تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

کانال تلگرام استاد محمدرضا یحیایی ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس twitter

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.معرفی کتابها
توضیحات جدید درباره کتاب آیین رزم جامع چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 24 بهمن 1397 ، 05:26

توضیحات جدید درباره کتاب آیینرزمجامع

فصل ۵ کتاب را حتما بخوانید.

کتاب آیین رزم جامع: استاد محمدرضا یحیایی. استراتژیهای جنگی و تجاری. بازاریابی. تاتیکهای نظامی

فصل۱. اسرار رزم امام علی(ع) در میدان جنگ:

اولین بار افشا میشود و برای جنگهای فردی و گروهی امروزی کاربرد دارد.

.

فصل۲. اسرار رزم «سون تزو» در میدان جنگ:

استراتژیهای جنگی (تاکتیکهای نظامی). استراتژیهای #موفقیت در کار و تجارت، مدیریت بازرگانی، بازاریابی، مارکتینگ ، برای مدیران و کارآفرینان.

فصل۳. داستانهای ذن:

در یک #داستان_ذن، مبارزه بدون ضربه در #کاراته مبارزه استاد کاراته با مرد حکّاک، که استادکاراته با نیروی نافذ چشم خود مانع از حمله حکاک شد که در فصل دستان شفابخش، راز و راه رسیدن به این تکنیک بیان شده.

فصل ۴. قدرتهای ذهنی.

فصل۵. دستان شفابخش:

اگر ما قصد سرعت بخشیدن به جریان درمان جراحت‌ ها، شفای بیماریها، پیداکردن راه حل برای مشکلات زندگی، رسیدن به اهداف و آرزوها، کشف مجهولات در #طریقت_هنرهای_رزمی و #متافیزیک، را داشته باشیم در این فصل بطور عملی تمرینات آن بیان شده است.

.

فصل۶. ذن مدیتیشن، در طریقت هنرهای رزمی:

تمرینات ذاذن در بودو.

#روح یا #فکر (شین) در هنرهای رزمی.

موقعیت و فرصت مناسب در مبارزه هنرهای رزمی.

#تیراندازی (هنر #کمانگیری).

کِندو (هنر #شمشیربازی).

تمرکز کامل #سامادهی (سامادی یا #روشن_بینی).

بوشیدو.

مبارزه با #انرژی_چی.

نقاط حساس حیاتی بدن در هنرهای رزمی،

و‌...

www.mry14mn.com

فصل۷. طریقه زنده‌ماندن درشرایط ‌سخت طبیعت:

نجات جان خود در شرایط سخت کوهستان،بیابان،جنگل، دشت و... برای ماجراجویان،رزمندگان، کوهنوردان، طبیعت‌گردان، و... که دسترسی به امکاناتی ندارند.

https://telegram.me/mry14mn/5505

نویسنده: استادمحمدرضایحیایی.

قیمت: 60هزار ت.

چاپ۱۳۹۷.

تلفن:

09373234130

02188692065

Admin: https://telegram.me /Amir09373234130

ارسال با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس و پست به شهرستانها.

https://instagram.com/master_m.r.yahyaei

 

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 6 اسفند 1397 ، 17:13
 
توضیحات جدید درباره کتاب درمان جامع بیماریهای «كليه، مثانه، پروستات» چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 24 بهمن 1397 ، 05:24

توضیحات جدید درباره کتاب «درمان جامع بیماریهای «كليه، مثانه، پروستات»»

کتاب درمان جامع بیماریهای سنگ کلیه، سنگ مثانه، سرطان پروستات

این کتاب، روی سه عضو مهم بدن تحقیق و پژوهش نموده است. بخش اول مربوط به کلیه‌ها، بخش دوم مربوط به مثانه و بخش سوم مربوط به پروستات می‌باشد. در هر بخش، ابتدا عضو مورد نظر بطور کامل معرفی شده تا خوانندگان گرامی بتوانند با آگاهی که بدست می‌آورند، بهتر با آن عضو ارتباط برقرار نمایند. از جمله: آشنایی با کلیه و مثانه و پروستات، وظایف کلیه و مثانه و پروستات، کلیه‌ها و مثانه و پروستات چگونه کار می‌کنند؟ و ساختمان کلیه‌ها و مثانه و پروستات. سپس، بیماری‌هایی‌که ممکن است هر عضو به آن دچار شود را توضیح می‌دهد. این قسمت شامل: شناخت بیماری‌های کلیه و مثانه و پروستات، علل بیماری‌های کلیه و مثانه و پروستات، می‌باشد. سپس، درمان بیماری‌ها معرفی می‌شوند. همچنین، انواع آزمایش‌ها و تشخیص طبی مربوط به بیماری‌های کلیه و مثانه و پروستات نیز توضیح داده شده است. و در نهایت، راههای ساده و مفید برای پیشگیری از بیماری‌های کلیوی و مثانه و پروستات بطور جامع آورده شده است.

