تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

معرفی کتابها
خبرگزاری ایکنا| تفسیر جامع بسم‌الله و سوره حمد منتشر شد چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 5 فروردين 1399 ، 12:05
کد خبر: ۳۸۵۱۲۸۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲

 

تفسیر جامع بسم‌الله و سوره حمد منتشر شد

کانون خبرنگاران نبأ ــ کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم‌الله و سوره حمد)» اثر امیر نعمتی به کوشش و راهنمایی‌ محمدرضا یحیایی به همت مؤسسه انتشاراتی ناشر مؤلف منتشر شد.

به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا، نبأ؛ کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم‌الله و سوره حمد)» اثر امیر نعمتی به کوشش و راهنمایی‌ محمدرضا یحیایی، ۲۸ مهرماه، با شمارگان دو هزار نسخه‌ در ۳۱۶ صفحه، به بهای ۴۰ هزار تومان، به همت ناشر مؤلف، منتشر شد.
مطالب این کتاب در ۹ بخش اصلی و ۸۰ مبحث، گردآوری شده است. همچنین این نویسنده در سال ۹۱ اثر دیگری شامل شأن‌ نزول، فضیلت، ختوم و اذکار، شفا و درمان، داستان و ضرب‌المثل، خواص و منافع، علم اعداد و حروف، اسماءالحسنی، درس‌ها، ترجمه، و تفسیر بسم‌الله و سوره حمد در فرهنگ عامیانه پارسی را منتشر کرده است.
کتاب حاضر در ادامه اثر قبلی مؤلف گردآوری شده و شامل بخش‌هایی همچون کودک و نوجوان، «تز جامع» محمدرضا یحیایی در تفسیر قرآن، خواص و شرایط قرائت و تلاوت سوره‌ها، مقالات قرآنی در ارتباط با سوره حمد و نماز، فرهنگ اصطلاحات و لغات کتاب، کتابشناسی و معرفی کتاب‌ها درباره سوره حمد، و... است.
در این کتاب به موضوعاتی چون رابطه ذکر «بسم الله» و همزمانی آن با رویدادهای خوب و خوش‌یمن، چیستی خدا از زبان خدا در بسْمِ اللَّهِ به‌طور مختصر و مفید، خواندن سوره حمد پس از حجامت جامع(انرژی درمانی)، خواندن سوره حمد برای شفای سردرد در هنگام ماساژ و انرژی درمانی، اسرار ذکر و تنفس در سوره حمد، تأثیر سوره حمد برای کسب انرژی و شفا و درمان روی آب و بدن، نحوه صحیح امر به معروف و نهی از منکر کردن در سوره حمد، آشپزی و خوردن غذا با تز جامع و سوره حمد، سوره حمد مهریه عقد حوا با آدم، وضو و فعال‌سازی مراکز انرژی بدن(چاکرا)، ترجمه‌های غیرپارسی سوره حمد(کردی، ترکی، و ...)، اعجاز عددی سوره حمد و ... پرداخته شده است.
در بخش مقالات نیز برخی مقالات استاد یحیایی همچون نمازدرمانی و قرآن‌درمانی، چله‌نشینی گفتن اذکار الهی و خواندن قرآن، اسرار اعجاز و عجایب نماز «رابطه نماز با عرفان و درمان جامع»، سجده؛ کلید خودشناسی و خداشناسی و دعای جامع استاد حکیم، آورده شده است.
«تز جامع» نظریه‌ای که از سوی محمدرضا یحیایی در سال ۷۳ پایه‌گذاری شده، اساس این کتاب است. تز جامع می‌گوید: «جمع‌آوری و گردآوری مطالب مرتبط و جنبه‌های مختلف علوم که برای خودشناسی و خداشناسی انسان مفید است، بدون تعصب، قضاوت، پیش‌داوری و دخل و تصرف در آثار دیگران، به‌صورت جداگانه و دسته‌بندی شده، بدون درآمیخته‌ کردن علومی که به همدیگر مربوط نیستند». علوم مختلف می‌تواند شامل ادیان، عرفان، پزشکی و طب، هنرهای رزمی، و... (در اینجا تفسیر قرآن) باشد. تمام کتاب‌های محمدرضا یحیایی همچون حجامت جامع، داستان‌های ذن جامع، آیین رزم جامع، طب سوزنی جامع و... بر اساس فلسفه تز جامع نگاشته شده و در هر کتاب، تمام دیدگاه و مطالب مرتبط به موضوع آن کتاب، ‌به‌طور خلاصه و مفید آورده شده است.
امیر نعمتی
انتهای پیام

 

 
خبرگزاری کتاب | ماساژدرمانی «یومِی‌هو تراپی» چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 5 فروردين 1399 ، 11:59
ماساژ درمانی به روش یومی هو تراپی

به روش ژاپنی‌ها مفاصل آسیب‌دیده خود را درمان کنید

 

 

 

کتاب «ماساژ درمانی؛ یومی هو تراپی» به تشریح نوعی درمان در رفتگی مفاصل و استخوان‌ها می‌پردازد که ریشه در آسیای شرقی و کشور ژاپن دارد.

