تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

کانال تلگرام استاد محمدرضا یحیایی ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس twitter

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.اخبار و اطلاعات بیشتر درباره کتاب نفوذ در ماوراء علوم ( رخنه در اسرار ) چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 1 فروردين 1392 ، 13:26

نفوذ در ماوراء علوم ( رخنه در اسرار ) (چاپ۱۳۹۱):

نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار). نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی. ویراستار: کبری حکیمی. طراح جلد: سعید بختیاری. ناشر: نماد اندیشه. ‏‫۱۶۷صفحه. رقعی (شومیز). چاپ نخست: پاییز ۱۳۹۱. ۲۰۰۰ نسخه. شابک: 6-1-92789-600-978 . قیمت:۷۰۰۰۰ریال.
نویسنده، صدوچهل (140) کتاب در دست نگارش دارد که به‌ترتیب تقدیم به چهارده‌معصوم «ائمه‌اطهار (ع)» می‌نماید . باشد که مانند چهارده نور ولایت که همگی نوری واحد می‌باشند، این کتاب‌ها هم نوری شوند هم‌راستا با نور ولایت و جلوی پای روندگان راه ائمه اطهار (ع) را روشن نمایند. این کتاب، دوازدهمین کتاب از این سری کتاب‌ها می‌باشد.


Influence Beyond of Sciences (Penetrate the mysteries). Autor: Master MohammadReza Yahyaei.

Editor: Mrs.kobra Hakimi.
Publisher: Namad-e-Andisheh (Symbol of thought). Published in Iran - Tehran.

العربیة:
تخترق ماوراء العلوم (اختراق أسرار). الكاتب: الاستاذ محمدرضا یحیایی. المحرر: السيدة الكبرى حكيمي. الناشر: نماد الانديشه (رمز الفكر). نشرت في ايران - طهران.

 

 

 

مراکز فروش حضوری کتاب « نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)»:

۱. مرکز پخش: .تلفن: /۰۹۳۷۳۲۳۴۱۳۰.

 

[ در این کتاب ، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است . با خواندن و عمل کردن به دستورات و احادیث این کتاب ، شما هم می توانید ، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور ، که خداوند حَکیم در سینة انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده ، بنمایید . و حتی پا را فراتر نهاده ، و از طریق نور کشف شهود ، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت   الهی ، کسب فیض نمایید . مطالب این کتاب شامل مو ضوعات زیر می باشد :

1- وظایف شاگرد نسبت به استاد 2- وظایف استاد نسبت به شاگرد 3- اخلاق عِلمی دانشمندان 4- سه نظریة فراگیری عُـلوم 5- طبقه بندی عُـلوم 6- فلسفه و اهمیت آن 7- دعای دانشمندان 8- حق عالِم 9- مرگ عُـلما 10- همنشینی با عُـلما و گفتگو با آنها 11- پرسش از عالِم و مذاکره با او 12- بَذل عِلم 13- نَهی از ندانسته گفتن 14- کسی که ندانسته عمل کند 15- روش بکار بستن عِلم 16- کسی که از عِلم خود معیشت خورَد و بِدان بنازد 17- لزوم حُجت و ثُبوت مسئولیت بر عالِم 18- فَضل عِلم و عالِم 19- روایت کـُتب و حدیث و فَضل نوشتن و اَخذ به کُتب. 21- داستان عبرت‌آموز دیدار حضرت موسی (ع) با حضرت خضر (ع). 22- سیرۀ لقمان حکیم. 23- کلاس درس حضرت امام جعفر صادق (ع). 24- در جستجوی استاد. 25- حضرت امام جعفر صادق (ع)، مغز متفکر جهان شیعه. 26- آگاهی و اِشراق. 27- معجزۀ عشق. 28- هدف در زندگی. 29- تعلیم و تربیت در سیرۀ ائمۀ اطهار (ع).]

 

موضوع کتاب، نفوذ در ماوراء علوم، نفوذ در قلب سلیمِ (مخزن اسرار) یک استاد و نحوه شاگردی‌کردن است. اگر می‌خواهید درون هر علمی نفوذ کنید باید یکسری کارهایی را قبل و بعد از آن انجام دهید که این کتاب به آن می‌پردازد. در این کتاب، بررسی کاملی جهت فراگیری اخلاق عِلمی دانشمندان بعمل آمده است . همچنین این کتاب محور کار خود را روی وظایف استاد نسبت به شاگرد و همینطور وظایف شاگرد نسبت به استاد قرار داده است. با خواندن و عمل‌کردن به دستورات و احادیث این کتاب، شما هم می‌توانید، رِخنه در اَسرار و نُفوذ در ماوراء عُلوم این جهان پهناور، که خداوند حَکیم در سینه انسانهای طالب علم و فضیلت به ودیعه نهاده، بنمایید. و حتی پا را فراتر نهاده، و از طریق نور کشف شهود، مستقیما ً از اَنوار عِلم و حِکمت الهی، کسب فیض نمایید.

