراماسونری هم گفته شده که خورشید است (SUN) ، هم یک هیولای خیلی وحشتناک سه سر شیطانی به نام جابولون  (Jahbuhlon=Yah-Bul-Onکه دارای بدن عنکبوت و سه سر(انسان و قورباغه و گربه) می باشد که باید برای برقراری ارتباط با وی هرچه راستی است و خدا دستور داده برعکس آنرا انجام داد و همه چیز را معکوس استفاده کرد (با خدا مخالفت و دشمنی کرد)، و خود را بی چون و چرا باید تسلیم شیطان و ارواح پلید کرد (خود را به شیطان فروخت) چرا که در غیر اینصورت مغلوب و متضرّر خواهید شد. متاسفانه افراد رده بالای آنها در مناسک مخوف و مخفی خطرناکی که از سحر و جاودی کثیفی که از عرفان کابالا گرفته شده، برای بدست آوردن قدرتهای شیطانی، استفاده می کنند، مانند: قربانی کردن کودک یا سوزاندن زنده زنده انسان در آتش و ... (از این مطلب بگذریم).

   از فرقه های صهیون (Zion) می توان به این موارد اشاره کرد: فراماسونری (FreeMasonry- معماران آزاد) یعنی افرادی که جهان را معماری و طراحی میکنند، ایلومیناتی (illuminati)، بیلدربرگ (bilderberg)، روچیلد، شوالیه های مالت (هاسپیتالی- بیمارستانی)، شوالیه های معبد (Knights Templar)، شِل، مَک دونالد (McDonald)، گروههای شیطان پرستی (Satanism)، نظم نوین جهانی، و دیگر فرقه هایی که در «اساسنامه اصلی صهیون» آمده است .

   در مورد نیروی خدادادی «جن سی» استاد یحیایی می فرمایند: انسانها باید برای تکامل، تمامی هفت (7) چاکرای خود را فعال کنند، تا به چاکرای تاج (سر) برسند. و آنجاست که به نیروانا یا نیروی حیات الهی و ارتباط قلبی نزدیک با خدا رسیده، و به جهان ملکوت متصل می شوند. به مانند: تمام عرفای اسلامی شیعی مانند رجبعلی خیاط، جعفر مجتهدی، نخودکی اصفهانی،  و ...، و یوگی های رده بالا مانند حضرت بودا (ع) و ... که به انواع و روشهای مختلف به مرحله آخر رسیدند و به عین الیقین و حق الیقین رسیدند. در ضمن باید حتما برای رسیدن کامل به مرحله آخر، سن انسان به 40 برسد. تمام این موارد را صهیون می داند. صهیون اطلاعاتش در تمام زمینه ها کامل است و از ابتدای نزول پیامبران (ص) و امامان (ع) بر تمام علوم الهی و دینی مسلط بودند و تمام احادیث اصلی اسلامی را مسلط هستند، و خود به تاثیر آنها باور دارند. برای همین، طبق نظریه مطرح شده، باید عکس آنرا انجام و ترویج دهند، تا به اهداف شوم خود برسند. با نابود کردن علم تغذیه اسلامی- ایرانی، نمی گذارند مردم به 40 سالگی برسند. با نابود کردن علم احادیث، نمی گذارند مردم جهان آگاه بشوند. با نابود کردن علم یوگای جامع و تحریف نشده، نمی گذارند مردم و مخصوصا جوانان از نیروی «جن سی» پاک و الهی خود استفاده درست و حقیقی ببرند. در یوگای جامع، با کنترل کردن و درست استفاده کردن از اولین چاکرا که در ناحیه تناسلی قرار دارد، می توان قدرت آفرینندگی داشت. اگر کسی بتواند نیروی «جن سی» خود را مهار کرده و طبق دستورات اسلام از آن استفاده نماید، می تواند انرژی بیکران کندالینی را فعال کرده، و از پایین به سمت چاکرا های بالاتر بفرستد. نتیجه بالا رفتن انرژی کندالینی از چاکرای اول به چاکرای هفتم، همانا رسیدن شخص به آگاهی الهی می باشد، به شرطی که دقیقا طبق دستورات حقیقی اسلام ناب محمدی (ص) صورت بگیرد. چونکه مسئولین رده بالای صهیونیستها (صهیون – ایلومیناتی – فراماسونری و ...) از نیروهای بیکران «جن سی» مردم جهان و مخصوصا جوانان با خبر هستند، با ترویج بی بندوباری ( فساد و فحشا ) مردم را از خداوند دور می گردانند. در احادیث آمده است: « ..... (در آخرالزمان) سنتهای اقوام گذشته در میان شما وجب به وجب و مو به مو، اجرا خواهد شد. ». یعنی اگر گذشتگات بت سنگی می پرستیدند، امروزه ما بتهای جدید و حتی زنده ای داریم. یعنی اگر آنها لواط و زنا و ارتباطات نامشروع داشتند، در آخرالزمان نیز اینها بطور گسترده ترویج می شود (هم جنس بازی) و کسی هم جلوی دیگری را نمی گیرد، زیرا بعضی از کشورها به عنوان یک قانون در مجلس شان تصویب کرده اند!!! هرچه چشم ببیند می خواهد، و چشم دروازه قلب است. دیدن تصاویر منفی، باعث بسته شدن و حتی کوری چشم دل و چشم بصیرت می شود، آنگاه دروازه حقایق الهی به روی انسان بسته می شود. در اینجاست که خداوند متعال می فرماید: « ما به دل آنها مهر می زنیم تا چیزی را نبینند و نشنوند، و بعد از مرگ هم طعم تلخ عذاب الهی را به زودی خواهند چشید. » این توضیحات بطورخلاصه ارائه شد. شرح آن وسیع است و این صفحه مجال کتاب نویسی ندارد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.14).

--------------------------------------------------------

پرسش 68: سلام به مدیریت وب سایت. خدا قوت. نمادی که در صفحه اول کتابهای استاد یحیایی وجود دارد، به شکل یک دایره، که نیمی از آن سفید و نیمی دیگر مشکی است و در مشکی در جایی به سفیدی می رسد و نیز سفیدی در جایی دیگر به مشکی میرسد، این چه نمادی چیست؟ و به چه معنی است؟ در ضمن این نماد در یک مقاله ای از استاد یحیایی به نام «تز اقیانوس وجود الهی انسان» وجود دارد که اطراف آن بصورت تشعشع 16 شاخه وجود دارد که نام 16 شاخه اصلی «انستیتوی بین المللی برگزیدگان جامع ایران» نوشته شده است.   ممنون. فریبرز. ارومیه.

پاسخ 68:  سلام. ممنون. این نماد، نماد تائو (دائو) به معنی قطبیت، مربوط به 1000 سال پیش است که بیشتر در علم چی کنگ و انرژی چی و طب سوزنی به کار می رفت (می رود). قطبیت یعنی: قطب مثبت و قطب منفی، گرمی و سردی ، سالم و بیمار، مرد و زن، روشنایی و تاریکی، و...

http://only-amir.persiangig.com/mry14mn/tao%20%5Bmry14mn.com%5D.jpg قطب منفی یا زن، یا سردی، بد نیست. بدون سردی، گرمی ای فهمیده نمی شود. بدون زن ، مردی متولد نمی شود. پس بطور خلاصه فهمیدیم، این یک نماد قدیمی است و ارتباطی با نمادهای شیطانی که بخصوص در مکتب کابالا و نیز فراماسونری و گروههای شیطانی برای معرفی خودشان به یکدیگر بکار میرود، ندارد.

در تمامی صفحات اول کتابهای استاد یحیایی، این شکل وجود دارد که نماد اصلی «انستیتوی بین المللی برگزیدگان جامع ایران» است. و 16 تشعشع نورانی اطراف، نشاندهنده 16 شاخه اصلی که برای رسیدن انسان به تکامل لازم است، می باشد. و فقط با طی طریق در یکی از این شاخه ها، انسان، جامع و کامل نمی شود. بلکه باید در تمامی این 16 شاخه اصلی وارد شد. در ضمن، فلسفه این نماد بسیار عمیق و عرفانی است. فلسفه این نماد، بطور کامل در یکی از کتابهای استاد می باشد، که قرار است به زودی به چاپ برسد  (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.22).

--------------------------------------------------------

پرسش 69: درود خداوند بر شما. چرا عدد 13 در مسیحیت نحس است؛ ولی در مکتب کابالا و فراماسونری، عددی مقدس و کاربردی به شمار می آید؟ آتوسا از ایالات متحده امریکا.

پاسخ 69:  درود بر شما. همانطور که احتمالا در پاسخهای قبلی گفته شد، در مکتب کابالا و فرقه فراماسونری از علم اعداد و علوم غریبه استفاده های منفی بسیاری می کنند و از یک علم هم می شود استفاده مثبت کرد، هم استفاده منفی. عدد 13 یکی از اعداد کاربردی در این مکتب است و برای مقاصد منفی استفاده می شود و 13 یکی از درجات یک فراماسون است. 9 ، 13، 33 ، 6، 666، از اعداد کاربردی فراماسونر ها می باشد. شاید بخاطر همین است که برای مسیحیت عدد 13 نحس و شیطانی درنظر می گیرند و مثلا می نویسند 12+1 . (پاسخ از مدیریت سایت. 1389.12.22).

