تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

   ایسنتاگرام instagram   lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.علوم متافیزیک : ماوراءالطبیعه
خلاصه مکالمات و برخی وقایع فیلم دکتر استرنج - قسمت سوم چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
سه شنبه ، 8 فروردين 1396 ، 13:06

 متافیزیک، علوم غریبه، علوم خفیه

خلاصه مکالمات و برخی وقایع فیلم دکتر استرنج - قسمت سوم

 

   وقتی که با کار استرنج داشت یک ستونی ایجاد میشد و یکدفعه کتابدار و شاگرد سیاهپوست، از راه میرسند و مانع میشوند و می گویند:

«دخالت در زنجیره احتمالات ممنوع است. دستگاه میتوند باعث شاخه هایی در زمان بشود یا ایجاد دروازه های بُعدی ناپایدار. تناقض های بزرگ و حلقه های تکراری زمانی (یک لحظه را تا ابد بارها و بارها تجربه کنی یا اصلا وجود خارجی نداشته باشی).

داشتی زنجیره فضا زمان را خراب میکردی. و خودت را به کشتن میدادی.

ما درون قانون طبیعت دخالت نمیکنیم. از آن دفاع میکنیم».

 

  در ادامه این دو نفر به استرنج می گویند:

«در کنار اینکه قهرمانان مانند انتقامجویان در دنیا در برابر خطرات فیزیکی حفاظت میکنند. ساحران هم در برابر تهدیدات عرفانی محافظت میکنیم.  جناب آگاموتو از اجداد ریش سفید، سه خلوتگاه مقدس در نقاط قدرتمند ساخت.  هرکدام از این درهای اتاق  به این خلوتگاهها میرسد. این خلوتگاه ها در کنارهم یک سپر محافظ اطراف دنیا م ایجاد میکنند.

خلوتگاهها از دنیا ما محافظت میکنند. و ما ساحران از خلوتگاه ها محافظت میکنیم. از موجودات دیگر که سیاره ما را تهدید میکنند.  مثل دورمامو (نیروی شیطانی) او  در بعد تاریکی زندگی میکند فراتر از زمان.  او نابود کننده جهان هاست.  موجودی با قدرت بی نهایت و عطش سیری ناپذیر.  در تلاش برای حمله به تمام عوالم.  و آوردن همه آنها به بعد تاریکی خودش.  و بیشتر از همه نسبت به زمین عطش دارد. »

 

  کایلسیلیوس (شاگرد شیطانی و افسارگسیخته و رئیس گروه آدمهای شیطانی)، طلسمی برای برقراری ارتباط با دورمامو (شیطان) و جذب قدرت از بعد تاریکی دارد.اون صفحاتی که دزدیده شد

 

  استرنج به شاگرد سیاهپوست و کتابدار می گوید: «من فقط برای خوب شدن دستهایم آمده بودم نه برای اینکه در جنگ عرفانی شرکت کنم».

 

  در اینجا کایلسیلیوس به آنها حمله میکند. و  با نیروی شیطانی توانست کاری کند که زمین زیر پای استرنج بچرخد و نتواند جلو برود و فرار کند. یا جهت جاذبه زمین را از بالا به پایین به از چپ به راست تغییر داد تا به سمت او بیفتد.

 

 سینه استرنج زخمی می شود. وخود را به بیمارستان میرساند.

در ییمارستان  ، جسم اختری استرنج از بدنش جدا میشود در شرف مرگ است.

دو جسم اختری (کالبد اثیری) استرنج و یکی از آدمهای شیطانی، در اتاق عمل با هم می جنگند. و از دیوار عبور کنند.

 

  استرنج به ریش سفید می گوید:

 «کایلسیلیوس میتواند فضا و ماده را به خواست خودش ترکیب کند در خارج از بعد  منعکس در دنیای واقعی».

  خلاصه فیلم: مدیر سایت.

 
خلاصه مکالمات و برخی وقایع فیلم دکتر استرنج - قسمت دوم چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
دوشنبه ، 7 فروردين 1396 ، 11:55

 متافیزیک، علوم غریبه،  علوم خفیه

خلاصه مکالمات و برخی وقایع فیلم دکتر استرنج - قسمت دوم

 

آن کتابی که دو برگه از آن از کتابخانه دزدیده شد. درباره تصرف در زمان بود.  و یک طلسم داخل آن بود و دستور عمل. که میتوانستند در مکان نیز تصرف کنند.