انسان‌هایی از لحاظ جسمانی سالم و قوی هستند که پنج سیستم انرژی معرفی شده در بدنشان بطور کامل و دقیق کار کند: 1- دستگاه تنفسی 2- دستگاه گوارشی 3- دستگاه تناسلی 4- دستگاه گردش خون 5- دستگاه عصبی. سلامت هرکدام از این پنج سیستم انرژی در بدن انسان، بطور جداگانه، ضروری است و کمبود در آن ناحیه، بدن را دچار بیماری می‌کند. یکی از شایع‌ترین بیماری‌های انسان، بیماری در سیستم انرژی «دستگاه تناسلی» می‌باشد که در مردان شامل: کلیه، فوق‌کلیه، مثانه، پروستات، بیضه، کیسة‌منی، آلت‌تناسلی مردانه و مجرای ادرار بوده؛ و در زنان شامل: کلیه، فوق‌کلیه، مثانه، رحم، تخمدان، آلت‌تناسلی زنانه و مجرای ادرار می‌باشد. بیماری‌های مربوط به «دستگاه تناسلی»، بسیار زیاد و متنوع می‌باشند. ولی مهم‌ترین آنها، وجود سنگ و سوزش و درد و تورم و خونریزی و سرطان در کلیه‌ها و مثانه و پروستات می‌باشد که در این کتاب بطور خلاصه و مفید مورد بررسی قرار گرفته است.

فصل اول: بیماریها یکلیوی و درمان آنها:

پیشگیری از سنگ کلیه. رژیم غذایی مناسب. نحوه کارکرد کلیه. نسانه ها و دلایل بیماریهای کلیوی. پیوند کلیه. درد پهلو. انواع سنگ کلیه و... درمان پزشکی بیمارهای کلیوی و سنگ کلیه. درمان با طب گیاهی.درمان بیمارهای کلیوی با طب گیاهی.

فصل دوم: بیماریهای مثانه و درمان آنها:

بی اختیاری ادرار. نشانه‌ها، علل و درمان پزشکی سنگ مثانه. سرطان مثانه. عفونت مثانه. درمان بیمارهای مثانه با طب گیاهی. و...

فصل سوم: بیماریهای غده پروستات و راه درمان آنها:

نحوه کارکرد پروستات. نشانه ها، دلایل، پیشگیری و درمان بیمارهای پروستات. التهاب و سرطان پروستات. بزرگی پروستات. ماساژ پروستات. رژیم غذایی سالم برای پیشگیری. افراد در معرض خطر ابتلا چه کسانی هستند. و...

فصل چهار: شش آزمایش پزشکی برای تشخیص بیمارهای کلیه مثانه پروستات.

فصل پنجم: درمانهای طب مکمل برای بیماریهای کلیه مثانه پروستات:

1- گياه درماني 2- تاي‌چي درماني 3- يوگا درماني 4- ضد نيروي جاذبه 5- خواب درماني جامع 6- چي كُنگ 7- تغذيه طبيعي 8- قوانين شِفا 9- نماز درماني 10- دستگاه طب سوزني بدون سوزن 11- ماساژ درماني 12- انرژي درماني 13- آب درماني 14- مغناطيس درماني 15- سنگ درماني 16- رنگ درماني 17- حمام درماني 18- بادكش درماني 19- آب شِفا. 20- موسیقی درمانی. 21- بازتاب درمانی.

نویسنده: استادمحمدرضایحیایی.

قیمت: 60هزار ت.

چاپ۱۳۹۷.