--------------------------------------------------------

پرسش 70: با عرض درود بر شما و سپاس از خدا بابت این وبسایت مفید.  در احادیث حوادث غیر حتمی آخر الزمان آمده است، زنان و بچه ها حکومت را بدست می گیرند. آیا اتفاق افتاده است؟ اگر اتفاق افتاده به چه صورت؟. سؤال دوم من اینست که، آیا اینکه می گویند بشقاب پرنده ها و موجودات ناشناخته از فضا می آیند صحیح است؟ اگر خیر، پس چیستند؟ در احادیث هم هست که در آخرالزمان، چیزهایی نورانی در فضا به حرکت در می آیند. در پناه خدا. فاطمه از طالقان.

پاسخ 70:  درود بر شما. چیزی که به نظر اینجانب میرسد اینست که در حال حاضر زنان و بچه ها حکومت خانه ها را از مردان گرفته و به دست خود گرفته اند! با کمی تحقیق و توجه به این امر، در خواهید یافت که حرف آخر را در خانه زنان میزنند و مردان بخاطر اینکه به زنان بابت رفع شهوت خود نیاز دارند بدون چون و چرا گوش فرا می دهند. به تازگی هم دیده شده است که، بچه هایی که سن کمی دارند به حرفهای والدین خود گوش فرا نمی دهند و سرپیچی می کنند و والدین خود را تهدید می کنند و والدین از اینکه مبادا فرزند دست به کار خطرناکی بزند، حرف او را عملی می کنند. برخی والدین، دیگر جرأت این را که چیزی که به صلاح بچه است را بگویند ندارند. حتی بچه های 3 ساله هم دیگر گول حرفهای والدین خود را نمی خورند و می گویند تو دروغ می گویی و آن چیز را هیچ وقت برای من نمی خری، و بی پرده حرف خود را می زنند و شاید بی احترامی هم بکنند. البته این هم یکی دیگر از علائم آخرالزمان است که بچه ها هوش و درک شان بالاتر می رود، و یک بچه 3 ساله نسبت به بچه های گذشتگان، خیلی بیشتر می فهمد. اما در مورد سؤال دوم؛ درباره بشقاب پرنده ها در فیلم The Arrivals (ظهور) هم کاملاً توضیح داده شده است که یک وسیله جاسوسی و نظامی (مانند ماهواره)  است که به دست بشر ساخته شده است و در آخرالزمان بیشتر آشکار می شود؛ موجودات فضایی هم برای فریب دادن و وحشت مردم است و واقعیت ندارد.  (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 71: با سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرامی و عزیز. آیا امکان دارد که شیطان، انسان را به کار خوبی هم راهنمایی کند؟ یا همیشه هر وسوسه ای عاقبت بدی دارد؟ تشخیص اینکه کدام صدای الهی است و کدام وسوسه شیطان خیلی سخت است. محمود از قزوین.

پاسخ 71:  درود بر شما. وسوسه شیطان با نفس امّاره متفاوت است. نفس اماره که شامل سه خصوصیت اصلی، ترس، خشم، و شهوت است، با مهار این خصوصیات در کنترل و مهار انسان در می آید و نفس مطمئنه بروز می کند. اما شیطان حتی مردان بزرگ را تا آخرین لحظه زندگی رها نمی کند. در مورد وسوسه شیطان، دو امکان وجود دارد: یکی اینکه، شیطان انسان را به کار خوبی که باعث ترک اولی و ترک واجب می شود تشویق می کند. مثلاً در ظهر عاشورا شما احساساتی شده و به جای برگزاری نماز ظهر که امام حسین (ع) وسط جنگ آنرا بر پا کرد به طبل و سنج و زنجیر زنی مشغول می شوید و نماز ظهر را 2 ، 3 ساعتی عقب بیاندازید. و یا با عزاداری طولانی تا نیمه شب، از نماز صبح غافل شوید. و دیگر مثالهای دیگر ...

و دیگری اینکه، استاد یحیایی می فرمایند: « شیطان انسان را از طریق القاء (تلقین و وسوسه) به 99 کار خوب تشویق می کند، طوریکه به خوب بودن آن صدا یقین حاصل کند، و خیال کند هر صدایی آمد خوبست و باید انجام داد. سپس شیطان در صدمین مرتبه ضربۀ مهلک و نابود کننده خود را وارد می کند و انسان به اسفل السافلین می رود. این حربه شیطان، یک تکنیک و حکمت ذِن در هنرهای رزمی است؛ که دشمن در جایی که شما انتظار ندارید، ضربه خود را وارد می کند. به عبارت دیگر، دشمن آنقدر خیال شما را از بایت خود راحت می کند که به یقین برسید، و سپس ضربه مهلک خود را وارد می کند. شیطان، پس از اینکه از درگاه خداوند بیرون شد، قسم خورد تا زمانیکه مهلت یابد، انسان را از هر طریقی که بتواند با تمام قدرتهایش و لشکریانش، از بهشت دور خواهد کرد».  (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 72: سلام. من مریم از انگلیس هستم. سؤالی داشتم در ذهنم. آیا شطرنج که بخصوص توسط انگلیس رواج پیدا کرد، در اینجا ابداع شد یا در جایی دیگر ابداع شد و آنها رویش کار کردند؟ مفهوم این بازی که می گویند در سیاست از شیوه آن استفاده می شود چیست؟ فلسفه ورزشهای جدید را نیز بفرماید. ممنونم.

پاسخ 72:  سلام. سؤال خوبی است. شطرنج قویترین بازی فکری است و برای تقویت سلولهای مغزی مفید است و ورزش فکری است. البته از آن فقط باید برای ورزش فکری استفاده شود، و شرط بندی در هر ورزشی حرام است، ولی شطرنج سالم حلال و مفید است. در زمانهای قدیم بازی تخته نرد از هند وارد ایران شد و پادشاه ایران بهش برخورد که ما چرا نباید بازی از خود داشته باشیم، دانشمندان سرزمین را گرد آورد و از آنها خواست تا بازی فکری ای قویتر از تخته نرد ابداع کنند. سرانجام بازی شطرنج در صفحه مربع شکل 8 در 8 با 64 خانه شطرنجی سیاه و سفید ، یک مهره شاه، یک مهره وزیر، یک مهره اسب، یک مهره فیل، یک مهره قلعه، و 8 مهره سرباز می باشد. (به قول استاد یحیایی: «شطرنج بر اساس نظریه تائو (سیاه و سفید)، و صفر و یک، ابداع شد»). پادشاه و وزیر که مشخص است که باید همه از آنها مراقبت کنند. فیل به معنی ادوات جنگی (موشک، تانک، زیردریایی، ناو، بمب اتمی، و ...) است. اسب به معنای وسیله نقلیه (خوردوی شخصی، بشقاب پرنده، هواپیمای شخصی، هلیپکوپتر، و ...) می باشد. قلعه به معنای مراکز حفاظت از کشور و حکومت. سرباز پیاده نظام به معنای همه نوع آدم عادی که در برابر دشمن عمل می کند (از یک فرد جاسوس و اطلاعاتی گرفته تا یک وزیر و سفیر در کشور هدف). از نظر آنها کره زمین مانند صفحه شطرنج است و آدمها مهره های آن، و پادشاه است که مهره را جابجا می کند تا بالاخره با کمترین حرکت و کمترین هزینه و وقت، کشور هدف را کیش و مات کند.

همچنین در مراسم فراماسونری ها در نقاشی هایشان که دو ستون به عنوان دروازه روی زمین شطرنجی قرار دارد و مراسم ماسونی از قبیل جادوگری و قربانی کردن و ... روی آن صورت می گیرد و این ربطی به صفحه بازی شطرنج ندارد. زمین شطرنجی در این مراسم (سیاه و سفید) به معنای دو بعد است، بُعد ما و بُعد موجودات غیر اُرگانیک (شیاطین و جنیان کافر). یعنی ماسون های درجه بالا با جنیان ارتباط نزدیکی دارند و از آنها فرامین را دریافت و به زیر دستان خود منتقل می کنند که این حقیقت دارد. و جنیان شیطانی را نیروی برتر از ما می دانند و می خواهند آنها را تسخیر و از قدرت آنها استفاده نمایند، در صورتیکه خود اسیر و تسخیر جنیان شیطانی می شوند و خود خبر ندارند.

فلسفه برخی ورزشهای جدید:

فوتبال: توپ یعنی، قدرت و حکومت را بین خود تا آنجا که ممکن است پاس کاری کنید و مبادا به دست غیر ماسونی بیفتند! (تیم فوتبال بارسلونای یهودی اسپانیا، و خود تیم اسپانیا معروف به پاس کاری «تیکی تاکا» هستند، یعنی با صبر و حوصله آنقدر در زمین (کشور) حریف بر پاسکاری پافشاری می کنند تا بالاخره بدون عجله، توپ را به دروزاه حریف برساند.

گلف: باید با کمترین ضربه توپ را درون کشور دیگری بیندازید. هر چه فاصله تا گودال بیشتر باشد، بهتر است. یعنی با کمترین ضربه و صرف نیرو، کشور حریف را صاحب شد. در واقع، جنگ را به زمین حریف بکشانید، تا در آنجا هرج و مرج باشد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 73: سلام. خیلی وقتها توی این دوره و زمونه که حق و باطل بهم آمیحته شده و فرق آن از مو هم نازکتر است، چون به علوم اصلی دسترسی نداریم و همه توسط دشمنان تحریف شده و علوم اصلی فقط در اختیار خودشان است، آدم نمی فهمد کدام حقیقت است. بطور مثال یوگا از 5000 سال پیش وجود داشته است، اما مکتب فراماسونری صهیونها و کابالالیست ها، که به تازگی رواج پیدا کرده است که از چاکرا ها سوء استفاده کرده اند. حال در بیشتر موارد که شک می کنیم، آیا اول علم بوجود آمد بعد فراماسونرها استفاده کردند، یا آنکه علم توسط فراماسونرها کشف شد. سمیرا، هم اکنون ساکن کانادا.

