تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

روش مطالعه در خواب با روح (کالبد اثیری) نویسنده کتاب بوسیله کالبد اثیری (روان). | قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی-روش مطالعه با نويسنده کتاب) چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 24 اسفند 1392 ، 19:44

دو کتاب هستند که، پیش‌نیازِ مطالعه کتابهای دیگر استاد یحیایی، و نیز کتابهای نویسندگان دیگر، هستند و قبل از هر کتابی باید خوانده شوند:

۱. قدرتهای ذهنی. ۲. نفوذ در ماوراءعلوم (رخنه در اسرار).

۱. «قدرتهای ذهنی»، به ما می‌فهماند که نویسندگان کتابها، نمرده‌اند، بلکه کالبد اثیری (روان- کالبد اختری- کالبد ذهنی-همزاد) آنها، در عالم اثیری (برزخ) زنده است و به فعالیت و تدریس و پژوهش خود ادامه می‌دهد.

ما می‌توانیم با روح (ذهن) نویسنده هر کتابی ارتباط برقرار کرد تا عمق و هسته کتاب را راحتتر بدون خواندن کتاب بفهمیم.

با این روش جدید، می‌توان در نزد نویسنده کتاب تلمّذ کرد، و کالبد ذهنی (روح) نویسنده کتاب، با اشتیاق به دنبال مشتاقان و خوانندگان کتاب خود می‌باشد و آنها را با کمال میل پذیرا بوده و جذب خواهد کرد.

۲. «نفوذ در ماوراءعلوم»، به ما روش و آداب تلمّذ (شاگردی)، نزد اساتید و نویسندگان و دانشمندان را می‌آموزد.

 

قدرتهای ذهنی,خودآموز روحی,روش مطالعه با نويسنده کتاب,استاد محمد رضا یحیایی,کتاب

 

کاربرد و روش استفاده از کتاب قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی- روش مطالعه با نویسنده کتاب) :

روش جدیدی، نگارنده این کتاب، ابداع کرده است. این کتاب به منظور کسب دانش، از (کالبد ذهنی و اثیری) نویسندگان گذشته و حال، و تلمذ در محضر آنان ، از طریق پرواز کالبد اثیری (کالبد اختری- روان) به عالم اثیری (اِتِر- برزخ)؛ در حالت خواب یا بیداری است.

ابتدا باید دستورات لازم و مراحل و تمرینات مقدماتی از جمله: پاکیزگی تن و روان، تغذیه، تنفس، نرمش (انعطاف پذیری بدن)، مدی تیشن، و... را بخصوص در صورت امکان زیر نظر یک استاد باتقوا و متبجر، طی کنید.

پس از احراز شرایط لازم، شما میتوانید کتابی را که نخوانده‌اید، شب زیر سر خود بگذارید و صبح روز بعد، کل آن کتاب را در ذهن خود داشته باشید.

 

روش مطالعه با نویسنده کتاب

این نوع آموزش و مطالعه، در طول خواب شبانه شما صورت می‌گیرد و به این صورت شروع می‌شود، شما ابتدا خود را آماده می‌کنید و کتاب مورد علاقه‌تان را بصورت تفریحی مروری می‌کنید، طوریکه موضوع اصلی کتاب و عنوانهای کتاب را متوجه شوید. سپس 20 دقیقه قبل از خواب شبانه بصورت «خواب عارفانه» خود را ریلاکس نموده و در طول این مدت به موضوعات کتاب فکر می‌کنید و از نویسنده کتاب درخواست می‌کنید که تمامی مطالب کتاب را در طول خواب شبانه به شما بیاموزد و با این فکر به خواب می‌روید. حال به ضمیرناخودآگاه خود بگوئید که تمام مدت شب را نزد نویسنده کتاب شاگردی کند و فردا صبح بعد از بیدارشدن از خواب، معلومات خودش را به ضمیرخودآگاه شما منتقل کند. در زمان خواب، باید کتاب را بالای سر خود بگذارید.
فردا صبح وقتی از خواب بلند شدید، هر صفحه از کتاب را که می‌خوانید کاملاً درک کرده و مطالب کتاب آنقدر برایتان عادی، جاافتاده و روان است که فکر می کنید این کتاب را خودتان نوشته‌اید و سالهاست که با مطالب این کتاب آشنا بوده‌اید. حتی اگر نویسنده کتاب سالها پیش فوت کرده باشد یا اکنون در قید حیات بوده و یا یک فرد خارجی باشد، هیچگونه تفاوتی نمی‌کند.

[البته، این روش، مقدمات و پیش‌زمینه‌هایی برای آمادگی دارد که در چند بخش آغارین کتاب بطور کامل شرح داده شده است که پس از طی آن مراحل، هنگام تمرین روش مطالعه با نویسنده کتاب، فرا می‌رسد].

برگرفته از مقدمه کتاب قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی)(روش مطالعه با نویسنده کتاب).