توضیحات بیشتر:

https://telegram.me/mry14mn/5506

تلفن فروش: 09373234130

02188692065

خریدحضوری و ارسال با پیک موتوری در تهران، و ارسال با تیپاکس و پست به شهرستانها.

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 6 اسفند 1397 ، 17:13
 
خبرگزاری کتاب: ماساژ درمانی به‌روش یومی‌هو تراپی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 23 بهمن 1397 ، 09:22

 

ماساژ درمانی به‌روش یومی‌هو تراپی

به روش ژاپنی‌ها مفاصل آسیب‌دیده خود را درمان کنید

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

کتاب «ماساژ درمانی؛ یومی هو تراپی» به تشریح نوعی درمان در رفتگی مفاصل و استخوان‌ها می‌پردازد که ریشه در آسیای شرقی و کشور ژاپن دارد.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کتاب «#ماساژدرمانی؛ یومی‌هو تراپی» نوشته محمدرضا یحیایی به تشریح و توضیح تکنیک‌های جا انداختن مفاصل و مهره‌های ستون فقرات می‌پردازد.

امروزه تحرک کم و نوع شیوه زندگی و نشستن بیش از حد در وضعیت‌های نامناسب باعث شده انسان‌ها بیش از پیش درگیر ناراحتی‌های ناشی از دررفتگی مفاصل یا ساییدگی آن‌ها شوند. یومی هو تراپی نوعی ماساژ درمانی است که ریشه در آسیای شرقی و کشور ژاپن دارد. یحیایی (نویسنده) با فراگیری این نوع درمان و آموزش، تلاش داشته راهنمایی جامع از آن را در کتابش گردآوری کند.

نویسنده در مقدمه کتاب می‌نویسد: «چه بسیار مردان و زنانی که در حمام‌های عمومی شهرهای ایران به جا انداختن دررفتگی‌های متعدد مردم شهر می‌پرداختند. این امر در ایران قدمتی دیرینه دارد و بخشی از طب سنتی این مرز و بوم را به خود اختصاص داده است و امروزه نیز افراد با تجربه‌ای به امر جا انداختن دررفتگی‌ها می‌پردازند و این علم و هنر را از پدران خویش آموخته‌اند.»

این اثر در شش فصل با عناوین «تاریخچه ابداع یومی هو تراپی»، «علت بیماری‌ها»، «ویژگی‌های روش‌ درمانی یومی‌ هو»، تشخیص انحراف استخوان لگن خاصره»، «روش‌های تشخیص انواع جا به‌ جایی استخوان لگن خاصره»، «رازهای پنهان ماساژدرمانی یومی هو» در سال جاری روانه کتابفروشی‌ها شد.

در بخشی از کتاب که درباره تاریخچه ماساژدرمانی به سبک یومی هو تراپی آمده است می‌خوانید: «شوئی چی اهنو اهل ژاپن که مجذوب هنرهای رزمی چین می‌شود که در سن شانزده سالگی برای فراگیری به چین می‌رود طی مدت اقامتش که تا پایان جنگ جهانی دوم بود به طول می‌انجامد. او روش جا انداختن مفاصل و استخوان‌ها را که جزئی از تکنیک‌های طب سنتی در هنر‌های رزمی می‌باشد آموخت. وی پس از بازگشت به وطن روش‌های درمانی دیگری را نیز مورد مطالعه قرار داد و بر اساس ترکیب روش‌های اصلی جا انداختن استخوان‌ها و مفاصل با سایر روش‌های درمانی طب سنتی که آموخته بود روش جدیدی ابداع کرد. آقای ماسایوکی سایونجی (بنیانگذار یومیهو) با آقای اُهنو آشنا شده و شاگرد او می‌شود...»

کتاب یومیهوتراپی در 340 صفحه، به قیمت 45هزارتومان از سوی مولف روانه بازار کتاب شد.

لینک خبر:

http://ibna.ir/fa/doc/book/271053/

 

...................................................