پاسخ 73:  سلام. علم در دست همگان است. علم دست افرادی میرسد که آماده و مشتاق باشند، انساهای خوب که عاشق علوم مفید و کاربردی هستند، بوسیله کشف و شهود، خداوند در قلب آنها که دریچه قلبشان باز است، الهام می کند. اما در مورد فراماسونر ها، آنها بسیار از نظر قدرت و آگاهی و ثروت و ... قوی هستند، و بالاترین علوم را برای شکست ناپذیر شدن خود آموختند و علوم سطحی را در اختیار همگان قرار دادند. علم ابتدا بوده، سپس فراماسونها و صهیونها از آنها برای مقاصد پلید خود سوء استفاده کردند. و برعکس ما مسلمانان فعلی که به همه علوم تسلط نداریم، آنها به همه علوم مانند: یوگا، ذِن، سحر کلام، NLP، مدیریت موفق، علوم روحی و هیپنوتیزم، و ... و حتی علوم مربوط به مسلمانان از قبیل احادیث اصیل معصومین(ع) و روش پیامبر (ص) و تمام علوم حوزوی و فلسفه و کلام و عرفان و ... مان، تسلط کامل دارند! و ما وقتی خواب بودیم دشمن بیدار بود و الان کاملاً با آگاهی خود، راحتتر بر ما ضربه می زند و میتواند اعتقادات باقیمانده ما را هم نابود کند. و تقریبا دیگر آنها تأثیرات خود را گذاشته و الان وقت نتیجه دادن نقشه و برنامه های انجام شده دشمنان است. آنها بخصوص، علوم اصلی را از ایرانیان ربودند و علوم سطحی آکادمیک را در اختیار همگان قرار دادند. استاد یحیایی فرمودند: « چیزهایی که به درد قویتر شدن مسلمانان و بشریت می خورد را از دسترس ما دور کردند. بطور مثال: پیامبر اکرم (ص) در حدیثی فرمودند: «به فرزندان خود اسب سواری، تیراندازی، و شنا را بیاموزید» ؛ هم اکنون جستجو کنید ببینید مافیای اصلی پرورش اسبهای اصیل و اسب سواری ها کیستند. آنها نمی گذارند مردم عادی و غیر خودی شان، به آن راحتی، به این علوم دسترسی پیدا کنند؟ جستجو کنید ببینید، آیا برای آموزش شنا و شنا کردن در استخر ها، با هزینه های سنگین، بلیط یک سانس استخر و هزینه رفت و آمد به مجموعه استخر، چه تعداد افراد می توانند همیشه و به مقدار لازم از آن استفاده کنند؟».  (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 74: سلام. عید نوروزتان پیروز. در فیلم نبرد تایتان ها که متأسفانه از صدا و سیما بطور کامل و بدون دقت به محتوی فیلمها آنها را عمدی! یا سهوی پخش می کنند، جریان این بود که پرسیوس (فرزند شیطان در اساطیر مصر) که جان سالم از خطر نابودی از طرف خدا به در می برد، تصمیم می گیرد با جنیان کافر متحد شود و خدا را شکست دهد! حال اگر واقعاً در این زمانه جنیان کافر به شکل جسمانی با صهیونها و فراماسونها متحد شوند، کار ما تمام است. وای بر ما در آن لحظات! چه کار کنیم؟ چطور جان سالم تا ظهور امام زمان (عج) به در بریم؟ راه نجاتی هست؟ واقعاً وحشتناک است و وقتی پیش آید دیگر کاری نمی شود کرد. در آخر الزمان وظیفه ما چیست؟ ممنون. آرش از گرگان.

پاسخ 74:  بله، امکان دارد، چون انسانهای خوب کم و ضعیف شده و انسانهای پست قویتر از همیشه هستند! ابتدا شما فیلم مُلک سلیمان نبی (ع) ساخته ایران را با دقت ببینید و شاهد گوشه ای از جنگ اعتقادی و ایمانی در آخرالزمان باشید. ببینید که چطور جنیان از حالت جسم لطیف، خشن و به دنیای مادی نزدیکتر و قابل دیدن می شوند و در مردم رسوخ می کنند و انسانهای ضعیف النفس مغلوب می شود. راهکار اصلی حضرت سلیمان (ع) بر علیه جنیان چه بود؟ فرمودند: در خانه هایتان بمانید و خود را داخل فتنه و بازی شیاطین نکنید و بهترین و تنها راهکار شما، ایمان و تقوای شماست. حال به دو تا از احادیث آخر الزمان، توجه شما را جلب می کنم:

یکی اینکه گفته شده است: امام زمان (عج) و یارانش با دو لباس بر علیه دشمنان پیروز می شوند (ایمان و تقوا).

دوم اینکه: در کتاب روزگار رهایی آمده است، حضرت صاحب (عج) در نامه ای به شیخ مفید نوشته اند: «... پس کارهایی انجام دهید که به محبت ما نزدیک شوید و از هر چیزی که باعث کراهت و خشم ما می شود، دوری کنید؛ زیرا امر ما غیر منتظره و ناگهانی است و در آن زمان، توبه فایده ای ندارد و پشیمانی از گناه و خطا، مانع نجات از عذاب، و انتقام ما نیست...».

در ضمن، فیلم مختارنامه که از شبکه 1 پخش می شود، مطالب مفیدی درباره فنته های آخرالزمان و دسته دسته شدن جامعه و گمراه شدن افراد و اطرافیان نادان و ضعیف النفس مختار کسب خواهید کرد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 75: با سلام و تبریک سال جدید. چرا عروسکهای المپیک 2012 لندن شبیه آدم فضایی هستند و یک چشم دجّال هستند؟ مسؤلان المپیک لندن گفته اند می خواهند بشقاب پرنده هایی را بر فراز ورزشگاه افتتاحیه به پرواز در آورند، آیا به این عروسکها ارتباطی دارد؟ چه دسیسه ای بین عروسکها، ظهور دجال، و بشقاب پرنده در میان است؟ سمیه هستم ساکن سوئد.

پاسخ 75:  با سلام و تبریک خدمت شما. بله، می تواند ارتباطی بین این سه مورد باشد. گفته اند دجال اصلی در سال 2012 شاید ظهور کند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 76: سلام. بُز باقومت در کابالا و فراماسونری نماد شیطان است و معمولاً با دست دو شاخ او را نمایش می دهند و شیطان پرست ها ریش بزی می گذارند. مگر بز چه حیوانی است؟ نیما از اتریش.

پاسخ 76:  سلام. بز ، مانند گربه سیاه، حیوانی است که ممکن است در برخی موارد جنّ باشد (نه اینکه همه بز ها و گربه ها جن باشند). گفته میشود در زمان حضرت نوح (ع) که قرار بوده حیوانات را در درون کشتی قرار دهد، یک حیوان از فرمان نوح (ع) سرپیچی میکند و نوح هم اشاره ای به آن میکند و یک نقص در بدن آن حیوان ایجاد میشود، آن حیوان بز بود .البته به نظر استاد یحیایی، منظور از آن سر  بُز، همان، سر گوساله سامری است که بنی اسرائیل آنرا به خدایی گرفتند و پرستیدند.  

در لغتنامه دهخدا آمده است: «مولوخ» (Moloch) خدای آتش کنعانیان که برای او بچه ها را در آتش قربانی می کردند و مجسمه ٔ او را مانند انسانی می ساختند که دارای سری مانند گاو بود. و رجوع به مولک شود. مولک: ملکوم نیز خوانده شده است . خدای عمونیان است که قربانیهای انسانی از برای وی تقدیم می نمودند، مخصوصاً از بچه ها. و چنانکه خاخامیان گویند این بت از مس ساخته شده بر کرسیی از مس نشسته دارای سر گوساله بود و تاجی بر سر می داشت و کرسی و خود بت مجوف بود و در جوف آن آتش می افروختند و قربانی را در آن می گذاشتند فوراً می سوخت و اهالی در آن اثنا طبل ها می نواختند که صدای داد و فریاد وی را نشنوند و با وجودی که انبیا مکرراً این عادت وحشیانه را سخت منع فرمودند، باز یهود بارها بدان گرفتارگشتند. (از قاموس کتاب مقدس).

مردوک بزرگترین خدای شهر بابل بود که او را می پرستیدند و برخی می گویند خدای دیگر آنها بعل بوده ، اما اگر کمی در تاریخ تحقیق کنید می بینید که این دو نفر در اصل یک شخصیت بوده اند ، هر چند گفته می شود که بعل پدر مردوک بوده ، اما در اصل نام دیگر بعل (خدای کنعانیان ) در شهر بابل مردوک بوده است ، اما به نکته بسیار مهمی اشاره کنم و آن هم این است که تمامی این نام های فقط به یک شخص بر می گردد و آن ابلیس است و در هر شهری که مردم او را می پرستیدند یک نام داشته ، مانند ، کریشنا در هند ، هروس و رآ در مصر ، لوسیفر در بین ماسون ها و …. اما بعل خدای شیطانی گروه زیادی از کنعانیان بود ، عده ای از مردم کنعان که بعد ها به فنیقی ها موسم شدند از کنعانیان جدا شده و از آن شهر نقل مکان کردند ،خدای فنیقی ها مولوخ بود که خدای ترسناکی بین آن مردم بود که همیشه برای او فرزندان کوچک خود را قربانی می کردند تا مبادا مورد خشم مولوخ واقع شوند ، مولوخ خدایی بود با سر گاو که در اصل جن و شیطان بود و مردم آن شهر به او اعتقاد داشتند که همانطور که گفته شد ، نماد بت تراش او گاو بود. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

پرسش 77: سلام. چرا آنقدر فراماسونری و کابالا و شیطان پرستان و در کل صهیون، نماد گرا هستند؟ چه قصدی از اینکار دارند؟ فقط می خواهند به عنوان همگروه بودن به هم علامت دهند؟ پرستو از قشم.