 

  یکی از شاگردان ریش سفید هنگام آموزش به استرنج می گوید: «مهارت پیدا کردن با انگشتر و حلقه اسلینک یکی از موارد حیاتی عرفان است. آنها به ما اجازه سفر به تمامی دنیاها را میدهند. فقط باید تمرکز کنید. تصور کنید. مقصد را در ذهنتان  ببینید. به فراتر از جهان پیشرو فکر کنید. (طی الارض و پرواز کالبد اثیری) تک تک جزئیات مقصد را تصور کنید. هرچقدر تصورتان دقیق تر و واضح تر باشد بازشدن دروازه هم ساده تر و سریعترخواهد بود».

 

  استرنج می‌گوید : « من دستهایم برای تولید انرژی کار نمیکند».

ریش سفید به او می گوید: «بخاطر دستهایت نیست. (بخاطر ایمان و اراده است). تو نمیتوانی یک رودخانه را مطیع خودت بکنی. باید تسلیم جریان رود بشوی و از قدرتش به مانند قدرت خودت استفاده کنی. (آی کی دو).

(استرنج می گوید: یعنی با تسلیم کردن کنترلم کنترل ش را بدست بگیرم؟)

ریش سفید می گوید: «همه چیز که منطقی نیست. لازمم نیست که باشد. 

تا امروز هوش و ذهنت تو را جلو برده اما بیش از این دیگر جلو نمی برد.

تسلیم شو.

نفس خودت را خاموش کن.  تا قدرتت رشد کند».

 

  سپس ، با یک برنامه ای ، استاد او را مجبور میکند و در شرایط سختی قرار میدهد تا تسلیم شود و برای نجات زندگی خود با تمام وجود از قدرت درونی خود استفاده کند.

  در این قسمت از فیلم، استرنج با نیروی خود از راه میتواند اجسام (کتابها ) را از کتابها بدون حضور فیزیکی با دست خود بردارد (طی الارض) و به اتاق خود ببرد، بدون اینکه کسی او را ببیند.

  استرنج در عالم خواب در کنار جسم خود در حال مطالعه کتاب است. (به کتاب قدرتهای ذهنی - خودآموز روحی - روش مطالعه با نویسنده کتاب، نوشته: استاد محمدرضا یحیایی مراجعه شود).

ریش سفید که این کارهای استرنج را می بیند به او میگوید: « مکان امن برای تمرین جادو نیاز داری. دنیای شیشه ای.   بعُد منعکس . همیشه حاضر ولی یافت نشدنی. اتفاقی که در این مکان میفتد تاثیری بر جهان ندارد. ما از بُعد منعکس برای آموزش ، نظارت یا برای سرکوب تهدیدات استفاده میکنیم. بهتر است بدون حلقه جادو، اینجا گیر نیفتی (چون نمیتونی برگردی )».

 

 ریش سفید در ادامه به استرنج می گوید: «یادگیری مبحث جهان‌های بیشمار، شامل یادگیری   خطرات بیشمار هم هست.

و اگر زودتر چیزهایی را بهت میگفتم که تا حالا نمی دونستی از شدت ترس پا به فرار میگذاشتی».

 

یکی از شاگردان ریش سفید (که سیاه پوست هست) به استرنج می گوید:

« ریش سفید، ثابت قدم و با ایمان است ولی غیرقابل پیش بینی. بیرحم ولی مهربان. به استادت اطمینان کن و مسیرت را گم نکن.

بعضی جادوها خیلی قدرتمند هستند. و برای دفاع از اشیاء جادویی استفاده میکنیم. مثل چوب دستی.  میگذاریم این اشیاء سختی  را تحمل کنند که ما توانش را نداریم.

هرکسی میتواند اشیاء مقدس و اثر مقدس خود را داشته باشد وقتی که آماده باشد.   وقتی آماده ای که اثر مقدس بگوید آماده ای. ولی فعلا میتوانی یک سلاح با انرژی خود درست کنی.

توی تمرینات جوری بجنگ که انگار برای نجات جانت می جنگی. چون ممکنه روزی همین هم بشود».