 

 

 

به روش ژاپنی‌ها مفاصل آسیب‌دیده خود را درمان کنید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) کتاب «ماساژ درمانی؛ یومی هو تراپی» نوشته محمدرضا یحیایی به تشریح و توضیح تکنیک‌های جا انداختن و مفاصل و مهره‌های ستون فقرات می‌پرداد.

امروزه تحرک کم و نوع شیوه زندگی و نشستن بیش از حد در وضعیت‌های نامناسب باعث شده انسان‌ها بیش از پیش درگیر ناراحتی‌های ناشی از دررفتگی مفاصل یا ساییدگی آن‌ها شوند. یومی هو تراپی نوعی ماساژ درمانی است که ریشه در آسیای شرقی و کشور ژاپن دارد. یحیایی (نویسنده) با فراگیری این نوع درمان و آموزش، تلاش داشته راهنمایی جامع از آن را در کتابش گردآوری کند.

نویسنده در مقدمه کتاب می‌نویسد: «چه بسیار مردان و زنانی که در حمام‌های عمومی شهرهای ایران به جا انداختن دررفتگی‌های متعدد مردم شهر می‌پرداختند. این امر در ایران قدمتی دیرینه دارد و بخشی از طب سنتی این مرز و بوم را به خود اختصاص داده است و امروزه نیز افراد با تجربه‌ای به امر جا انداختن دررفتگی‌ها می‌پردازند و این علم و هنر را از پدران خویش آموخته‌اند.»

این اثر در شش فصل با عناوین «تاریخچه ابداع یومی هو تراپی»، «علت بیماری‌ها»، «ویژگی‌های روش‌ درمانی یومی‌ هو»، تشخیص انحراف استخوان لگن خاصره»، «روش‌های تشخیص انواع جا به‌ جایی استخوان لگن خاصره»، «رازهای پنهان ماساژدرمانی یومی هو» در سال جاری روانه کتابفروشی‌ها شد.

در بخشی از کتاب که درباره تاریخچه ماساژدرمانی به سبک یومی هو تراپی آمده است می‌خوانید: «شوئی چی اهنو اهل ژاپن که مجذوب هنرهای رزمی چین می‌شود که در سن شانزده سالگی برای فراگیری به چین می‌رود طی مدت اقامتش که تا پایان جنگ جهانی دوم بود به طول می‌انجامد. او روش جا انداختن مفاصل و استخوان‌ها را که جزئی از تکنیک‌های طب سنتی در هنر‌های رزمی می‌باشد آموخت. وی پس از بازگشت به وطن روش‌های درمانی دیگری را نیز مورد مطالعه قرار داد و بر اساس ترکیب روش‌های اصلی جا انداختن استخوان‌ها و مفاصل با سایر روش‌های درمانی طب سنتی که آموخته بود روش جدیدی ابداع کرد.»
یومی هو تراپی در 340 صفحه، از سوی مولف روانه بازار کتاب شد.
 
کتاب گفتاری پیرامون کتاب عالم اوراسینا چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1398 ، 18:09

گفتاری پیرامون کتاب عالم اورا سینا

چاپ نخست کتاب «گفتاری پیرامون کتاب عالم اوراسینا»، اثری مشترک از استاد محمّدرضا یحیایی و خانم دکتر فاطمه جمشیدی (یکی از شاگردان ایشان)، در سیزده فصل در دست مجوز بوده و به امیدخدا در ماههای آینده منتشر خواهدشد.

این کتاب، می‌تواند راهنمای شما برای درک بهتر کتاب «عالَم اورا سینا» باشد. در واقع این کتاب، کلید باارزشی است‌که می‌تواند علاقمندان به سیر و سلوک طریقت دانایی جامع را خیلی زودتر به مقصد برساند، انشاءِالله.

این کتاب، چکیده و نتیجه‌گیری عرفانی و فراروانشناسی و جملات قصار از کتاب عالم اوراسینا (واپسین گفتار) است و نویسنده (خانم دکتر جمشیدی) پس از بارها مطالعه آن و راهنمایی و درسهای استاد یحیایی و نُت‌برداری؛ اقدام به نگارش کرده است.