 

پرواز کالبد اثیری (کالبد ذهنی - روان):

مردگان و زندگان، در عالم اِتر (اَثیری) ، می‌توانند با همدیگر ارتباط برقرار کنند.
یکی از کارهایی که می‌کنند، تبادل اطالاعات و کسب دانش و آگاهی با یکدیگر است.
چون در عالم خواب، تمام زندگان،‌خیلی راحت می‌توانند پرواز کالبد اثیری (روان) داشته باشند،‌ اگر بتوانند بصورت اختیاری جایی که می‌خواهند بروند،‌ می‌توانند نزد نویسندگان کتابها بروند و کسب آگاهی نمایند.

در این کتاب، مقدمات و آمادگی و تمرینات لازم برای پرواز اختیاری به عالم اتر برای کسب آگاهی را در خواب به شما می‌آموزد.

 

نام کتاب: قدرتهای ذهنی(خودآموز روحی-روش مطالعه با نويسنده کتاب)

 

نویسنده  : استاد محمّدرضا یحیایی

چاپ اول: ۱۳۷۸. شمارگان: ۵۰۰۰ جلد ،  تعداد صفحات: ۲۳۲  ،

شابک: 0- 5- 91518- 964  . قیمت: 100هزارتومان.

-  این کتاب چهارمین کتاب (۴) از مجموعه کتابهای نویسنده می‌باشد.

«بوسیله روش نوین خود آموزی روحی شما می توانید کتاب مورد علاقه خود را در مدت زمانی کوتاه و با درک کامل مطالب نهفته شده در داخل کتاب را فرا بگیرید».قدرتهای ذهنی,خودآموز روحی,روش مطالعه با نويسنده کتاب,استاد محمد رضا یحیایی,کتاب


قطع : رقعی تعداد جدول : ۵ تعداد عکس و طرح : ۴۰

مخاطبان : عموم مردم - دانش آموزان - دانشجویان - معلمان – مدرسین.

انگیزه انتخاب موضوع : بدلیل اینکه بیشتر کسانی که کتاب را مطالعه می کنند ، نمی توانند خیلی خوب با مطالب نهفته شده در داخل کتاب ارتباط برقرار نمایند . لذا نویسنده ،    بر آن شد که تکنیکی را ابداع نماید ، تا عموم مردم بتوانند توسط این روش ابداعی ، با مطالب نهفته شده در داخل کتاب ، ارتباط برقرار نمایند .

آثار مشابهی در این زمینه وجود ندارد . زیرا ، توسط قدرتهای ذهنی ، نویسنده تکنیکی ابداع نمود که می توان توسط آن ، به عمق نوشته های یک کتاب نُفوذ کرد .


جهت مشاهده فهرست به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

 

کلیه حقوق این اثر برای نویسنده محفوظ است.


فهرست مطالب کتاب قدرتهای ذهنی:

1- روش جدید مؤلف (نویسنده این کتاب).

2- پاکیزگی تن و روان.

3- تغذیه.

4- تنفس.

5- نرمش (انعطاف پذیری بدن).

6- مدی تیشن.

7- لایه ی اِتِر.

8- خواب عارفانه.

9- ضمیرآگاه و ضمیر ناخودآگاه.

10- کالبد هفتگانه انسان.

11- امواج مغزی پنجگانه.

12- قدرتهای ذهنی.

13- قدرتهای ایمان قوی.

14- مراکز هفتگانه انرژی بدن.

15- مرور کردن کتاب قبل از مطالعه.

16- یادگیری مطالب داخل کتاب بوسیله خواب عارفانه.

17- یادگیری مطالب داخل کتاب، از راه دور، بدون دیدن کتاب (یادگیری مطالب نهفته شده در درون کتاب بدون خواندن).

18- طریقه نت برداری از کتابها.

19- شرایط مطالعه کردن.

20- بیماریهای مربوط به مطالعه و طریقه ی مداوای آنها.

21- توصیه های بهداشتی جهت مطالعه کردن.

22- طریقه ارتباط برقرار کردن با روح نویسنده کتاب.

 

شماره تلفن برای خرید با پیک موتوری (به این صورت که مبلغ را ابتدا واریز کرده سپس برایتان پست شود) : ۰۲۱۸۸۶۹۲۰۶۵ – ۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰

09373234130- 02188692065

همچنین، با مراجعه حضوری، میتوانید هزینه بالای ارسال پستی را ندهید و هر چهار کتاب جدید و کتابهای دیگر که در گذشته چاپ شده است را تهیه کنید. (تهران- سعادت آباد) با تعیین وقت قبلی.

آخرین بروز رسانی مطلب در پنجشنبه ، 22 اسفند 1398 ، 17:44
 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home مقالات ونامه‌های استاد علوم هنرهای رزمی روش مطالعه در خواب با روح (کالبد اثیری) نویسنده کتاب بوسیله کالبد اثیری (روان). | قدرتهای ذهنی (خودآموز روحی-روش مطالعه با نويسنده کتاب)

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net