تلفن: 09373234130- 02188692065

 

www.mry14mn.com

 

Telegram.me/mry14mn

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 6 اسفند 1397 ، 17:14
 
کتاب ماساژ درمانی، یومی هو تراپی: استاد محمدرضا یحیایی چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 23 بهمن 1397 ، 08:46

 

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی» 22آبان‌ماه ۹۷ منتشر شد

کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

ماسایوکی سایونجی،پس از سالها شاگردی و مطالعه و تجربه در زمینه روش‌های درمانی سنتی، روش درمانی یومی‌هو را که شامل۱۰۰تکنیک و حرکت از روشهای جاانداختن سنتی دررفتگی (ایرانی و چینی)، ماساژ چینی، شیاتسو، ماساژ تایلندی،و...می‌باشد معرفی نموده که البته بسیاری از این حرکات در طب سنتی ما (ایران) نیز قابل مشاهده است .

نکته جالب توجه در این روش این است‌که اغلب بیماریها از انحراف یا جابجایی استخوانهای لگن‌خاصره ناشی می‌شود، و حرکاتی که در این روش معرفی شده به جاانداختن استخوانهای لگن‌خاصره و رفع انحرافاتی که در این عضو رُخ داده، می‌پردازد.

مقدمه آقای دکتر حبیب‌زاده: «استاد محمّدرضا یحیایی، از سال 1361 شمسی با تکنیک جاانداختن مفاصل بدن و مخصوصاً مفصل انگشتان دست و پا آشنا شدند؛ زیرا در ورزش والیبال و فوتبال، این دو عضو بیشترین صدمه را می‌بینند. همچنین، در سال 1374 با تکنیک جاانداختن دیسک کمر و رگ‌گیری برای درمان کمردرد و سیاتیک آشنا شدند. در سال 1375 تحقیقات خودشان را روی فیزیوتراپی و کایروپرکتیک متمرکز کردند. و در انتهای سال 1375 در کلاس یومی‌هو تراپی شرکت کردند. در آن سالها، هنوز یومِی‌هو تراپی را کسی خوب نمی‌شناخت و تازه وارد ایران شده بود. استاد محمّدرضا یحیایی زمانی‌که با استاد آذرهوشنگ آشنا شدند، ایشان (استاد یحیایی) قول دادند که این روش درمانی را در بین اساتید هنرهای رزمی و پزشکان و دوستداران سلامتی تبلیغ کنند و باعث همه‌گیر شدن این نوع ماساژ درمانی در ایران شوند. به همین‌خاطر، استاد یحیایی تا آنجایی‌که در توان داشت، به شاگردان و دوستداران و پزشکانی که با ایشان آشنا بودند، این نوع ماساژ درمانی را پیشنهاد می‌کردند؛ و نتیجه‌اش این شد که چند کلاس خصوصی برای آقایان و خانم‌ها در منزل شخصی استاد آذرهوشنگ در تهران برگزار شد؛ و از آن به بعد، کم‌کم ماساژ درمانی (یومِی‌هو تراپی) در ایران فراگیر شد. استاد یحیایی همان سالها برای این روش درمانی زحمت زیادی کشیدند. جناب استاد یحیایی، با هوش و زکاوتی که داشتند، تمامی صد تکنیک یومِی‌هوتراپی را در یک پوستر 70×100 سانتی‌متر با نظم و ترتیبی زیبا قرار دادند و در سال1379 چاپ کردند».

نویسنده بعد از فراگیری و تسلط بر روش درمانی «یومی‌هو»، آنرا با روش‌های درمانی سنتی دیگر مطابقت داده و در این زمینه به تحقیق و مطالعه پرداخت. بعد از سال‌ها تحقیق و تجربه به رفع اشکالات و ایرادهای وارد بر این روش درمانی اقدام نمود و آنرا بصورت خیلی ساده و روان به شکلی که قابل فهم و درک برای عموم مردم علاقمند باشد به رشتة تحریر درآورد.

هدف و تلاش نویسنده از نگارش این کتاب، معرفی روش درمانی «یومی‌هو» در ایران می‌باشد و علاقمندان عزیز با مطالعه این کتاب و آموزش‌دیدن این روش درمانی نزد اساتید فن، به کارایی فراوان آن پی خواهند بُرد.