  از جمله اهداف اصلی کتاب عبارت است از:   می‌فهمیم، انسان باید خود را به بالاترین سطوح و میزان‌هایی به ترتیب سطح ظرفیتی، سطح معرفتی(عرفان، شناخت) و سطح علمی، برسد. فقط دانش‌اندوزی کافی نیست. اگر فردی مدرک تحصیلی بلندمرتبه‌ای بگیرد مغرور می‌شود، زیرا استاد نداشته است که ظرفیت و معرفت به او بدهد و یک‌دفعه به او علم داده است. قبل از اینکه شاگردی کسب علم و دانشی کند و مدرکی بگیرد که در نهایت به غرور بیجا بیانجامد، باید به او ظرفیت و معرفتی داد و از ابتدا پی و پایه او را درست چید. شاگردان، دانشجویان، و طلبه‌ها قبل از رسیدن به علم و دانش و مغرور شدن باید ظرفیت بالا (دریا دل) و معرفت (خودشناسی،خداشناسی) داشته‌باشند تا اگر صاحب علم و دانش شدند به آن عمل صالح و سالم کنند و در راه رضای خدا از آن استفاده کنند. اگر به‌طور مستقیم دانش‌اندوزی کنند، به احتمال زیاد مغرور شده و به بیراهه می‌روند، و از دانش خود علیه انسانیت استفاده می‌کنند. اما اشخاصی که ابتدا ظرفیت و معرفت کسب کرده‌اند، از علم و فناوری برای خدمت به بشریت استفاده می‌کنند. ما نمی‌خواهیم دانشمندان متخصص خائن به بشریت پرورش دهیم، بلکه دانشمندانی که به انسانیت کمک می‌کنند، می‌خواهیم.

مخاطبان اصلی این کتاب: تمام دانشجویان، شاگردان، هنرجویان، دانش‌آموزان، معلمان، اساتید و مربیان است.

ویژگی خاص این اثر، جامع بودن این اثر است؛ به این معنی که به موضوعات کتاب از منظر خدا، پیغمبر(ص)، امامان(ع)، اولیاءالله، حکما، بزرگان و اساتید پرداخته شده است.

بینش و درک مخاطبان از این اثر، مخاطبان محترم با درک صحیح کتاب به بینش جامع‌بودن می‌رسند. در می‌یبابند که نباید مغررو شوند و باید خدمت صادقانه و خالصانه در راه رضای خدا بکنند. اگر فرد شاگرد باشد، باید به استاد احترام بگذارد و خالصانه به سمت کسب علم برود. اگر فرد استاد باشد، باید صادقانه و خالصانه و برای رضای خدا به شاگردانش ظرفیت و معرفت و علم و عمل را آموزش دهد. استاد یحیایی (نویسنده) در زمینه تز جامع می‌گوید:

کمترین مزاياي زندگي  «جامع» همانا احساس امنيت و آرامش و توانايي در مقابل مشكلات مي‌باشد. همچنين با واردشدن به زندگي «جامع» ديگر وقتي براي كارهاي غير ضروري و مخصوصاً گناه كردن، نمي‌ماند . زيرا برنامه‌ريزي زندگي‌تان در دستان خودتان مي‌باشد، نه در دستان ديگران. افراد «جامع» هميشه در يكي از وضعيتهاي زير بسر مي‌برند: «آموزش ديدن، تدريس كردن، تحقيق كردن، بررسي كردن، تفكر كردن، تعمق‌كردن، تدبّر كردن، كسب عِلم و دانش و معرفت، مطالعه‌كردن، تجربه‌كردن، نُت‌برداري، نوشتن تجربيات عِلمي و عَملي خود، عمل‌كردن به عِلم خود، و...». تجربه ثابت كرده است، افراد «جامع‌نگر» به امورات زندگي دنيوي و اُخروي بيشتر از ديگران مُسلط بوده و توسط مهارتشان، بيشترين موفّقيت را كسب نموده‌اند؛ زيرا، از آگاهي و دانش و تجربه بيشتري برخوردار بوده و كمتر دچار اشتباه مي‌شوند. افراد «جامع‌نگر» هيچگاه از كسي و يا چيزي ايراد نگرفته و مشكلات خودشان را روي دوش ديگران نمي‌اندازند؛ زيرا آنها معتقدند كه: «براي مشكلات خود، يا راهي خوب پيدا خواهم كرد، و يا راهي مناسب خواهم ساخت.»