پاسخ 77:  سلام. نماد یک شکل است، یک ابزار است، و چون آنها به شدت علوم سحر و جادو  و ...، کار می کنند،این نماد ها هم، جهت جادو کردن افراد بکار می رود. آن فرد استفاده کننده با دیدن آن نماد همان چیزی که فرد ایجاد کننده نماد خواسته است می شود (خلق و خوی آنرا می گیرد). روش باطل کردن اینگونه سحر و جادو، اینست که به فرد استفاده کننده آگاهی لازم درباره معنی نماد را بدهیم ( طلسم ضد جادو = حرز ).  مطلبی را در وبلاگ http://vavp.blogfa.com  دیدم که قرار می دهم:

چرا فراماسون ها نمادگرایی میکنند ؟ برای درک بهتر از این مثال استفاده میشود: برای ظهور امام زمان (عج) نشانه هایی هست. وقتی انسان نشانه های ظهور را می بیند؛ عقل حکم میکند که ظهور نزدیک است .این نکته را در ذهن داشته باشید، در تعابیر اسلامی، خروج دجال برابر است با ظهور مسیح (مسیح دروغین) از دید ماسونها . بنابر این، اگر ما فراماسون را همان دجال بدانیم این استدلال در ذهن ما ایجاد میشود که باید برای ظهور مسیح دروغین (خروج دجال) نشانه هایی باشد .اما ظهور امام (عج) با ظهور شیطان فرق میکند آنان در حال ساختن ظهور مسیح دروغین اند کما این که نشانه های ظهور امام (عج) به واسطه ی تحرکاتی ایجاد میشود نه این که انسان آن را بسازد .آنان در حال قرار دادن نشانه های مسیح دروغین (دجّال) اند که نشان دهند ظهور مسیح دروغین نزدیک است . و به همین ترتیب انسان به ظهور مسیح دروغین ایمان می آورد چراکه نشانه های او را در همه جا دیده است . (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

--------------------------------------------------------

 پرسش 78: با عرض سلام و احترام و تبریک عید نوروز. در کتاب قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی، مطالعه با نویسنده کتاب)، آقای یحیایی فرمودند که می توانیم در خواب در عالم اثیری با کالبد اثیری (روان) های افراد ارتباط برقرار کرد و تلمّذ نمود. آیا اگر فرد پاک و با صداقتی باشیم بدون محدودیت با هر کسی بدون توجه به مقام او میتوانیم ارتباط روحی روانی و ذهنی برقرار کنیم و علم بیاموزیم؟ آیا افرادی که در عالم برزخ هستند و دیگر برایشان اسرار خلقت و ... فاش و چشمشان بینا شده است، هر چیزی را می توانند برای ما فاش کنند؟ یعنی هر شب در خواب، می توانیم یک کتاب یا چندین کتاب را نزد نویسنده آن شاگردی کرده و بیاموزیم؟ اصغر هستم از مسجد سلیمان.

پاسخ 78: سلام. اگر فردی واقعا پاک و با صداقت و جویای دانش باشد، افراد عالم اثیری (برزخ) مشتاق تر از ما هستند که علم به ما بیاموزند. و بر ثواب و قرب خود بی افزایند. البته علومی به غیر از اسرار عوالم و حالات و شرایط برزخ، و فقط علومی که ما را به افزایش نور و آگاهی و خودشناسی و خداشناسی یاری می کند، بیان می نمایند. بله، کتابهای فراوانی می توان به این روش مطالعه نمود، استاد یحیایی، در گذشته خود از این روش استفاده می کردند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

............................

پرسش 79: با درود فراوان. در یک سخنرانی درباره شیطان پرستی و فراماسونری، شنیدم که سخنران گفت: «انسان به دو گونه می تواند با جنیان ارتباط برقرار کند. دسته اول: یک راه صحیح آن اینست که مانند عارفان (مثل شیخ جعفر مجتهدی) که خود جنیان مؤمن نزد این افراد می آمدند و خدمت رسانی می کردند و یا کاری را برایشان انجام می دادند. و دسته دوم: راه شیطانی و خطرناک آنست که شیطان پرستان از جمله فراماسونر ها و مصریان باستان و کابالیست ها ، با یکسری مناسک مخصوص شیطانی که بدترین کارهای ممکن را انجام می دهند، می توانند شیطان و جنیان کافر را ظاهر نمایند، ولی بر خلاف تصورشان، شیطان است که از آنها استفاده می کند، و معمولاً راه برگشتی برای توبه و رهایی از شر آنها ندارند». آیا استاد یحیایی که در همه علوم روحی تجربه داشتند، جنیان مؤمن و موکلان را تسخیر کرده اند؟ مقاله ای هم در زمینه موکلان حروف نوشته اند که خواندم. مینو از ورامین.

پاسخ 79: درود خدا بر شما. در طول تاریخ، جنیان کافر که جزو لشگر شیطان هستند، همیشه قصد اغوای انسانها را داشتند، بخصوص زمان حضرت سلیمان (ع). یک مدت کوتاه زمان حضرت علی(ع)، امام (ع) با آنها جنگید و بعضی از آنها را به درک واصل کرد و عده ای را هم به اسارت در آورد، ولی پس از شهادت امام (ع)، باز شروع به ادامه آزار خود بر انسانهای ضعیف کردند، و تا الان ادامه دارد. در مورد جنیان مؤمن، علاوه بر فرشتگان، جنیان مؤمن هم در جنگهای پیامبر اکرم (ص) یاریگر بودند، البته این تأیید شده است که لشگر جنیان مؤمن پیشنهاد یاری در جنگ علیه سپاهیان ابن زیاد در کربلا را دادند، ولی حضرت امام حسین (ع) نپذیرفتند، چون خواست خدا چیز دیگری بود. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.18).

 ..............................................

پرسش 80: فردی بدون اینکه خودش را معرفی نماید، ایمیل زده و علاوه بر درد و دل کردن، پرسیده است که: 5 الی6 سالی است اصلاً وزارت فرهنگ و ارشاد، کلاً به کتابهای عرفانی، یوگا، خداشناسی، خودشناسی، و ... مجوز نمی دهد و فقط به کتابهای آشپزی، فال، دیوان حافظ، موفقیت، سرمایه گذاری و تجارت، کنکور، و ... (بی محتوا و بی فایده) مجوز می دهد و برخی کتابهایی که همه در خانه های خود زیاد دارند باز هم همه ناشران به سلیقه خود بیش از نیاز چاپ می کنند و فقط باید یک ناشر با کیفیت بالا اینها را چاپ نماید، نه اینکه کاغذ را با چاپهای ضعیف حروم کنند. در صورتی که اطلاع داریم چند سال گذشته کتابهای جادوگری و هوی متال در تهران و قم مجوز چاپ گرفته و منتشر شده است. کسانی که در وزارت ارشاد بخش کارشناسی (مجوز) کتاب حضور دارند، تخصص لازم برای بررسی تمامی کتابها را ندارند، در صورتی که هر کتابی متخصص خود را می طلبد. متأسفانه آنها با توجه به تصورات و دیدگاههای خود، به یک کتاب مجوز می دهند یا نمی دهند، و مردم را از علم محروم می کنند. در صورتی که روش امامان بخصوص امام صادق (ع) و امام باقر (ع) بدینگونه نبود که فقط دروس مذهبی تدریس کنند و بقیه را سانسور کنند. آن حضرات محترم (ع) به همه علوم به دیده پیشرفت اسلام و آگاهی مسلمانان در برابر دشمنان آگاه، می نگریستند. دشمنان به تمام علوم مسلط هستند که می توانند ضربه بزنند. در وزارت ارشاد، افراد متعصبی هستند که به جای کمک به پیشرفت فرهنگ، به ضرر فرهنگ جامعه و اسلام عمل می کنند و یک مجوز کتاب را 6 ماه الی 2 سال طول   می دهند و وقت مردم برایشان اهمیتی ندارد و بطور قطع روز قیامت بابت تلف کردم عمر و زندگی بندگان خدا بازخواست شدیدی خواهند شد، و شب قبر عذاب سختی خواهند دید. پیامبران (ص) و امامان (ع) هیچکدام متعصب و دگم نبودند. در وزارت ارشاد، حتی با ارباب رجوع طوری برخورد می کنند که انگار ناشر یا نویسنده جنایتی کرده که کتاب نوشته است! طوری به قلع و قمع کتابها کمر بستند که قوم مغول و عرب و اسکندر یونانی در حمله به ایران اینگونه کتابها را به تاراج نبردند! در حال حاضر، قلم نویسندگان شکسته شده، و نویسندگان فقیر شده، و بیشتر ناشران برشکست شده اند. الان وهابی ها و صهیونها، کتابهای چاپ شده خود را رایگان در کشور پخش می کنند و و سایتهای بی شماری در اینترنت به زبان فارسی دارند و عقاید خود را در کشور گسترش داده اند ، آن وقت، وزارت ارشاد ما، یک ماه فقط برای کتابخانه ملی و شابک و 6  ماه الی ... فقط برای مجوز کتاب وقت تلف    می کند، و چند ماه هم اگر مجوز گرفت طول می کشد تا چاپ شود. اگر چاپ هم شود، با توجه به وضع خراب پخش کتاب کشور، چندین ماه طول می کشد به دست خواننده برسد، تا اون موقع خواننده کلاً اعتقاداتش تحت بمباران فرهنگی صهیون محکم شده است! و آن کتاب هم تأثیری نخواهد داشت. در عرض این چندین ماهی که یک کتاب بیرون بیاید و به دست خواننده برسد، دشمنان ما بیدار بوده اند و کلی کار انجام داده اند و ما خواب بوده ایم! در صورتی که وزیر ارشاد در تلویزیون گفت: ما یک روزه مجوز کتاب می دهیم! در احادیث داریم: «هرکس برادر مسلمان خود را اذیت کند و سنگ جلوی پایش اندازد، خداوند به خشم می آید.» این مطالب در مورد وزارت ارشاد، امر به معروف و نهی منکری بود که انشاءالله مورد توجه قرار گیرد. حالا من از شما عزیزی که با کمال صداقت و بدون کوچکترین چشم داشتی مشغول دادن اطلاعات مهم و ضروری به جوانان و مردم این مرز و بوم هستید سئوال دارم که، این وضعیت تا کی ادامه دارد؟ و افرادی که خالصانه می خواهند کسب علم و دانش و معرفت نمایند، باید چه کاری انجام دهند؟ و همچنین، با این همه سختگیری و معضل در امر چاپ و نشر، و مخصوصاً پخش کتاب در کشور، ما باید چطوری از کتابهای مفید در این زمینه ها استفاده نماییم؟ لطفاً من و در واقع ما را راهنمایی کنید؟ در ضمن، سلام مرا به استاد عزیز برسانید. ببخشید که اینطوری حرف زدم، واقعاً دلم برای مظلومیت این علوم در ایران میسوزد. با تشکر. از طرف یک جوان عاشق علم و معرفت، و دلشکسته.