بوسیله این کتاب، شما میتوانید خود و دیگران را در مدت زمان کوتاهی، از دست بیماریهایی مثل: سیاتیک، واریس، اِم.اِس، دیسک، کمردرد، پادرد، گردن درد، آرتروز، رُماتیسم، پیری زودرَس، جابه‌جایی استخوان لگن خاصره، یبوست، دردهای ستون فقرات و شانه، لاغری، چاقی و خستگی مفرط، نجات دهید. از جمله:

1- تاریخچه ابداع «یومی هو تراپی» 2- درجات گواهینامه در «یومی هو تراپی» 3- علت بیماریها 4- اثرات جابه‌جایی استخوان لگن خاصره 5- روش درمانی معجزه آسایی که، بیماریها را ریشه کن می کند 6- اثر روش درمانی «یومی هو تراپی» روی بیماریها 7- تنها یک درصد از مردم، لگن خاصرۀ نرمال دارند 8- زایمان و جا به جایی استخوان لگن خاصره 9- جا به جایی استخوانهای لگن خاصره، و بروز بیماری 10- وجه تشابه باد بزن با بدن 11- تشخیص انحراف استخوان لگن خاصره 12- رازهای پنهان ماساژ درمانی«یومی هو تراپی» 13- روشهای درمانی هفتگانه 14- آموزش صد تکنیک ماساژدرمانی«یومی هو تراپی» 15- آموزش نرمش های فردی«یومیهو تراپی» (48 نرمش فردی) 16- جدول انعطاف، مربوط به نرمشهای فردی «یومی هو تراپی» 17- جدول اندازه گیری وضعیت درمانجو، قبل و بعد از ماساژدرمانی«یومیهوتراپی» 18- طب سنتی، جهت درمان بیماریها (1- ماساژدرمانی 2- طب فشاری 3- طب سوزنی 4- فتیله گذاری 5- دستگاه الکترونیکی«طب سوزنی»بدون سوزن 6- آب درمانی با فشار آب سرد 7- آب درمانی بوسیلۀ نوشیدن 8- حمام درمانی 9- یوگادرمانی 10- نمازدرمانی 11- موسیقی درمانی 12- تغذیۀ طبیعی درمانی 13- طب گیاهی 14- خواب درمانی 15- انرژی درمانی 16- رنگ درمانی 17- حِجامت 18- بادکش 19- هومیو پاتی).]

نخستین چاپ این کتاب، با شمارگان پنج هزار نسخه‌ در ۳۴۰ صفحه، به بهای 45 هزار تومان، به همت نویسنده (ناشر مؤلف) منتشر شد.-

تلفن: 09373234130- 02188692065

www.mry14mn.com

Telegram.me/mry14mn

خریدحضوری و ارسال با پیک موتوری درتهران؛و ارسال با تیپاکس یا پست به شهرستانها.

 

اخبار کتاب:

خبرگزاری کتاب: ماساژ درمانی به‌روش یومی‌هو تراپی


کتاب ماساژ درمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضا یحیایی

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 6 اسفند 1397 ، 17:14
 
خبرگزاری کتاب- صفر تا صد آیین رزم در یک کتاب چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 20 تیر 1397 ، 14:12

 

صفر تا صد آیین رزم در یک کتاب

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷

مصاحبه، گفتگوی خبرگزاری کتاب با استاد محمدرضا یحیایی درباره کتاب آیین رزم جامع

استاد محمدرضا یحیایی به همراه کبرا حکیمی در کتاب«آیین رزم جامع» تمامی ابعاد مربوط به آیین رزم را مورد بررسی قرار داده است. این اثر خرداد ماه سال جاری روانه کتابفروشی‌ها شده است.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کتاب«آیین رزم جامع» نوشته استاد محمدرضا یحیایی در سه بخش اصلی منتشر شد. موضوع این کتاب، هنرهای رزمی، استراتژی‌های جنگی (تاکتیک‌های نظامی)، تقویت ایمان و اراده در افراد ضعیف‌النفس، و رموز موفّقیت در کار و زندگی است.

شما باید تمام تلاشتان را برای بدست‌آوردن آنچه پیروزی می‌نامید بکنید. این جمله‌ای است که یحیایی(نویسنده) این کتاب را بر اساس آن تالیف کرده است. وی معتقد است در هر جایی در محل کار، در زندگی، در تحصیل، در تجارت، و غیره. مدیران، کارآفرینان و ورزشکاران سرتاسر دنیا، برای بدست‌آوردن پیروزی، باید کاملاً با استراتژیک جامع وارد هر رقابتی شوند.