رویکرد نویسنده اثر، بالابردن شعور الهی و انسانی شاگردان است. انسانها دارای چنین شعوری هستند، به همین دلیل این کتاب نوشته شده است و از سالها قبل در کلاسهای استاد یحیایی (نویسنده) تدریس شده است. انسان می‌تواند به بالاترین سطح توانایی و ظرفیت خودش ارتقاء یابد و انسان‌ها به توانایی‌های خودشان پی‌ببرند. انسان باید بدون پیش‌داوری و قضاوت، از منظرهای مختلف و زوایای دیگری به موضوعات نگاه کند، آنهم بدون برخورد مستقیم با آنها، و بدون دخل و تصرف در آنها.

بازخورد خوانندگان:

شگفت‌زده شده‌اند. خوانندگان، درون یک انرژی وارد شده‌اند که این نیرو آنها را به سمت کسب دانش و معرفت برده‌است و می‌خواهند از این پس، عمل کنند انجام دهند و فعالیت‌شان را بیشتر کنند، وقت‌شان را به بطالت نگذرانند و پیشرفت کنند.

نگاه آسیب شناسی:

 

یحیایی تحقیقاتی که کرده‌، به این نتیجه‌ رسیده‌ است که انسان‌ها از همان پایه (کودکی) با علم جامع آشنا نبودند، برای همین دنیا رو به سوی آرامش و امنیت نرفته است بلکه همراه با پیشرفت فناوری، جنگ و خونریزی و ناامنی و فساد و فحشا و ترس از آینده، گریبان‌گیر بشر شده است.

پیشنهاد:

 

کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)» را به تمام وزارت‌خانه‌ها بخصوص آموزش و پرورش و آموزش عالی برای تدریس به تمامی افراد در سنین مختلف داده شود تا کارایی خودش را در سرتاسر جامعه نشان دهد.

کتاب نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)، نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی

 
کتاب نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)، نویسنده: استاد محمّدرضا یحیایی

گنجینه کتاب نوسا بوک | نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)

 بانک کتاب مرکزی | نفوذ در ماوراء علوم (رخنه در اسرار)

 

 شبکه کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران (کتابهای داغ)| نفوذ در ماوراء علوم

 

راه مبین| کتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۲۷

انقلاب نیوز | کتاب «نفوذ در ماوراء علوم؛ رخنه در اسرار» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۵

 

فیس‌بوک| نفوذ در ماوراء علوم ( رِخنه در اسرار )

خبرگزاري دانشجو | «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۵

با خانواده| «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۴

سرشت | «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۴

خبرگزاری کتاب | «نفوذ در ماوراء علوم» با تاکید بر لزوم آموزش مراتب کمال منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۴

پایگاه حبری اتقان| كتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۰

خبر شهریار| كتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۱۰

خبرگزاری‌قرآنی(ایکنا)| كتاب «نفوذ در ماوراء علوم (رِخنه در اسرار)» منتشر شد ۱۳۹۱/۰۹/۰۷

فن آوران توتیا|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۲۶

سخن نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۷

چغادک نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

اصلاح نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

ساجد نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۶

صومعه‌سرا نیوز|خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۵

خبرگزاری کتاب ایران (ایـبنا) - خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۴

با خانواده| - خبر پیش از چاپ کتاب نفوذ در ماوراءعلوم ۱۳۹۱/۰۸/۱۴

 

آخرین بروز رسانی مطلب در جمعه ، 19 شهریور 1395 ، 17:24
 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

 

پیوندهای مرجع

  ماساز آقایان , قابل توجه بیماران ، درمانجویان، و ناتوانان حرکتی

وب‌سایت ماساژ جامع 

 

 شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«آیین رزم جامع»، «درمان جامع بیماریهای کلیه مثانه پروستات» و «ماساژدرمانی یومی‌هوتراپی»، چاپ شد و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...

ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

جدیدترین مقالات

 

مقاله خواص و دستور تهیه ماءالجُبن (آب پینر یا آب ماست)  (مقالات استاد). (1395/06/08).

توجه: خبر جدید موجودی کتابها

درحال‌حاضر 14کتاب موجود است. برای خرید، به فروش کتاب مراجعه بفرمایید.

Home مقالات ونامه‌های استاد مصاحبه‌خبرگزاری‌کتاب‌بااستاد.کتاب‌ذن

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد. 

Copyright © 2019. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net