فرد دیگری هم، سئوال پرسیده است که: با سلام و خدا قوت، و تقدیم احترام. در مقدمۀ فیلم نشست مهدوی «پروژه 2012 و واقعه شریف ظهور» مؤسسۀ موعود، آقای سروستانی گفتند که ، مسؤلین فرهنگی آنقدر تعلّل کردند که الان کار از کار گذشته است و جوانان ما مانند دندان پوسیده ای که الان به عصب و ریشه رسیده است، هستند. مسؤلین فرهنگی گذشته و مسؤلین کنونی ما، مصونیت از پاسخگویی دارند. اگر فردی کتاب یا فیلمنامه یا طرح خوبی داشته باشد، آنقدر در پیچ و خم مراحل اداری و نامه نگاری معطل می ماند که او پشیمان می شود و عطایش را به لقایش می بخشد. و نخبگان واقعی در گوشه ای هستند و توجهی بهشان نمی شود. بخصوص اشاره به وزارت فرهنگ و ارشاد و سازمان صدا و سیما کردند که فراماسونرها در ایران نفوذ کرده و خواسته های خود را قدم به قدم پیاده کردند، و جوانان را سست و بی اعتقاد کردند، و این دو مرکز مهم فرهنگی، نه تنها هیچ مقابله ای نکردند، بلکه می بینیم کاملاً تحت تأثیر فراماسونرها قرار گرفته اند، و خواسته ها و نظرات آنها را پیاده کردند (از قبیل رواج مسائل بی اهمیت و عدم کار روی موضوعات بنیادین) و مهم نیست که بگوییم فلان نفر فراماسونر هست یا نه! مهم نتیجه و خروجی آن سازمان است که فراماسونری به ذهن و فکر و روح نوجوانان و جوانان رسوخ کرده و عجین شده است. و گفتند که: فیلمهای خارجی با محتوی فراماسونری، بدون توجه به مفهوم و مضامین آن، دوبله و پخش می شود، و نقد و تفسیر و تحلیلی بر فیلم صورت نمی گیرد». بقیه اش را خودم بگویم. الان وب سایتهای ایرانی درباره فراماسونری و نیرنگ صهیون افشاگری می کنند و فکر می کنند الان فایده ای دارد، در صورتی که خود فراماسونر ها آنقدر احساس قدرت در خودشان و احساس ضعف در ما کردند که خود، برنامه های خود را علنی کردند، در صورتی که تا به حال مخفی بود. و ما نباید فکر کنیم که ما توانستیم این موضوعات را کشف کنیم. مثلاً: خود فراماسونر، تصاویر جزیره تفریحی مثلث برمودا را پخش کردند. اینجور افشاگری ها نوشدارویی پس از مرگ نوۀ سهراب است. چون الان هیچ جوانی نمی پذیرد، و یا اینکه خودش غرق در آن است. اگر همین الان به یک جوانی یک فیلم یا کتاب یا سایت منفی معرفی کنید، با علاقه می پذیرد، ولی اگر فیلم یا کتاب مثبتی معرفی کرده و یا مجانی بهش هدیه کنید، بعد از کلی غر زدن و تحقیر و تمسخر، شما را دلزده و افسرده می کند. این یعنی، فراماسونری موفق بوده است و قدرت گرفته است.

حال سئوال من این است که، چه باید کرد؟ آیا باید منتظر ماند آنها حکومت جهان را علناً به دست بگیرند و اسلام نابود شود؟ آیا کاری برای ظهور سریعتر آقا امام زمان (عج) نمی شود انجام داد؟ چطور مهیا شویم؟ آیا این علنی شدن شرک و کفر و ضعیف شدن مؤمنان و مسلمانان از نشانه های ظهور است؟ ممنون. محمد از اراک.

پاسخ 80:  سلام. حال که فراماسونری و کابالیست ها، بعد از 3000 سال مخفی گری، بخصوص در مورد مناسک شیطانی خود، احساس می کنند که به میزانی از قدرت و نفوذ در جهان و در ذهن و سلولهای مردم رسیده اند که خود برخی مسائل را علنی می کنند، و وب سایتهای ما هم تصور می کنند خودشان کشف کرده اند! به نظر من، مقداری برای فرهنگ سازی و بیدار شدن از خواب غفلت دیر است. هرچند کارهایی می توان انجام داد، و هرچند تعداد افراد رده بالای آنها (فرماسونها) خیلی کم است. ولی تعداد افراد تحت نفوذ آنها بسیار زیاد است، و خیلی از چیزها از بین رفته است. ببینید اگر ما بخواهیم به قول متون این عزیزان، یک فیلم فرهنگ ساز و اخلاقی بسازیم، یا یک کتاب علمی و فرهنگ ساز چاپ نماییم، چطور! و ظرف چه مدت! می تواند به نتیجه برسد. حالا آنرا با کارهای فراماسونرها مقایسه نمایید، که با چه سرعت و دقتی به اهداف خود رسیده و می توانند برسند! البته صهیون و فراماسونر ها نقاط ضعف بسیاری دارند. بخصوص از تقوا و ایمان ما به خداوند و کتب الهی، و پیامبران (ص)، و امامان (ع)، بسیار هراسانند، و از اتحاد تمامی ادیان ابراهیمی می ترسند. ولی چون آنها تفرقه افکنی می کنند و مؤمنان و مسلمانان جهان، از هر دینی که باشند، با همدیگر یک دل و یک صدا نیستند، و مانند مردم کوفه حرفشان با عملشان متفاوت است، به نظر روز به روز بدتر می شود. و روزی میرسد که تنها راه علاج دنیا، و تنها کورسوی امید مردم جهان، ظهور و قیام منجی تمامی بشریت (اعم مسلمانان تمامی ادیان: اسلام، مسیحیت، یهودیت، زردشت، بودایی، و ...) می باشد. بالاخره باید مردم غربال شوند، و خالص ترین ها به یاری منجی بشریت می شتابند. طبق یک نظر، این گروه های شیطان پرستی(صهیون، فراماسونر، و ...) 3000 سال تلاش کردند که زمینه حکومت شیطان و نماد او (دجّال) را روی زمین فراهم کنند و عقیده آنها این است که دجال تا به حال در ستاره زهره (سیروس) بوده و نظاره گر بوده است (نماد تک چشم دجال یا چشم لوسیفر یا چشم شیطان، روی هرم نا تمام فراماسونری را به خاطر بیاورید که هنوز کاملاً به خود هرم نچسبیده است و از بالا نظاره گر است، و وقتی بیاید، به هرم می چسبد). و حال این گروه ها احساس می کنند دوران حکومت دجال فرا رسیده و نزدیک است. پس به کارهای خود شتاب بیشتری داده اند. چون ترس از ظهور امام زمان (عج) و حضرت عیسی مسیح واقعی (ع) را دارند که بساط آنها را به کلی جمع می کنند و نسل تمامی کافران را از روی زمین بر می دارد. عزیزانم، کاری که برای جلوگیری از گسترش فرهنگ شیطان پرستی و صهیون و فراماسونر ها می شود انجام داد، این است که، در باره آنها، به افرادی که هنوز آگاهی کامل ندارند، بخصوص از طریق رسانه ملی، اطلاعات کامل دهیم. و اما کار دوم که باید بر علیه فراماسونری انجام دهیم و هم برای ظهور سریعتر آقا امام زمان (عج) هم مفید است، قویتر شدن تقوا و ایمان مان و خلوص بیشتر نیتمان، و دعا برای سلامتی امام زمان(ع) و گشایش و تعجیل در ظهورشان است. در مورد نشانه های ظهور، علائم غیر حتمی ممکن است اصلاً اتفاق نیفتد، اما از علائم حتمی، مرگ عبدالله، و بخصوص قیام سفیانی باقیمانده است که در احادیث روی آنها تاکید بسیار شده است، که حوادث بعد از آن مانند تسبیح، بدون معطلی و بدون شک، پشت سر هم اتفاق خواهد افتاد. انشاءالله. اما با تعیین وقت برای ظهور، خداوند، ظهور امام زمان (عج) را به تعویق می اندازد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.1.19).