کتاب «عالَم اورا سینا» کتابی دیگر از جناب آقای «اسپالدینگ» است که هم‌راستا با کتاب قبلی‌شان «معبد سکوت» می‌باشد. در این کتاب سعی شده توضیح بیشتری درباره علوم روحی، خود شناسی و خدا شناسی داده شود، و سئوالاتی را که خوانندگان کتاب «معبد سکوت» داشتند، بصورت پرسش و پاسخ، به رشته تحریر درآمده است.

کتاب «عالَم اورا سینا» اگرچه در ظاهر با کتاب قبلی «بِرد.تامِس اسپالدینگ» ، «معبد سکوت» متفاوت است، اما در عمق و معنا، در همان راستای معرفی خدای یکتا و راه‌های رسیدن به او می‌باشد. این کتاب مجموعه‌ای از دروس خداپرستی با زبانی بسیار ساده و روان است که به مانند کتاب «معبد سکوت» مطالب برگرفته از هیچ مذهب و نگرش خاصی نیست. لذا هر کس، با هر آیین و مذهبی، می‌تواند از مطالب کتاب، نهایت استفاده را ببرد.

این کتاب برای کسانی‌که «معبد‌‌ سکوت» را خوانده‌اند و با آقای اسپالدینگ آشنایی دارند، جذابیت بیشتری دارد.

در ارتباط با قدرت ذهن و برابری انسانها در قدرتهای درونی بالقوه، در این کتاب نیز بارها سخن می‌گوید. اما چیزی‌که متفاوت از کتاب قبلی او می‌باشد، بیان پُر احساس او از عشق الهی است‌که به‌خصوص، در فصول پایانی کتاب، نمایان می‌شود. او خواننده را قدم به قدم، با شیوه‌های یکتاپرستی آشنا می‌کند. او دریچه‌های معرفتی عمیقی را به روی ما باز می‌کند. همۀ تلاشش جهت آشنایی انسان با قدرت درون و قرار گرفتن در مسیر الهی است.

موضوعات مطالب کتاب عبارتند از:

[شامل: ۱- دوربین ثبت وقایع زمان گذشته ۲- ماهیت الهی هر عملی در کل عالَم هستی ۳- کشف استاد درون ۴- تأثیر بکاربردن واژه خدا ۵- حضور الهی در وجود هر موجود ۶- خداشناسی ۷- مخزن عظیم انرژی کره زمین ۸- عبادت متفکرانه خداوند ۹- خودشناسی ۱۰- کانالی برای نیروهای الهی بودن ۱۱- تأثیر ارتعاشات افکار و سخن منفی ۱۲- تبادل انرژیها ۱۳- زندگی جاودانه و اَبدی ۱۴- شِفای بیماران در اماکن مذهبی ۱۵- تکثیر سلول اولیه هستی ۱۶- اصلاح ساختار ذهنی ۱۷- زمان حال را دریابید ۱۸- بازماندگان تمدن قدیمی ۱۹- انرژی‌درمانی (ریکی) ۲۰- قدرت ذهن ۲۱- عکسبرداری از خروج کالبد اَثیری بدن انسان ۲۲- سالم‌ماندن اجساد مردگان بعد از سالها ۲۳- انسانهایی با طول‌عمر زیاد ۲۴- نعمتهای الهی ۲۵- عظمت پرستشگاه درون انسان ۲۶- فعال‌کردن انرژی الهی و... غیره.]

09011051499

قیمت: ۲۷هزار ت. ۹۲صفحه.(هنوز چاپ نشده)

 
کتاب گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1398 ، 18:04

گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت

چاپ نخست کتاب «گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت»، اثری مشترک از استاد محمّدرضا یحیایی و خانم دکتر فاطمه جمشیدی (یکی از شاگردان ایشان)، در پنج فصل و ۱۶ مبحث در دست مجوز بوده و به امیدخدا در ماههای آینده منتشر خواهدشد.

این کتاب، چکیده و نتیجه‌گیری عرفانی و فراروانشناسی و جملات قصار از کتاب معبد سکوت است و نویسنده (خانم دکتر جمشیدی) پس از بارها مطالعه آن و راهنمایی و درسهای استاد یحیایی و نُت‌برداری؛ اقدام به نگارش کرده که اثری شگفت‌انگیز در عرفان الهی، معرفت طریقت اساتید الهی و روحی؛ و شناخت راه ارتباط با خداوند و انوار الهی و دنیای درون است.