در این کتاب سعی شده تمامی ابعاد مربوط به آیین رزم را مورد بررسی قرار گیرد، طوری‌که با تحقیقات و پژوهش‌های فراوان، به عمیق‌ترین اسرار مربوط به رزم، رخنه شده است. به همین‌ دلیل، نویسنده، اسرار رزم تمامی استادان مهم جهان را در این کتاب، به رشتۀ تحریر درآورده‌است.

مروری بر فصل‌ها

«سخنان طریقت هنرهای رزمی جامع»، « سخنان حضرت امام علی(ع) در رابطه با طریقت هنرهای رزمی جامع»، «تاکتیک‌های آیین رزم»، « داستان‌های حکمت آموز جامع»، «تمرینات قدرت‌های ذهنی»، «انرژی‌های دستان شفابخش»، «دیدگاه‌های ذن مدیتیشن»، «طریقه زندگی کردن در شرایط سخت برای زنده ماندن» عناوین سر فصل‌های این کتاب است.

سخن نویسنده

یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایبنا گفت: این کتاب، چکیده‌ای از 35 سال تجربۀ هنرهای رزمی، دوره‌های کماندویی، دوره‌های آموزش نظامی در جبهه‌های جنگ تحمیلی ایران و عراق، و بیش از 20 سال آموزش دوره‌های «زندگی در شرایط سخت» است که در یک کتاب جمع‌آوری شده است.

در تمامی آن سال‌ها، تمامی مطالبی که به عنوان آیین رزم جامع، تدریس می‌کردم، به تدریج به رشته تحریر در آمد ولی در سه چهار سال اخیر، بصورت کتاب برای چاپ، نگارش شد

وی افزود: سال‌ها پیش، زمانی‌که هنرهای رزمی» و سلاح‌های رزمی و مبارزه و زندگی در شرایط سخت را در طبیعت وحشی و خشن کوهستان به شاگردان خود آموزش می‌دادم؛ کم و بیش، نسبت به ظرفیت و تحمل و سطح هوشیاری و اخلاق هر کدام از آن‌ها، مطالبی را که مناسب آن‌ها بود را می‌گفتم و تمرین می‌کردند، تا این‌که در آن تکنیک، به مهارت لازم برسند. بعد از آموزش‌ها، شاگردانم در زندگی اجتماعی‌شان، به موفّقیت‌های زیادی می‌رسیدند و اطرافیان خود را شگفت‌زده می‌‌کردند.

استاد یحیایی در پاسخ به این پرسش که آیا از سوی صاحب‌نظران این حوزه بازخوردی هم داشتید یاخیر، گفت: از مدت زمانی‌که مشغول تدریس آیین رزم جامع به شاگردانم بودم، بیش از بیست سال می‌گذرد. و مطالب این کتاب حاصل سال‌ها تجربه من در این حوزه است. خوشبختانه ، این کتاب، از سوی صاحب‌نظران واقعی و حقیقی و کارکشتۀ این حوزه، تدریس می‌شود و با تشویق و همکاری آنان روبرو شد.

کتاب«آیین رزم جامع» در 406 صفحه، به قیمت 60 هزار تومان از سوی مولف روانه بازار نشر شده است.

لینک خبر:

http://ibna.ir/fa/doc/book/262966/صفر-صد-آیین-رزم-یک-کتاب

آخرین بروز رسانی مطلب در دوشنبه ، 6 اسفند 1397 ، 17:15
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 3

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

 

پیوندهای مرجع

  ماساز آقایان , قابل توجه بیماران ، درمانجویان، و ناتوانان حرکتی

وب‌سایت ماساژ جامع 

 

 شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«آیین رزم جامع»، «درمان جامع بیماریهای کلیه مثانه پروستات» و «ماساژدرمانی یومی‌هوتراپی»، چاپ شد و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...

ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

جدیدترین مقالات

 

مقاله خواص و دستور تهیه ماءالجُبن (آب پینر یا آب ماست)  (مقالات استاد). (1395/06/08).

توجه: خبر جدید موجودی کتابها

درحال‌حاضر 14کتاب موجود است. برای خرید، به فروش کتاب مراجعه بفرمایید.

Home امکانات معرفی کتابهای جدید استاد

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد. 

Copyright © 2019. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net