 

در این قسمت از فیلم، استرنج ابتدا دستگاه چشم آگاموتو رو باز میکند و میتواند زمان را به عقب برگرداند. یا به جلو ببرد.

(با بردن زمان به عقب، استرنج توانست آن دو برگه کنده شده را به جای خودش در کتاب برگرداند و آن طلسم و دستور العمل را بخواند.)

  خلاصه فیلم: مدیر سایت.

 
خلاصه مکالمات و برخی وقایع فیلم دکتر استرنج - قسمت اول چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
يكشنبه ، 6 فروردين 1396 ، 21:00

 متافیزیک، علوم غریبه،  علوم خفیه

خلاصه مکالمات و برخی وقایع فیلم دکتر استرنج - قسمت اول

 

  در اول فیلم، آن آدمهای شیطانی، با نیروی خودشان چیزی مثل طناب درست میکنند. کتابدار رو میبندند. و رئیسشان (کایلسیلیوس= شاگرد ناخلف) میاید و کتابدار را هم میکشد و سپس برگه از کتاب (طلسم) را میکند و میبرد. تا با آن با نیروهای شیطانی (دورمامو) ارتباط برقرار کند.

 

سپس یک دروازه درست میکنند و آنها از آن که رد میشوند و  آنطرف از خیابان در میایند.

 

  پس از آن درون خیابان. ریش سفید (استاد نیک سرشت) حالت فضای شیشه ای و آینه ای ایجاد میکند. و راه فرار آدمهای شیطانی بسته میشود. و وارد درگیری میشوند.

 

سپس آن استاد (ریش سفید) همه ساختمانها رو تکان میدهد. و بصورت عمود بر دیواره ساختمان، روی ساختمانها راه میروند.

 

ریش سفید با نیروی خود. سپری از انرژی درست میکند در دو دست خود و با آنها مبارزه میکند.

 

آن شیاطین. با آن حلقه که در انگشتان دست دارند. و با چرخاندن دست دیگر خود میتوانند  یک دروازه انرژی تولید کنند و از آنجا فرار کنند.

 

اینجا داستان تصادف دکتر استرنج اتفاق میفتد و دستهای او از کار میفتد. و در شرق آسیا بدنبال درمان خود میرود و با ریش سفید آَنا میشود.

 

یکی از شاگردان ریش سفید (سیاهپوست) به دکتر استرنج می گوید: «قبل از دیدن یک استاد بزرگ باید ذهنت رو از هرچیزی که میدونی خالی کنی. و به ظاهر ساده خانه و زندگی استاد، بی احترامی نکنی و با ظاهر خوب خانه و زندگی اساتید دیگر که سطح پایینتر هستند مقایسه نکنی».

 

یک استاد بزرگ (ریش سفید) فردی رو برای استقبال از شاگرد که هنوز استاد خود را پیدا نکرده میفرستد.

یک استاد بزرگ، میداند چه اتفاقاتی برای شاگرد افتاده که برای مداوا بسوی او آمده.

 

  ریش سفید به دکتر استرنج می گوید: «با تقویت مغز و عمیقتر شدن روح، جسم شفا پیدا میکند. سلولها برای این برنامه ریزی شده اند که به روش خیلی خاص کنار هم قرار بگیرند. ما میتوانیم بدنمان را متقاعد کنیم تا سلولهایمان را هرطور میخواهیم کنار هم قرار بدهد. من میدانم چطوری روح را راهنمای کنم تا بهتر جسم را درمان کند».

 

دکتر استرنج می پرسد: «از کجا شروع کنیم؟»

  ریش سفید تصاویری از چاکرا و طب سوزنی و... نشان میدهد. و می گوید:

«هرکدام از افراد که روی اینها کار کرده اند تنها بخشی از وجود انسان را دیده اند و نه همه آن را.»

 

  کار ریش سفید، درمان از طریق ایمان است.

 

با توجه به بی ایمانی دکتر استرنج به وجود روح و روان (کالبد اثیری) ، ریش سفید با یک ضربه، کالبد اختری استرنج را از جسمش خارج کرد و استرنج به خودآگاهی اولیه رسید . و فهمید که خود، از روح و روان هم تشکیل شده است.