  ..............................................

پرسش 81:  با سلام. خدا قوت برادر. من در فیلمی خارجی دیدم که درباره مرگهای ناگهانی (مفاجا) بود و اتفاقات غیرقابل پیش بینی اتفاق می افتاد و برای هر یک از مردم در هر صحنه ای به نوعی و از طریقی، مرگ به سراغش می آمد و مثلا پیچ یک قطعه ای در می رفت و یک چیزی پرتاب می شد و یک نفر می مرد. خودم در احادیث آخرالزمان خوانده ام که از اولین نشانه های متوالی و بهم پیوسته ظهور همین مرگ ناگهانی است، مانند سکته قلبی مغزی جوانان، سنگ کوب، تصادفات وحشتناک، مرگهای عجیب، و... . آیا دلیلی هم اینگونه مرگ ها دارد؟ سؤال دوم من اینست که چرا در احادیث گفته شده تعیین زمان ظهور و مشخص کردن مصادیق افراد در نشانه های ظهور، و به راه انداختن شور و هیاهوی بیهوده درباره نشانه های ظهور، خداوند ظهور را به تعویق می اندازد؟ با توجه به هدف دشمنان که تشکیل حکومت جهانی توسط اسرائیل است و اینکه ظهور امام زمان(عج) بساط آنها برخواهد چید، دیگر میتوان مطمئن بود که خود دشمنان این ذهنیتِ مصداق سازی افراد و اتفاقات در نشانه های ظهور را به جان ما انداختند تا ظهور به تعویق بیفتد. با تشکر. در پناه خدا. ابوطالب از دوبی.

پاسخ 81: با سلام. سپاسگذارم. بیشتر این موارد، عذاب الهی، بدلیل افزایش و علنی شدن گناه و ربای مردم جهان و بدعتها در سنت نبوی است. این عذاب الهی و مرگ از طریق اسباب دنیایی صورت می گیرد که استاد یحیایی می فرمایند: «به دلیل عجله ای که شیطان بخصوص در آخرالزمان به انسان القاء می کند، انسانها کارها را با عجله و ناتمام و کامل نکرده انجام می دهند و مثلا یک پیچ را محکم نمی بندند، آنوقت موقع استفاده عمومی از آن وسیله، موجب آسیب مرگبار و وحشتناک به دیگران می شوند». از اولین نشانه هایی که بر اثر گناه مردم برای نشانه های متوالی نامبرده شده است: نزدیکی زمانها (گذر زمان را حس نمی کنیم)، بمباران و ویرانی خراسان! (با خاک یکسان می شود)، طلوع ستاره های دنباله دار (بشقاب پرنده های نورانی)، نزدیکی و تراکم ستارگان (پرواز جنگنده ها و بشقاب پرنده های نورانی نظامی بر فراز منازل مردم)، هرج و مرج، قتل و غارت، بادهای سرخ (حملۀ بادآسای سفیانی)، باد زرد (حملۀ بنی عباس)، خَسف (زلزله و با خاک یکسان شدن و فرو رفتن در زمین)، مَسخ ، قحطی مواد عذایی سالم، مرگ سفید (بیماری)، مرگ عبدالله، آتشی در مشرق. سپس حوادث بعدی مانند دانه های تسبیح که پشت هم می آیند، اتفاق می افتد. پاسخ سؤال دومتان اینست که کمی از دیدگاه دشمنان که به احادیث ما مسلط هستند به مسئله نگاه کنید، اگر آنان مطمئن باشند چه وقت، چه کسی، کجا چه کاری میکند، آیا در جهت خرابکاری نمی کوشند؟ اگر مطمئن باشند واقعا آن فردی که در یک حدیث آمده، فلان شخص باشد، آیا با یک حرکت آن شخص و محدوده سکونت آن شخص را با بمبهایی که توسط ماهواره ها کنترل می شوند و رادارها قابل رهگیری آن نیستند با خاک یکسان نمی کنند، که خیالشان راحت شود؟! پس هر بار که زمان یا مصادیق احادیث تعیین شود، طبیعی است که خداوند، ظهور را به تعویق می اندازد. از زمان ظهور، خود امام زمان(عج) هم خبر ندارند، ولی گوش به زنگ اذن خدا و ناظر نتایج آزمایشات انسانهاست و خالصترین ها را برای خود انتخاب می کنند، اگر تعداد آنها به اندازه لازم برسد، راه حضرت(عج) گشایش می شود. ما اگر خودمان ، قلبمان، رفتارمان، اندیشه و گفتار خود را اصلاح و پاک نماییم و ایمان و تقوای مان را قویتر نماییم و توکل به خدا و توسل به امام(عج) زمان نماییم، مثل کسی که آماده سفر یا هجرت است مهیا باشیم، آن وقت، می توانیم بگوییم (فقط) خودمان آماده ظهور می باشیم.  (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.2.6).

  ..............................................

پرسش 82:  با عرض سلام و ادب و احترام. دو تا سؤال از محضرتان داشتم: اول اینکه: آیا شیطان و جنیان میتوانند فکر انسانها را بخوانند و میزان نور و ایمان و تقوای انسانها را می بینند؟ چون من در یکی از سخنرانیها شنیدم که گفته شد، شیطان و جن فکر مؤمنان را نمی توانند بخوانند!. سؤال دوم اینکه: با توجه به شواهد عینی به اثبات رسیده است که ماهی و مرغ که باید 6 ماهه بطور طبیعی و کامل رشد کنند، 48 روزه به رشد گوشتی بیشتر از رشد گوشتی 6 ماهه میرسند ولی استخوانها و دیگر اعضا به بلوغ کامل نمی رسند و ضعیف هستند، و برای اینکار از هورمون ها و مواد شیمیایی استفاده می کنند که سرطانزا است. ماهی های لب دریا هم می گویند آلوده است. حتی به گاوها بجای علوفه، ذرت می دهند که بیشتر چاق شوند و یکسری مواد شیمیایی می دهند که بیشتر شیر دهند و به همه آنتی بیوتیک می زنند. و تمامی مواد غذایی کارخانه ای شیمیایی و غیرطبیعی و هورمونی و محرک و اعتیاد آور است. و آمار سرطان و بیماریهای جدید، روز به روز در حال افزایش است. آیا اینها صحیح است؟ با سپاس فراوان. رکسانا از کیش.

پاسخ 82: با عرض سلام. پاسخ سؤال اولتان، باید عرض نمایم که چون فکر در هاله و کالبد اثیری (روان- کالبد ذهنی) می نشیند، و کسانیکه به مکان و زمان وابستگی نداشته باشند و چشم برزخی شان فعال باشد می توانند افکار کنونی و اعمال گذشته فرد را ببینند، از توانایی های جنیان و شیاطین و خود ابلیس اینست که می تواند افکار و اعمال تمام انسانها را ببیند و بداند هرکس چه قصدی دارد. شیطان فقط از طریق فکر و ذهن انسان، می تواند وارد شده و او را وسوسه نماید. در واقع، شیطان توسط نور ایمان و تاریکی جهل افراد است که می تواند تشخیص دهد، چطوری می شود هرکس را باتوجه به نقاط ضعف منحصر به فردش، وسوسه و گمراه کند؟! هرکس ایمانش بیشتر باشد، نورش هم بیشتر است، و در این صورت فشار وسوسه های شیطان نیز قویتر خواهد بود.  اما حالا شاید سئوال بپرسید که نقطه ضعف و نابودی شیطان چیست؟ جواب آن بسیار ساده است، و آن بی توجهی و بی تفاوتی به وسوسه های شیطان است، که خود به خود ضعیف شده و از شما دور می گردد. بهترین چیز برای تحت کنترل گرفتن وسوسه های شیطان، همانا غلبه بر هوای نفس (نفس امّاره) است، که بیشتر در متون عرفانی، درباره غلبه بر نفس اشاره شده تا غلبه بر شیطان.

در مورد سؤال دوم شما: بله، هورمون یعنی چیزی که باعث رشد بیش از حد می شود، و سرطان هم یعنی یک سلول بدن بیش از حد رشد کند. پس استفاده از هورمون و مواد شیمیایی حتما در طول مدت زمانی به تدریج باعث سرطان می شود و پس از اینکه سه چهارمِ سلولها سرطانی شدند، سرطان نمود پیدا می کند و درد آشکار می شود. جالب است بدانید که امروزه به تمام سبزیجات و گیاهان و میوه ها کود شیمیایی هورمونی می دهند و طوری میوه ها و سبزیجات به این مواد عادت کرده اند و خوب با این مواد رشد بیش از حد می کنند که بدون آن اصلاً رشد نمی کنند! در صورتیکه در گذشته با کود طبیعی خیلی سالمتر و بهتر رشد می کردند. و حتی چند نفری از دوستان با خوردن این میوه های جدید، مسموم و بیمار شدند. مثلاً در گذشته پرتقال کوچک و ترش مزه بود ولی الان، بسیار بزرگ و شیرین و یا بی مزه شده است. مگر اینکه خودتان در دامان طبیعت اقدام به تولید گیاهان، میوه جات، سبزیجات، گندم و جو ، غلات و حبوبات سالم با کود طبیعی، نمایید تا سالم بمانید.  (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.2.10).