کتاب «معبد سکوت» یا «زندگی استادان» به قلم «برد. تی. اسپالدینگ» و ترجمۀ خانم «فریده مهدوی دامغانی» در واقع سفرنامه‌ای از یک عده پژوهشگران آمریکایی است‌که حدود ۱۰۰ سال پیش به سرزمین‌های هندوستان و تبت و نپال سفر می‌کنند و در آنجا با اساتیدی روبرو می‌شوند که انسانهای مافوق طبیعی هستند که با کرامات خود، زندگی را برای بسیاری از مردم آن نواحی، آسان کرده و از قدرتهای خود برای کمک به هم‌نوعان خود استفاده می‌کنند. آنها در اوج گمنامی به‌سر می‌بردند و هیچ تلاشی برای شناساندن خود نداشتند.

این عده در طی سفر چند سالۀ خود و زندگی با آن اساتید، با وقایع عجیب و باورنکردنی روبرو می‌شوند که در کتاب به آنها اشاره می‌کنند. این اساتید، کاری را برای خودنمایی و خودپسندی انجام نمی‌دهند، کارهایشان جنبۀ نمایشی ندارد. نباید آنها را با کسانی اشتباه گرفت که منبع درآمدشان، نمایش کارهای خارق‌العاده است. آنها جزو مرتاضان هم نیستند و پیرو دینِ خاصی هم نمی‌باشند. و هیچ تعصبی هم به راه و طریقت خود ندارند.

نویسندۀ کتاب جناب آقای اسپالدینگ در پاسخ به کسانی‌که می‌پرسیدند: آیا کتاب تخیلی است یا سفر حقیقی و واقعی است؟ همیشه با قاطعیت چنین پاسخ می‌داد: «باید هر شخصی که این کتاب را می‌خواند، آن مقدار چیزی را از آن بگیرد که برایش لازم و مفید است و تا بدانجا اعتقاد و ایمان بیاورد که با سطح تکامل و آگاهی باطنی‌اش مطابقت و مناسبت داشته باشد».

اسپالدینگ می‌گوید: «سالها عبادت و تفکر و اندیشه طول کشید تا من معنای معنوی و روحانی بسیار عمیق زندگی استادان را کشف کنم».

باید در نظر داشت که اسپالدینگ حدود سه سال و نیم و به‌صورت تمام وقت، در کنار آنها زندگی می‌کند. طبیعی است‌که این مدت برای دریافت حقیقتِ اعمال و کردار آنها، زمان کمی نیست.

کتاب گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت ، می‌تواند تکمیل کنندۀ کتاب اصلی باشد و خواندن آن بعد یا قبل از کتاب اصلی (معبد سکوت)، راهگشاست و اطلاعات بیشتری را از زوایای مختلف نشان می‌دهد. موضوعات مطالب کتاب عبارتند از:

[شامل: ۱- سفرنامه ۲- دسته‌بندی کارهای اساتید (تأثیرگذاشتن بر محیط- شکستن مرزهای زمان و مکان- برطرف‌شدن نیازهای روزانه- آموزش در عوالِم دیگر- توانایی خروج کالبد اَثیری از جسم- قدرت شِفا دادن- غلبه بر مرگ جسمی- شنیدن صداهای آسمان- زنده‌کردن اشیاءِ بی‌جان- دیدن حضرت مسیح (ع) و حضرت بودا (ع)- راه رفتن روی آب- زنده‌کردن مُرده) ۳- دسته‌بندی علل بروز کارهای اساتید (پیوند با خالق هستی و شناخت خدای درون- خودشناسی- قدرت فکر و ارتعاش- خدمت به دیگران).]

قیمت: ۲۷هزار تومان. ۹۶صفحه (هنوز چاپ نشده)

09011051499

 
تفسیر جامع قرآن کریم : بسم الله و سورۀ حمد چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1398 ، 18:02

کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله و سورۀ حمد)»، ۲۸مهرماه ۹۸ منتشر شد

کتاب تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد

چاپ نخست کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله و سورۀ حمد)» ، گردآوری توسط امیر نعمتی است که در ۹ بخش اصلی و ۸۰ مبحث، می‌باشد.

تفسیر سوره حمد بصورت آیه به آیه بوده، برای هر آیه تمامی تفاسیر مربوطه از مفسرین مختلف آورده شده و از تکرار مطالب مشابه خودداری شده است.