 

سپس ریش سفید چشم سوم او را باز کرد. و درون عالم اثیری و اختری او را وارد کرد. و از او پرسید:

«چه اسراری ورای هوش و درک و حواس انسان وجود دارد؟ در  سرچشمه هستی روح و جسم با هم تلاقی می کنند. افکار حقایق را شکل میدهند و بوجود میاورند».

(در این صحنه از فیلم افکار استرنج به شکل دستهایی که او را احاطه و چنگ میزنند به نمایش در میاید و جهان بیرون همانند جهان درون و جسم اوست و روح و روان او وارد چشم او می شود.)

 

 ریش سفید در ادامه می گوید: « این جهان ، فقط، یکی از میلیاردها جهان است. جهانهایی بدون انتها. برخی نیک خواه  و حیات بخش و برخی  دیگر بداندیش و گرسنه هستی. مکانهای تاریک که قدرتهای باستانی در آن آرمیده اند. حریص و در انتظار. (شما در این جهانهای چندگانه چه کسی هستید آقای استرنج؟)»

در آخر کار، نمایش طی الارض یا حرکت کالبد اثیری دکتر استرنج  با سرعت فراتر از نور از عالم اثیری به عالم مادی و افتادن روی زمین در جلوی ریش سفید را نشان میدهد..

 

برخی افراد با آموزش از اساتید خوب، و فعال شدن نیروهای درونی شان. خود شیطانی شان بروز و فعال شده و از آن در راه نادرست استفاده می کنند.

 

  ریش سفید اینطور ادامه میدهد: « زبان عرفان به اندازه تمدن انسان قدمت دارد. ساحران باستان به استفاده از این زبان جادو می گفتند. که ما میتونیم این رو برنامه صدا کنیم. برنامه ای که واقعیت هستی رو تشکیل میده. ما از انرژی ای بهره می بریم که برگرفته از ابعاد دیگر جهانهای چندگانه است. تا طلسم کنیم. سپر و حفاظ و سلاح بسازیم. و (در دفاع از خود برعلیه شیاطین)  جادو کنیم.»

 

استرنج پرسید: «چگونه برسیم؟»

  ریش سفید گفت :« با چندین سال مطالعه و تحقیق میتوان رسید».

کتابدار به استرنج می گوید: «هیچ علمی در کامارتاچ، ممنوعه نیست. فقط اقدامات خاصی لازم دارد. خیلی پیشرفته و دشوارند.»

 

  خلاصه فیلم: مدیر سایت.

 
معرفی فیلم: پیشگوییهای آسمانی (بصیرت آسمانی) چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 10 آذر 1395 ، 16:05

 معرفی فیلم

درباره هاله های انرژی انسان، انرژی درمانگر گیاهان، و...

 

  پیشگوییهای آسمانی (بصیرت آسمانی)

(The Celestine Prophecy)

 

این فیلم راجع به یک کتاب خطی صحبت می کند که از حدود ۳۰۰۰ سال پیش وجود داشته و تازه پیدا شده و مطالب خاص و نوعی را عنوان می کند و کلیسا در مقابلش شدیدا مقاومت می کند چون کشیش ها فکر می کنند که ایمان مردم را ضعیف میکند یا به عبارتی کار شان را کساد می سازد.

 

خلاصهٔ داستان

شارلین به دوست قدیمی‌اش خبر می‌دهد که کتیبه‌ای(دست نوشته ای) در پرو پیدا شده و او می‌خواهد در موردش با وی صحبت کند. وقتی یکدیگر را ملاقات می‌کنند به او می‌گوید که دولت پرو از فاش شدن متن کتیبه برای مردم جلوگیری می‌کند، ولی او با کشیشی ملاقات کرده که به وی گفته کتیبه متعلق به قرن ششم پیش از میلاد مسیح است و تحولی همه جانبه در جامعه بشری در دهه‌های پایانی قرن بیستم پیش‌بینی می‌کند. کم‌کم تغییری در بنیاد آگاهی‌ها بوجود می‌آید. تغییری که ماهیت مذهبی ندارد بلکه روحانی ست. کتیبه بخش‌ها یا فصل‌هایی دارد که هر کدام رسیدن به یک بصیرت در زندگی را توضیح می‌دهند که بشر این بصیرت‌ها را یکی پس از دیگری درک می‌کند.