  ..............................................

پرسش 83:  با عرض سلام و خدا قوت. دو سؤال از خدمتتان دارم. سؤال اول اینکه: آیا این نماد که برای جلوگیری از چشم زخم در همه جا مرسوم شده است که چند دایره آبی رنگ اطراف یک چشم وجود دارد، واقعا تاثیر گذار است؟ سؤال دوم: در معنی کلمه FreeMason است؟ فرامرز از قشم هستم.

پاسخ 83: با سلام. سپاس. در مورد سؤال اول: این نماد نه تنها تاثیری در چشم زخم ندارد بلکه یک نماد فراماسونری و شیطانی است، یک سحر است که اگر از معنی آن آگاه نباشید، تاثیر منفی می گذارد. چشم زخم واقعیت دارد و آیه «وَان یَکاد الذین کفرو لیزلقونک...» برای همین بر پیامبر اکرم(ص) نازل گردید و این آیه را باید هر روز صبح بگویید. در ضمن چهار قـُل و آیت الکرسی هم بسیار مفید است. شما بجای آن نماد، این آیات را در سر در خانه تان نصب نمایید. در مورد سؤال دومتان: این سؤال هم مربوط می شود به سؤالی که جزو اولین سؤالات بنده از استاد یحیایی بود. از اولین سؤالات من این بود که امکان ازدواج انسان با جن وجود دارد یا نه؟ از خیلی افراد پرسیدم که جوابشان منفی بود، اما استاد یحیایی جوابشان مثبت بود. یعنی افرادی دو رگه با نژاد انس- جن  وجود دارد. حال چرا می گویند بنایان آزاد؟ مگر اسیر بودند؟ قبل از حضرت سلیمان(ع)، بنی اسرائیل که در مصر باستان با مکتب خطرناک و شیطانی کابالا آشنا شده بودند، به ترویج و آموزش سحر و جادو و ارتباط واقعی با اجنه کافر و شیاطین پرداختند، و حضرت سلیمان(ع) آمد و نه تنها آنها از اینکار بازداشت و آلات و کتب آنها را دفن کرد، بلکه برای نشان دادن قدرت خداوند تمامی اجنه را اسیر و برده خود برای ساخت کاخ زیبا و پرشکوه خود و تخت فرمانروایی خود نمود که بعد از مرگ سلیمان، و پس از قرنها اسم آنرا به معبد سلیمان تغییر دادند. پس اجنه کافر، اسیر بودند و پس از مرگ سلیمان(ع) آنها از اسارت آزاد شدند و اسم خود را «بـنّایان آزاد» گذاشتند. این اجنه نه تنها در انسانهای ضعیف النفس رسوخ کردند بلکه با آنها آمیزش هم کردند! و انسانهایی با نژاد جنّی بوجود آمدند. «بیشتر افرادی که درجات بالای فراماسونری و صهیون هستند یا فرزند اجنه هستند یا روح خود را به اجنه کافر و شیطان فروخته اند». اینها در مناسک خاص خود که اجنه و شیاطین را احظار می کنند با آنها آمیزش می کنند! بطور نمونه: داستانی استاد یحیایی مطرح فرمودند که یک انسانی را دیدند که با نگاه به چشمان او، به نظرشان از نژاد و DNA جن بود. پس از تحقیقات بیشتر معلوم شد، این انسان در بچگی با بزی سیاه خو گرفته و از او شیر نوشیده بود که جنی بود در ظاهر بز. جن ممکن است در برخی از حیوانات مانند گربه کاملاً سیاهرنگ، کلاغ و سگ و بز کاملاً سیاهرنگ، رسوخ کند.(البته نه در همه موراد). این اجنه کافر، از شیطان و لشگریانش دستور مستقیم می گیرند و به آنها القا می شود. سالهای قبل استاد یحیایی فرموده بودند که نژاد صهیون «نژاد انسانی- شیطانی» است و بنده پس از اطلاع از مناسک آنها، به معنی آن پی بردم. البته بدانید که هرگز نباید در مورد تحقیق درباره فراماسونری و شیاطانپرستان افراط کنید و غرق شوید و زمان را از دست دهید و از خداوند غافل شوید. بلکه باید ارتباطمان را با خداوند قویتر کنیم و همینکه این موارد را بطور کلی بدانیم و آگاه باشیم که دشمن بزرگ ما خود شیطان است، و دست از سر ما بر نمی دارد، کافیست. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.2.27).

--------------------------------------------------------

پرسش 84:  سلام. ممنون از این صفحه مفید در سایتتان. در مورد یکی از عرفانهای دروغین سؤال داشتم. اینکه آنها می گویند ما همگی باید خودمان را به جایی بسپاریم و تسلیم آن شعور شویم، وصل می شویم و در اختیارش می گذاریم، مفهومش چیست؟ پرستو از ورامین.

پاسخ 84: سلام. سپاسگذارم. در این مورد، منظور همان مناسکی است که شیطانپرستان و فراماسونرها خود را در اختیار اجنه کافر و شیاطین قرار می دهند و طلب انرژی و درمان می کنند. ولی اینکار را نباید به هیچ وجه، با انرژی درمانی حضرت عیسی(ع)، و برخی معجزات حضرت علی(ع)، و انرژی درمانی عرفای اسلامی ما در طول تاریخ اشتباه گرفت، چرا که در مورد این انسانهای پاک، آنها به خداوند وصل می شوند و هیچ انرژی ای از خودشان مصرف نمی کنند. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.2.27).

--------------------------------------------------------

پرسش 85 : با عرض سلام و ادب. در اخبار آمده بود: 2 گروه شیطان پرستی در تهران و کرج را هنگامیکه در حال مراسم شیطانی از قبیل آتش زدن قرآن، توهین به خدا، قربانی کردن، خون خوردن، تجاوز وحشیانه جن سی بخصوص به محارم، و...، دستگیر کرده بودند. از آنها پرسیده بودند این مراسم برای چیست؟ گفته بودند احضار شیاطین و اجنه و قبل از ورود شما، شیطان اینجا پیش ما بود و او را دیدیم! ... آیا این امکان دارد؟ یعنی دارند پای اجنه و شیاطین را به دنیای ما باز می کنند؟ سؤال دومم اینست که امکان ازدواج و ارتباط جن سی انسان با جن وجود دارد؟ علیرضا ساکن سوییس.

پاسخ 85  :  عرض سلام. بله امکان دارد. این افراد برای بدست آوردن قدرت از شیطان، این کارها انجام می دهند اما نه تنها بدست نمی آورند بلکه شیطان و اجنه از آنها به نفع خودش و ضرر بشریت استفاده می کند. هر چند ممکن است مردم اینها را هر چقدر هم که بیان کنیم که مراقب باشید، باز هم باور نکنند. اگر فیلم مُلک سلیمان نبی(ع) ساخت ایران را ببینید، در قسمتی از فیلم، که به دلیل ضعف ایمان و افزایش گناه مردم، و اینکه مردم بسیار به جادوگری و تسخیر و احضار اجنه می پرداختند، جسم جنیان، خشن و خشن تر و به دنیای مادی ما نزدیک و نزدیکتر شدند و قابل رؤیت شدند و به جنگ انسانها آمدند. آن وقت حضرت سلیمان(ع) فرمودند: در خانه های خود بنشینید و داخل فتنه نشوید که نابود می شوید و داخل خانه هایتان بر ایمان و تقوای خود بیفزائید. در مورد سؤال دوم: این امکان وجود دارد. رابطه جنیان کافر با انسانهای ضعیف النفس و بی ایمان. که بچه شان به شکل انسان ولی شعور جن می شود. و انسانهای معمولی که چشم برزخی ندارند تشخیص نخواهند داد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.2.27).

--------------------------------------------------------

پرسش 86: درورد بر شما. من یک نگاهی به لیست کتابهای آماده چاپ و در دست تحقیق استاد یحیایی انداختم، خیلی زیاد و مفید و از علوم اصلی و لازم می باشد، اما هیچ کدام تا به حال منتشر نشده است. پس چه وقت این کتابها منتشر می شود؟ انشاءالله که استاد یحیایی تا 100 سال زنده باشند. اما، مگر یک انسان عمر ابدی دارد. لطفا این کتابها را ناشران یا سرمایه گذاران یا هر کس دیگری کمک کند هر چه سریعتر منتشر کند ، تا اینکه، قبل از چاپ ، خدای نکرده ، استاد این علوم را با خود از این دنیا نبرند و ما را محروم ننمایند. البته معذرت می خوام مطرح کردم، قصد جسارت نداشتم و انشاءالله که عمر طولانی همراه با سلامتی کامل داشته باشند. سمیرا هستم ساکن چابهار.

