تماس با ما
افزودن به علاقمندیها
RSS

 

Register

ورود کاربران

عضویت در سایت، نیاز به فعالسازی ندارد، و در مدّت چند ثانیه میتوانید عضو شوید. پست الكترونيك و ساير اطلاعات شخصي افراد محرمانه تلقي شده و در اختيار هيچ كسي قرار نخواهد گرفت. اخبار مهم از تازه های سایت به اعضای سایت ارسال گردد.آمار بازدید ها

 
 

Free Page Rank Tool

   

 

کتاب گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 22 اسفند 1398 ، 18:04

گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت

چاپ نخست کتاب «گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت»، اثری مشترک از استاد محمّدرضا یحیایی و خانم دکتر فاطمه جمشیدی (یکی از شاگردان ایشان)، در پنج فصل و ۱۶ مبحث در دست مجوز بوده و به امیدخدا در ماههای آینده منتشر خواهدشد.

این کتاب، چکیده و نتیجه‌گیری عرفانی و فراروانشناسی و جملات قصار از کتاب معبد سکوت است و نویسنده (خانم دکتر جمشیدی) پس از بارها مطالعه آن و راهنمایی و درسهای استاد یحیایی و نُت‌برداری؛ اقدام به نگارش کرده که اثری شگفت‌انگیز در عرفان الهی، معرفت طریقت اساتید الهی و روحی؛ و شناخت راه ارتباط با خداوند و انوار الهی و دنیای درون است.

کتاب «معبد سکوت» یا «زندگی استادان» به قلم «برد. تی. اسپالدینگ» و ترجمۀ خانم «فریده مهدوی دامغانی» در واقع سفرنامه‌ای از یک عده پژوهشگران آمریکایی است‌که حدود ۱۰۰ سال پیش به سرزمین‌های هندوستان و تبت و نپال سفر می‌کنند و در آنجا با اساتیدی روبرو می‌شوند که انسانهای مافوق طبیعی هستند که با کرامات خود، زندگی را برای بسیاری از مردم آن نواحی، آسان کرده و از قدرتهای خود برای کمک به هم‌نوعان خود استفاده می‌کنند. آنها در اوج گمنامی به‌سر می‌بردند و هیچ تلاشی برای شناساندن خود نداشتند.

این عده در طی سفر چند سالۀ خود و زندگی با آن اساتید، با وقایع عجیب و باورنکردنی روبرو می‌شوند که در کتاب به آنها اشاره می‌کنند. این اساتید، کاری را برای خودنمایی و خودپسندی انجام نمی‌دهند، کارهایشان جنبۀ نمایشی ندارد. نباید آنها را با کسانی اشتباه گرفت که منبع درآمدشان، نمایش کارهای خارق‌العاده است. آنها جزو مرتاضان هم نیستند و پیرو دینِ خاصی هم نمی‌باشند. و هیچ تعصبی هم به راه و طریقت خود ندارند.

نویسندۀ کتاب جناب آقای اسپالدینگ در پاسخ به کسانی‌که می‌پرسیدند: آیا کتاب تخیلی است یا سفر حقیقی و واقعی است؟ همیشه با قاطعیت چنین پاسخ می‌داد: «باید هر شخصی که این کتاب را می‌خواند، آن مقدار چیزی را از آن بگیرد که برایش لازم و مفید است و تا بدانجا اعتقاد و ایمان بیاورد که با سطح تکامل و آگاهی باطنی‌اش مطابقت و مناسبت داشته باشد».

اسپالدینگ می‌گوید: «سالها عبادت و تفکر و اندیشه طول کشید تا من معنای معنوی و روحانی بسیار عمیق زندگی استادان را کشف کنم».

باید در نظر داشت که اسپالدینگ حدود سه سال و نیم و به‌صورت تمام وقت، در کنار آنها زندگی می‌کند. طبیعی است‌که این مدت برای دریافت حقیقتِ اعمال و کردار آنها، زمان کمی نیست.

کتاب گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت ، می‌تواند تکمیل کنندۀ کتاب اصلی باشد و خواندن آن بعد یا قبل از کتاب اصلی (معبد سکوت)، راهگشاست و اطلاعات بیشتری را از زوایای مختلف نشان می‌دهد. موضوعات مطالب کتاب عبارتند از:

[شامل: ۱- سفرنامه ۲- دسته‌بندی کارهای اساتید (تأثیرگذاشتن بر محیط- شکستن مرزهای زمان و مکان- برطرف‌شدن نیازهای روزانه- آموزش در عوالِم دیگر- توانایی خروج کالبد اَثیری از جسم- قدرت شِفا دادن- غلبه بر مرگ جسمی- شنیدن صداهای آسمان- زنده‌کردن اشیاءِ بی‌جان- دیدن حضرت مسیح (ع) و حضرت بودا (ع)- راه رفتن روی آب- زنده‌کردن مُرده) ۳- دسته‌بندی علل بروز کارهای اساتید (پیوند با خالق هستی و شناخت خدای درون- خودشناسی- قدرت فکر و ارتعاش- خدمت به دیگران).]

قیمت: ۲۷هزار تومان. ۹۶صفحه (هنوز چاپ نشده)

09011051499

 

نشانی های ورودی سایت

www.mry14mn.com

www.mry14mn.net

www.mry14mn.ir

پیوندهای مرجع

وبلاگ زهرا یحیایی

 

شرکت  پرتو سیستم جامع

جدیدترین کتاب استاد

«بصیرت‌های نُه‌گانه: اسرار 9 کشف‌وشهود»، «آنچه از امام موسی صدر آموختم»، «آیین رزم جامع»، «درمان بیماریهای کلیه مثانه پروستات»، «ماساژدرمانی یومیهوتراپی»، «تفسیر جامع بسم الله و سوره حمد» چاپ شدند و

«ئی‌چینگ جامع» در مرحله مجوز. بیشتر بدانید...


ایسنتاگرام instagram نشانی اینستاگرام استاد

[email protected]_m.r.yahyaei

 

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش دوم 1395.07.19

استیکر تلگرام - نهج الجامع - بخش اول. 1395.07.19

Home امکانات معرفی کتابهای جدید استاد کتاب گفتاری پیرامون کتاب معبد سکوت

ایسنتاگرام instagram lenzor لنزور:سرویس اشتراک عکس

قانون کپی برداری: استفاده از مطالب این سایت، فقط با ذکر منبع (نام و نشانی سایت) مجاز است.

این سایت، علمی، کاملاً شخصی، مستقل، و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده؛ و عاری از هرگونه «مطالب سیاسی، و یا غیر اخلاقی» می باشد.

Copyright © 2020. استاد محمّدرضا یحیایی-علوم:روحی,ماوراءالطبيعه,متافيزيک,هنرهای رزمی,چی کنگ,يوگا,طب,عرفان,ذن,مدیتیشن,هیپنوتیزم- استاد محمد رضا یحیایی. Designed by yektaserver.net