 

  لینک خرید فیلم:

پیشگوییهای آسمانی. موسسه قرن 21. 

 

 در این فیلم، تاثیر عاطفه انسان روی رشد بیشتر گیاهان (حتی بدون کود)، رشد بیشتر گیاهان در کوهستان و تاثیر درمانی کوهستان روی انسانها و بیماران، وجود انرژیهای قوی و مثبت در جنگل‌های بکر و کوهستان، ارتباط بین هاله های انرژی گیاهان و انسانها، و دیدن هاله های گیاهان، و... به نمایش در می آید.

 که همه این موارد در   کتاب «انرژی معجزه‌گر گیاهان (روش انرژی گرفتن از گیاهان)» نوشته: استاد یحیایی، بطور علمی نگاشته شده است.  

در این فیلم از 9 بصیرت صحبت شده است. از نظر استاد یحیایی، بصیرت دهم، که بعدا ، آقای جیمز ردفیلد ، جداگانه کتابی در این باره نوشتند، درست نمی باشد.

 

  لازم به ذکر است، دو کتاب «بصیرتهای نُه‌گانه جامع»  و «چهارده کشف و شهود جامع» (آماده چاپ- هنوز چاپ نشده) ، از استاد یحیایی ، در ارتباط با این فیلم پیشگوییهای آسمانی است، که در دست نگارش و تکمیل می باشد.

basirat9ganejame.png - 6.30 Kb   و    14kashfoshohodjame.png - 7.27 Kb                       

 
زیرشاخه های علوم متافیزیک (ماوراءالطبیعه) چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
شنبه ، 6 آذر 1395 ، 14:33

 علوم متافیزیک (ماوراءالطبیعه)

تله پاتی ذهنی ، پیشگویی، آینده نگری، حس ششم، چشم سوم، برونفکنی (خروج از کالبد)، تله کنزی (جابجایی با نیروی ذهنی)؛ پسیکومتری (سایکومتری)، و...

آخرین بروز رسانی مطلب در شنبه ، 6 آذر 1395 ، 14:55
 
<< شروع < قبلی 1 2 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 2

جدیدترین به روز شده ها

 

قسمت شاخه های 16گانه علوم، سایت در صفحه اصلی هرروز یا هر چند روز یکبار به روز میشود.

دانلود فیلمتورق کتابها 1397.06.23 

   مقالات شاگردان 1397.06.12

پاسخ پرسشها   1397.06.07

  عکس نوشته آموزنده 1397.06.03

 خبرگزاری کتاب- کتاب آیین رزم جامع 1397.04.19

 خبرگزاری کتاب (ایبنا) - کتاب درمان جامع بیماریهای کلیه، مثانه، پروستات 1397.03.29

سخنان حکمت آموز جامع  1397.03.26

عکسهای استاد 1396.12.14

  خبر خبرگزاری قرآن: کتاب آنچه از امام موسی صدر آموختم 1396.11.16

خبر خبرگزاری کتاب درباره چاپ بصیرتهای نُه‌گانه 1396.10.05

فهرست جدید کتابهای نوشته شده از 18 تا 24. 1396.04.20

دو کتاب که پیش‌نیاز مطالعه تمام کتابها هستند، کدامند؟ ۱۳۹۴/۰۲/۲۰

«ئی‌چینگ»و اساتیدهنرهای‌رزمی (۱۳۹۳/۰۲/۱۰).

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

 

پیوندهای مرجع

  ماساز آقایان , قابل توجه بیماران ، درمانجویان، و ناتوانان حرکتی

وب‌سایت ماساژ جامع 

 

 شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود» و «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، چاپ شد و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز.  بیشتر بدانید...

 

 ایسنتاگرام instagram  نشانی اینستاگرام استاد

  [email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول1395.07.19  

جدیدترین مقالات

 

مقاله خواص و دستور تهیه ماءالجُبن (آب پینر یا آب ماست)  (مقالات استاد). (1395/06/08).

توجه: خبر جدید موجودی کتابها

درحال‌حاضر یک‌عدد پوستر ماساژ درمانی، و ۱۲کتاب موجود است. برای خرید، به فروش کتاب مراجعه بفرمایید.

Home مقالات ونامه‌های استاد علوم علوم متافیزیک

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد. 

Copyright © 2019. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net