پاسخ 86: درود بر شما. پاسخ این سؤال شما در پرسشهای قبلی در بالا داده شده است. بله، واقعا حیف است که کتابها مورد استفاده مردم قرار نگیرد. وگرنه، استاد که این علوم را از بهر هستند و 20 سال پیش، این علوم را می دانستند و خودشان نیازی به نوشتن کتاب ندارند، اما چون زکات علم نشر آن است، اقدام به نگارش نتیجه بررسی و تحقیقات خود می نمایند. بالاخره هر انسانی توان و وظیفه ای دارد و یک انسان با دو دست چند تا هندوانه می تواند بردارد؟! این را باید همه افرادی که انتظار استفاده از کتابها را دارند ولی خود هیچ کمکی نمی کنند بدانند.  (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.2.27).

--------------------------------------------------------

پرسش 87: سلام. چرا انقدر می بینیم که غذاهای فست فود ، مضر و سرطانزا است و باعث بیماریهای اطرافیان ما می شود؟ مرسی از پاسختان. منیژه از اسپانیا هستم. بای.

پاسخ 87: سلام. اول اینکه غذاهای فست فود خیلی از طعم ها را با هم دارند و اگر برای دریافت کننده های حسی زبان فقط مزه خوب بفرستیم ولی از لحاظ محتویات غذایی هیچگونه ارزش غذایی نداشته باشد، مطمئناً مریضی ایجاد می شود و باید در کل توازن بین تلخی و شوری و تندی و گسی و شیرینی را در غذاها رعایت کنیم. اگر در یک وعده غذا، تمام مزه ها با هم مخلوط شود و خورده شود، متابولیسم هضم غذا (آگنی) و اخلاط (مزاجها) در بدن دچار مشکلات بسیار می شود، به عبارتی هر طعم و مزه یک طبع دارد. بطور مثال: طبع طعم شیرین، سرد است؛ و مخالف آن شوری، گرم است؛ طبع طعم ترشی، گرم است؛ و برخلاف آن طبع تلخی و گسی، سرد است؛ طبع طعم تندی، گرم و خشک است. ببینید بدن با مخلوط این طعم ها چه تصمیمی باید برای تغییر طبع بدن بگیرد! دوم اینکه مافیای تولید غذاهای فست فود، در آزمایشگاه های خود، غذاهایی از ترکیب ادویه جات، مزه ها و اسانس های شیمیایی برای لذت بیشتر می سازند، که ذائقه مردم را تغییر دهند؛ و این غذاها، یک گونه بازی با ذهن و فکر مردم است. با این روش است که شما را وادار می کنند تا از تصور یک غذای خوشمزه لذت بیشتری ببرید تا از یک غذای مقوی. یاد دجّال می افتیم که ظاهرش با حقیقت و باطنش مخالف و متفاوت است. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.3.22).

.......................................

پرسش 88: درود بر شما. سپاسگذارم از اینکه پاسخ پرسشم را می دهید. در فیلم the arrivals درباره نسب و ذریه حضرت مهدی (عج) بطور جالبی بحث کرد. واقعا امام زمان (عج) یک انسان خاص از لحاظ نسب و صلب هستند و خون بهترین پیامبران خدا در ایشان جمع است. لطفا در این باره و درباره اجداد حضرت بگویید. سمیه از میبد یزد.

پاسخ 88: درود بر شما. در فایل ضمیمه، بصورت نمودار مشخص شده است. دانلود (کلیک راست کرده و ذخیره نمایید). (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.3.22).

--------------------------------------------------------

پرسش 89: با سلام و ادب. بنده در بازار پزشکی تقاطع جمهوری- ولیعصر انواع مختلفی از دستگاههای تنس ، دیدم که خریدم و امتحان کردم که تا حدودی برای آرامش خوب بود ولی بیماری را کامل برطرف نمی کرد و حتی پالسهای آن خیلی ضعیف بود و عصب زیاد تحریک نمیشد. قیمت آنها هم زیاد بود، تقریبا 87هزار تومان به بالا بود، ولی دستگاه خیلی ساده بود. و باطری آن خیلی زود تمام میشد. من به دنبال دستگاههای قویتری گشتم که یک دستگاه با عنوان طب سوزنی با قیمت 250 هزار تومان بود و ساخت آن قدیمی و امکانات آن کم بود. شما دستگاه بهتری سراغ دارید؟ این دستگاه طب سوزنی استاد یحیایی چه امکاناتی دارد و چه وقت آماده و قابل تهیه می شود؟ بسیار ممنونم. منتظر پاسختان هستم. اسماعیل ، از شهرستان رباط کریم – تهران.

پاسخ 89: با سلام. درباره دستگاه تنس tens)): وقتي قسمتي از بدن به هر دليلي تحريك مي شود، پيغام از طريق اعصاب حسي به مغز منتقل شده و سريعاً از طريق اعصاب حركتي دستور مورد نظر به اندام بر مي گردد. و اين واقعيت ساده اساس كار دستگاه TENS است . (TENS: Transctaneous electrical nerve stimulation). TENS يك تكنيك ساده و غير تهاجمي براي كمك به بيماراني است كه از دردهاي مزمني مثل كمر درد، درد مفاصل و ... و یا دردهايي از اين قبيل رنج مي برند. البته بايد توجه داشت كه TENS به هيچ عنوان يك درمان نيست، بلكه صرفاً راهي است براي كاهش دردهاي مزمن .اين دستگاه به سادگي در منزل قابل استفاده بوده، به خصوص براي كساني كه توانايي استفاده از دارو را به دليل عوارض جانبي آن ندارند بسيار مفيد است. اصول حاكم بر دستگاه TENS: دستگاه يك جريان الكتريك ناچيز و بي خطر را از طريق چند pad كه به منطقه دردناك متصل مي شوند، وارد بافت مي كنند. اين padها روي پوست قرار مي گيرند و سيگنالهاي جريان در زير پوست و به عصب منتقل      مي شوند ... ؛ بدلیل حجم بسیار مطالب و عدم امکان نوشتن توضیحات بیشتر ، برای کسب اطلاعات بیشتر به سایتهای اینترنت از قبیل: (tens10s.blogfa.com) مراجعه بفرمائید. در مورد امکانات دستگاه طب سوزنی استاد یحیایی، زمانیکه مراحل ارتقاء و تولید اولیه نسخه جدید آن به پایان رسید، مشخصات آن قرار خواهد گرفت. انشاءالله. اگر در کتابهای «دایرﺓ المعارف کامل هفت طـّب اصلی دنیا (جلد اول)» ، «درمان جامع طب سوزنی، با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن»، و «طب سوزنی جامع» ، مطالب آموزنده و تز درد را مطالعه نمایید و نیز در منابع دیگر به تحقیق در دیگر دستاوردهای طب سوزنی بپردازید، متوجه می شوید که در درمان صحیح و مداوم طب سوزنی، درد بطور کامل از بین می رود و سلامتی بدست می آید. در ضمن، در مورد کتاب «درمان جامع طب سوزنی ، با دستگاه الکترونیکی بدون سوزن» نوشتۀ استاد یحیایی ، باید افزود که این کتاب قابل استفاده برای درمانهای: طـّب فشاری ، آب درمانی با فشار ، طب سوزنی با سوزن، تمامی دستگاههای الکتریکی محرک عصبی (TENS) ، دستگاههای طب سوزنی بدون سوزن، و ... می باشد. (پاسخ از مدیریت سایت. 1390.3.22).

 

   ادامه پرسشها، در صفحه دوم پاسخ پرسشها

روی لینک بالا کلیک کنید

آخرین بروز رسانی مطلب در جمعه ، 19 ارديبهشت 1393 ، 19:03
 

در این سایت تبلیغات پذیرفته نمی گردد

جدیدترین به روز شده ها

 

قسمت شاخه های 16گانه علوم، سایت در صفحه اصلی هرروز یا هر چند روز یکبار به روز میشود.

دانلود فیلمتورق کتابها 1397.06.23 

   مقالات شاگردان 1397.06.12

پاسخ پرسشها   1397.06.07

  عکس نوشته آموزنده 1397.06.03

 خبرگزاری کتاب- کتاب آیین رزم جامع 1397.04.19

 خبرگزاری کتاب (ایبنا) - کتاب درمان جامع بیماریهای کلیه، مثانه، پروستات 1397.03.29

سخنان حکمت آموز جامع  1397.03.26

عکسهای استاد 1396.12.14

  خبر خبرگزاری قرآن: کتاب آنچه از امام موسی صدر آموختم 1396.11.16

خبر خبرگزاری کتاب درباره چاپ بصیرتهای نُه‌گانه 1396.10.05

فهرست جدید کتابهای نوشته شده از 18 تا 24. 1396.04.20

دو کتاب که پیش‌نیاز مطالعه تمام کتابها هستند، کدامند؟ ۱۳۹۴/۰۲/۲۰

«ئی‌چینگ»و اساتیدهنرهای‌رزمی (۱۳۹۳/۰۲/۱۰).

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

 

پیوندهای مرجع

  ماساز آقایان , قابل توجه بیماران ، درمانجویان، و ناتوانان حرکتی

وب‌سایت ماساژ جامع 

 

 شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود» و «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، چاپ شد و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز.  بیشتر بدانید...

 

 ایسنتاگرام instagram  نشانی اینستاگرام استاد

  [email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول1395.07.19  

جدیدترین مقالات

 

مقاله خواص و دستور تهیه ماءالجُبن (آب پینر یا آب ماست)  (مقالات استاد). (1395/06/08).

توجه: خبر جدید موجودی کتابها

درحال‌حاضر یک‌عدد پوستر ماساژ درمانی، و ۱۲کتاب موجود است. برای خرید، به فروش کتاب مراجعه بفرمایید.

Home امکانات پاسخ پرسشهای رایج- صفحه اول

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد. 

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net