* اثر قبلی مولف (نعمتی)، در همین موضوع در ۱۳۹۱، شامل: شأن‌نزول، فضیلت، ختوم و اذکار، شفا و درمان، داستان و ضرب‌المثل، خواص و منافع، علم اعداد و حروف، اسماءالحسنی، درس‌ها، ترجمه، و تفسیرِ، بسم الله و سوره حمد در فرهنگ عامیه پارسی، و... بود.

اما، کتاب حاضر، در مقایسه با اثر قبلی مولف، تغییرات بسیار زیادی داشته، و بخشهای کودک و نوجوان، «تز جامع» استاد یحیایی در تفسیر قرآن، خواص و شرایط قرائت و تلاوت سوره‌ها، مقالات قرآنی در ارتباط با سوره حمد و نماز، فرهنگ اصطلاحات و لغات کتاب، کتابشناسی و معرفی کتابها درباره سوره حمد، و... به آن اضافه شده است.

* همچنین، در کتاب حاضر، موضوعات جدید زیر، کتاب را جامع تر کرده است:

«بسم الله» و همزمانی رویدادهای خوب و خوش‌یمن، چیستی خدا از زبان خدا در بِسْمِ اللَّهِ بطور مختصر و مفید، خواندن سورۀ حمد پس از حجامت جامع (انرژی درمانی)، خواندن سورۀ حمد برای شفای سردرد در هنگام ماساژ و انرژی درمانی، اسرار ذکر و تنفس در سورۀ حمد، تأثیر سورۀحمد برای کسب انرژی و شفا و درمان روی آب و بدن، نحوه صحیح امر به معروف و نهی از منکر کردن در سوره حمد، آشپزی و خوردن غذا با تز جامع و سورۀ حمد، سورۀ حمد مهریۀ عقد حوا با آدم، وضو و فعالسازی مراکز انرژی بدن(چاکرا)، ترجمه‌های غیرپارسی سورۀ حمد (کردی، ترکی، و چندین زبان خارجی)، اعجاز عددی سورۀ حمد، و...

* در بخش مقالات، برخی مقالات استاد یحیایی از قبیل: مُوَکِلان حروف، نمازدرمانی و قرآن‌درمانی (موسیقی درمانی)، چله‌نشینی گفتن اذکار الهی و خواندن قرآن، اسرار اعجاز و عجایب نماز «رابطۀ نماز با عرفان و درمانِ جامع»، سجده کلید خودشناسی و خداشناسی، دعای جامع استاد حکیم، آورده شده است.

* «تز جامع» نظریه‌ای که توسط استاد یحیایی در سال ۷۳ پایه گذاری شده، اساس کار این کتاب (تفسیر قرآن) است و کاربرد کلمه «جامع» بخصوص در سالهای اخیر در جاهای مختلف شیوع بیشتری داشته، ولی اکثر مردم از مفهوم آن بی‌خبر هستند. «تز جامع» می‌گوید: «جمع‌آوری و گردآوری مطالب مرتبط و جنبه‌های مختلف، علوم که برای (خودشناسی و خداشناسی) انسان مفید است، بدون تعصب و قضاوت و پیش‌داوری و دخل و تصرف در آثار دیگران، بصورت جداگانه و دسته‌بندی شده، بدون درآمیخته‌کردن علومی که به همدیگر مربوط نیستند». علوم مختلف میتواند شامل: ادیان، عرفان، پزشکی و طب، هنرهای رزمی، و... (در اینجا تفسیر قرآن) باشد. تمام کتابهای استاد یحیایی بر اساس فلسفه تز جامع نگاشته شده و خواهد شد و با نگاهی به آنها به مفهوم تز جامع پی خواهید برد. کتابهایی مثل: حجامت جامع، داستانهای ذن جامع، آیین رزم جامع، یی‌چینگ حامع، طب سوزنی جامع، و... که در هر کتاب، تمام دیدگاه و مطالب مرتبط به موضوع آن کتاب، در آن بطور خلاصه و مفید آورده شده و از آوردن مطالب کم‌اهمیت و غیرضروری آن که از حوصله خواندن عموم مردم خارج بوده خودداری شده است.

* نخستین چاپ کتاب «تفسیر جامع قرآن کریم (بسم الله و سورۀ حمد)»، با شمارگان دو هزار نسخه‌ در ۳۱۶ صفحه، به بهای ۴۰ هزار تومان، به کوشش و راهنمایی‌های استاد محمدرضا یحیایی، و به همت مؤلف(ناشر مولف) منتشر شد.-

تلفن فروش: 09373234130

ارسال با پیک موتوری در تهران و ارسال با تیپاکس یا پست به شهرستانها.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 4

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home امکانات معرفی کتابهای جدید استاد

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net